Бренд Mahdi MP4 Плеер 8G Музичкиот Плеер 1.8 инчен Допир Shatterproof Анти-Нула HD Екран Поддршка Видео Музика Снимање Слика

Бренд Mahdi MP4 Плеер 8G Музичкиот Плеер 1.8 инчен Допир Shatterproof Анти-Нула HD Екран Поддршка Видео Музика Снимање Слика

35 %

DEN 1847.00

DEN 2841.60

Свеж

Во магацинот

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Мени Јазици
Англиски, руски, француски, шпански, португалски, Јапонски, корејски, Индонезиски, холандски, француски, италијански, дански, унгарски, Нов Зеланд, норвешка, финска, турски, Кинески и така натаму
Пакување листа 1* Bluetooth MP4; 1* USB кабел за податоци; 1* Спорт armstrap; 1* Слушалка; 1* прирачник за Корисникот.

Посебни подароци за вас : висок квалитет рака на Рака
(Забелешка : боја е случајно назначени ,ви благодариме за разбирањето)
Answer : ___________________________ Note : bluetooth на MP4 само може да биде поврзан со bluetooth звучници и bluetooth слушалка. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние само брод да се потврди цел адреси.Два месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Параметри
(1) 1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Забелешка : за копчињата на допир режим, но се прикаже на екранот не се допре режим. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aiexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.8 инчен SD допир на екранот или притиснете копчињата , HD видео репродукција
(2) Rechangeable батеријата / неограничен број на режимот
(3) Long play (10 часа музика, од 5 часа на видео)
(4) Поддршка TXT, Тегла автоматски букмарк ознаки, breakpoint меморија, мулти-барањата
(5) Поедноставен / Традиционален Кинески, англиски, Јапонски, корејски и на други јазици се префрлите
(6) Flash Меморија 8 GB, поддршка max. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.

Меморија Големина: 8GB
Бренд Име: mahdi
Аудио Формат Поддршка: FLAC,WMA,OGG,МАЈМУН,MP3,WAV
Надворешна Меморија: Yes
Аудио Видео Поддршка: AVI,AMV
WIFI: No
Функција: Bluetooth,Екран на Допир,Е-Книга за Читање,FM Радио,Снимач на Глас,Слика Гледачот
Големина На Екранот: < 2
Пакет: Yes
Вградениот Звучник: Yes
Резолуција На Екранот: 220x176
Тело Материјал: Алуминиум
Број На Модел На: Mahdi-M290
Димензии (WxHxD): 102.5 мм*9.4 mm*39mm
Bluetooth: Yes
Мулти-јазик мени: 24 видови јазици

Додатоци на производи

6ft Замена надградба Сребро Аудио Кабел Жица За Зајнхајзер HD 4.30 јас HD 4.30 g HD 4.40 HD 4.50 BT Слушалки Свеж
6ft Замена надградба Сребро Аудио Кабел Жица За Зајнхајзер HD 4.30 јас HD 4.30 g HD 4.40 HD 4.50 BT Слушалки

6ft ≈ 1.8 m 6ft Замена надградба Сребро Аудио Кабел Жица За Зајнхајзер HD 4.30 јас HD 4.30 g HD 4.40 HD 4.50 BT Слушалки опис

DEN 815.52
TIVDIO V-113 Стерео FM Радио со Дигитален Радио Приемник Звучници USB Диск ТФ-Картичка MP3 Плеер за Музика Маскирна + Далечински Свеж Со попуст
Нови HA400 Ултра-компактен 4 Канали Мини Аудио Засилувач Стерео приклучок за Слушалки со Адаптер Свеж Со попуст
Нови HA400 Ултра-компактен 4 Канали Мини Аудио Засилувач Стерео приклучок за Слушалки со Адаптер

Ултракомпактен стерео приклучок за слушалки засилувач за студио и фаза на примена.Со 4 слушалки излезни

DEN 798.00 840.00
3 пара. ANJIRUI 4.5 м (L M S ) во слушалки на Уво Подлога со спирали earbuds ергономски уво чаши голема еластичност на Силиконски Свеж Со попуст
150Mbps USB2.0 Со Антената со Голема Брзина 802.11 n/g/б Мрежа LAN WiFi Dongle Безжичен Адаптер Свеж
150Mbps USB2.0 Со Антената со Голема Брзина 802.11 n/g/б Мрежа LAN WiFi Dongle Безжичен Адаптер

Опис : Најмалите 150 Mbps Wi Fi LAN Адаптер за HD ТВ / Player / PSP / итн Уживајте во безжична и висока дефиниција филмов

DEN 287.52
Hifi MMCX Кабел за Безжична Bluetooth Адаптер Спортски Слушалка Кабли за Shure SE215 SE535 SE846 UE900 DIY Слушалки во Конекторот Свеж Со попуст
Hifi MMCX Кабел за Безжична Bluetooth Адаптер Спортски Слушалка Кабли за Shure SE215 SE535 SE846 UE900 DIY Слушалки во Конекторот

Hifi MMCX порта безжична Bluetooth адаптер спортски кабел За Shure SE215 SE535 UE900 Слушалка со Bluetooth адаптер приклучок за

DEN 495.00 575.52
Замена Аудио Сребро Кабел со Далечински Микрофон За Зајнхајзер HD 2.30 HD 2.20 s Over/На Уво Слушалки Свеж
Замена Аудио Сребро Кабел со Далечински Микрофон За Зајнхајзер HD 2.30 HD 2.20 s Over/На Уво Слушалки

Замена Аудио Sliver Кабел со Далечински Микрофон За Зајнхајзер HD 2.30 HD 2.20 s Over / На Уво Слушалки Лизгачки конт

DEN 815.52
Сребро Аудио Кабел За Panasonic RP-HD10E Philips Fidelio X1 X2 слушалки Свеж
Сребро Аудио Кабел За Panasonic RP-HD10E Philips Fidelio X1 X2 слушалки

Должина 120cm / 4ft Sliver Кабел Среброобложено бакарна жица дека е можно да се добие повеќе совршен квалитет

DEN 575.52
10 Пара 20 Компјутери Во Уво Слушалки на Уво, влошки За Samsung Опрема Круг R130 Eartips Опфаќа слушалки Earpads Earbuds Силикони Свеж Со попуст
3.5 мм До 2,5 mm Замена 5N OFC Кабел Мека Светлина тежина Кабелот за Б&W Bowers & Wilkins P3 слушалки LN004652 Свеж
3.5 мм До 2,5 mm Замена 5N OFC Кабел Мека Светлина тежина Кабелот за Б&W Bowers & Wilkins P3 слушалки LN004652

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Она што е во пакет : Замена 5 N OFC Кабел Мека Светлина тежина Кабел

DEN 864.00
Рачно Изработени 5N 4 Јадра DIY MMCX Џек Еден Кристално Позлатен Сребрен Надградба Кабел за SE846/SE535/SE425/SE315/SE215 UE900 Свеж
5 Парови (Голема & Медиум & Мали Димензии) Црна Боја Силикони Замена Уво Пупки Совети Свеж
5 Парови (Голема & Медиум & Мали Димензии) Црна Боја Силикони Замена Уво Пупки Совети

Пакет се вклучени : 5 Пар Големи димензии +5 Парови Средни+ 5 Парови Мали димензии Силикони Замена Уво Пупк

DEN 186.72
за Зајнхајзер HD598 HD558 HD518 HD 598 приклучок за Слушалки за Замена на Кабел Слушалка Слушалки 3.5 мм до 2,5 mm Стерео Бас Свеж Со попуст
Глувчето над сликата за да зумирате Црна слушалки Earpads Уво Влошки Перници за Чудовиште Победи од Страна на д-Р Дес студио Свеж Со попуст
Tamping Алатка За Semiautomat Капсула Додатен Машина 100 Дупки Големина 3 број 4 број 5 број 3 4 5 LN005033* Свеж
Tamping Алатка За Semiautomat Капсула Додатен Машина 100 Дупки Големина 3 број 4 број 5 број 3 4 5 LN005033*

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.====Следнава слика е за вашиот референца само====Она што е во пакет

DEN 1722.24
Shanling CD-T2000 CD-T100MKII Вакуум Цевки CD Player HI-END PCM1792 24bit/192KHz DAC Коаксијален USB влез XLR излез Свеж
Shanling CD-T2000 CD-T100MKII Вакуум Цевки CD Player HI-END PCM1792 24bit/192KHz DAC Коаксијален USB влез XLR излез

Добредојдовте на Queenway продавница!За производи детали, ние внимателно да ви кажам : овие специфики произ

DEN 117600.00
N98 8G Dictaphone Аудио Звук Рекордери MP3 Плеер Дигитален Снимач на Глас Пенкало Пренослива Батерија Dictaphone gravador voz Свеж Со попуст
N98 8G Dictaphone Аудио Звук Рекордери MP3 Плеер Дигитален Снимач на Глас Пенкало Пренослива Батерија Dictaphone gravador voz

8818426852371939 Дигитален снимач на глас парче парче парче $ 19 / парче парче парче парче парче парче парче парч

DEN 824.00 1056.00
60MM 2 Пара Замена Мек Сунѓер Уво Влошки Опфаќа За Headphone Свеж Со попуст
60MM 2 Пара Замена Мек Сунѓер Уво Влошки Опфаќа За Headphone

2 Пара Замена Мек Сунѓер Уво Влошки Опфаќа За Слушалки Слушалките 60 MMПакетот вклучува : 2 Пара(4 Pcs) X Слуша

DEN 48.00 57.12
APW7165A СОП-8 Оригинални и Нови 10PCS/МНОГУ Свеж
APW7165A СОП-8 Оригинални и Нови 10PCS/МНОГУ

Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел Вашата цел адресата мора да одговар

DEN 98.40
Сребро Аудио Кабел Жица За SONY XBA-Z5 XBA-H2 H3 XBA-А3 А2 XBA-N3AP N1AP XBA-300AP СЛУШАЛКИ Свеж
Сребро Аудио Кабел Жица За SONY XBA-Z5 XBA-H2 H3 XBA-А3 А2 XBA-N3AP N1AP XBA-300AP СЛУШАЛКИ

Earmax SE silvering линии : зајакнување на шприцоване процес, мултиканал топлина се смалуваат цевки за полнење, в

DEN 815.52
SCLS 14pcs Силикони Earbuds Покрие Куршум главата форма Компатибилен Со Повеќето Во Уво Слушалки медиум Црна. Свеж
SCLS 14pcs Силикони Earbuds Покрие Куршум главата форма Компатибилен Со Повеќето Во Уво Слушалки медиум Црна.

14pcs Силикони Earbuds Покрие Куршум главата форма Компатибилен Со Повеќето Во Уво Слушалки медиум Црна.Нето

DEN 56.16
Висок Дигитален оптички излез верност Bluetooth 4.0 Музички Приемник Apt-X 3,5 мм РКА Излез За Медиуми iPhone, iPad говорникот Свеж Со попуст
Висок Дигитален оптички излез верност Bluetooth 4.0 Музички Приемник Apt-X 3,5 мм РКА Излез За Медиуми iPhone, iPad говорникот

Bluetooth Музички Приемник Aptx Безжична Bluetooth4.0 аудио адаптер Дигитален оптички коаксијален аналоген 3,5 мм из

DEN 1143.00 1545.12
WILTEEXS Преносни Мини Фрекфентна Модулација Дигитален LED Дисплеј FM Радио Приемник Процесирање на Сигналот Со Слушалка Свеж Со попуст