10pcs/лот 2 Pin 10A Притисни Брз Кабел Конектор за Универзален Reuseable Менгеме Жица Терминал Жици 1500W 250V CH-2

10pcs/лот 2 Pin 10A Притисни Брз Кабел Конектор за Универзален Reuseable Менгеме Жица Терминал Жици 1500W 250V CH-2

DEN 84.48

Свеж

Во магацинот

Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.И корисни коментари за други клиенти.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи. Притиснете го копчето за пролет клип 2.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1. Вметнете жици ( ве молиме правилно да се поврзете на + и -) 3.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви. Објави притиснете клип
Се користи за да се поврзете делови од мотори, електрична контрола, моќ,
апарати за домаќинство, осветлување, машини и други жица.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди
.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка.
Време на испорака само за референца.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.

Број На Модел На: wire конектор
is_customized: Yes
Бренд Име: HJUN
Тип: Splice
Број На Модел На: ch-2
Max Моќ: 1500W
Номинална Напон: 250V
Жица: 0.5-2.5 плоштад
Големина: 22*17.7*13.8mm
Caracteristic: Пламен retardant
Температура: -40 150℃

Додатоци на производи

Profibus конектор 6ES7 972-0BB52-0XA0 ДП 90 степени ,СО СТР штекер 6ES7972-0BB52-0XA0 го замени 6ES7972-0BB50-0XA0 2yearwarranty Свеж
Profibus конектор 6ES7 972-0BB52-0XA0 ДП 90 степени ,СО СТР штекер 6ES7972-0BB52-0XA0 го замени 6ES7972-0BB50-0XA0 2yearwarranty

SIMATIC ДП,BКОНЕКТОР ЗАPROFIBДО 12 MBIT / S90 СТЕПЕНИ АГОЛ КАБЕЛ ШТЕКЕРОТ,IPCD TECHOLOGY БРЗО СЕ ПОВРЗЕТЕ,СО СТР SOCKET15,8 X 59 X 35

DEN 912.00
10x Сина Електрични Конектори за Кабелот за Брзо Брзо Splice Заклучување Жица Терминали Crimp Капка Брод Свеж Со попуст
10x Сина Електрични Конектори за Кабелот за Брзо Брзо Splice Заклучување Жица Терминали Crimp Капка Брод

Многу брз и сигурен начин на поврзување на дополнителни кабли за постоечките инсталации во, на пример м

DEN 34.00 41.28
ОЕМ S7-300 6ES7 392-1AJ00-0AA0 ПРЕД КОНЕКТОР СО ЗАВРТКА КОНТАКТИ 20-PIN 6ES73921AJ000AA0 6ES7392-1AJ00-0AA0 2yearwarrant Свеж
ОЕМ S7-300 6ES7 392-1AJ00-0AA0 ПРЕД КОНЕКТОР СО ЗАВРТКА КОНТАКТИ 20-PIN 6ES73921AJ000AA0 6ES7392-1AJ00-0AA0 2yearwarrant

Најжешките производи,нашите Европски клиенти обично цел преку 1000pcs / цел.Тоа е се продава многу добро.И

DEN 552.00
TB-1505L врска терминал на испуштање на тековната 15A врска пламен retardant wire конектор 5P малку фиксна Свеж Со попуст
TB-1505L врска терминал на испуштање на тековната 15A врска пламен retardant wire конектор 5P малку фиксна

510mm2 12 60 A 600 V 234 37 Ве молиме да се разбере!Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понед

DEN 39.00 41.28
10Pcs Месинг Изолирани Црвено и Црно Мини Алигатор Клип Со 2mm Банана Џек Socket Свеж
10Pcs Месинг Изолирани Црвено и Црно Мини Алигатор Клип Со 2mm Банана Џек Socket

ФункцијаВилицата Отвори : 7.5 mm(Макс.)Должина : 41.5 mmМатеријал : PA Најлон + Месинг Никел ПозлатенОценка : 3060 VD

DEN 335.52
E0506 Цевка изолациони Изолирани терминали 0.5MM2 Кабел Wire Конектор 100PCS/Пакет Изолациони Crimp Терминал Конектори E- Свеж
100pcs Практични 2.8 mm Месинг Crimp Терминал Женски Лопата Конектори со Пластични Изолациони Ракав Свеж Со попуст
100pcs Практични 2.8 mm Месинг Crimp Терминал Женски Лопата Конектори со Пластични Изолациони Ракав

BI0002297Спецификација : Бренд новиМатеријал : месинг+пластикаБоја : злато & транспарентенГолемина : прибл...

DEN 77.00 139.68
10pcs Теренот 5.08 mm 16pin Завртка Plug-in Терминал Блокови конектор NS35mm Din Rail Монтажа наместо NO: UMSTBVK 2.5/ 16-G-5.08 Свеж
10pcs Теренот 5.08 mm 16pin Завртка Plug-in Терминал Блокови конектор NS35mm Din Rail Монтажа наместо NO: UMSTBVK 2.5/ 16-G-5.08

10pcs Теренот 5.08 mm 16pin Завртка Plugin Терминал Блокови конектор NS35mm Din Rail Монтажа наместо на Феникс Контактира

DEN 1943.04
460pcs/број 6-различни Crimp Терминал цевка пред изолациони терминал Bootlace Ferrules комплет наместен Жица од Бакар Crimp Свеж Со попуст
460pcs/број 6-различни Crimp Терминал цевка пред изолациони терминал Bootlace Ferrules комплет наместен Жица од Бакар Crimp

wyприклучокstartЖешка Стока$0.55$1.15$0.52$0.65$0.6$3.65$6.5$10.99wyприклучоккрај• VE0508 (22 AWG 0.5 mm^2) 100pcs• VE1008 (18 AWG 1.0 mm^2) 100pcs• VE1

DEN 253.00 266.40
CNIM Топла 2X Терминал говорникот обврзувачки Пост говорникот терминали позлатени банана џек Свеж
CNIM Топла 2X Терминал говорникот обврзувачки Пост говорникот терминали позлатени банана џек

Материјал : позлатени солидна тешко бакар Врска : лемен Големина : 14.5 мм на дијаметар (максимум), висина 32

DEN 78.24
Бесплатни shippingl Crimp терминал ФОЛКСВАГЕН 1.5 серија авто електрични женски терминал за 964274-2/928939-1/929952-1 Свеж Со попуст
Бесплатни shippingl Crimp терминал ФОЛКСВАГЕН 1.5 серија авто електрични женски терминал за 964274-2/928939-1/929952-1

Опис : 100% Сосема НовКоличина : 50 / 100 / 200 / 500 компјутери / многу Комплет 1.5 mm ТерминалиОдговара за motorcyle,скут

DEN 191.52
Женски Crimp терминал за Автомобил,EFI терминал/ ЕКИ терминал за ФОЛКСВАГЕН БМВ и др. Свеж Со попуст
Женски Crimp терминал за Автомобил,EFI терминал/ ЕКИ терминал за ФОЛКСВАГЕН БМВ и др.

САД $ 31.02 / многу многу многу многу многу многу многу многуЖенски Crimp терминал за Автомобил,EFI терминал / c

DEN 353.00 384.00
P74 ТБ-2506 1 парче Двоен Ред Бариера Завртка Терминал Блок Wire Конектор 600V 25A 6 позиција на Електрична Жица Врска Свеж Со попуст
P74 ТБ-2506 1 парче Двоен Ред Бариера Завртка Терминал Блок Wire Конектор 600V 25A 6 позиција на Електрична Жица Врска

Ве молиме да оставите позитивен фидбек.Повратни информации : Вашето мислење е многу, многу важно за наша

DEN 69.00 72.00
100PCS FDFD1.25-250 Црвено Лопата Изолирани Електрични Crimp поврзете Терминал Свеж
100PCS FDFD1.25-250 Црвено Лопата Изолирани Електрични Crimp поврзете Терминал

Опис : Материјал : ПВЦ+Бакар Боја : Црвена Опис : Едноставен и лесен за употреба Еден чекор поврзување на ж

DEN 117.60