15cm*10Yard Цвет Tulle Ролни Organza Чиста Газа Tulle се Тркалаат DIY Занает Материјали Бебе Покаже Свадба Декорација Божиќ Подарок

15cm*10Yard Цвет Tulle Ролни Organza Чиста Газа Tulle се Тркалаат DIY Занает Материјали Бебе Покаже Свадба Декорација Божиќ

30 %

DEN 147.00

DEN 210.24

Свеж

Во магацинот


Име : НИ Нето
Ширина : 15cm
Должина : 10 Двор . околу 9.2 m
Материјал : 100% Најлон
Употреба : Свадба Декорација. Торта Подарок кутија декорација. Занает. Табела здолниште. Партија здолниште.
Answer : ___________________________ Note : со Оглед на камера и друга светлина може да се разликуваат од тие на сликата, ние се обидуваме да се покаже боја најблиску до
вистински производ, и можеби има мала разлика. Барање за изземање.
Поради прав обработка на овој производ, со сјајот кој ќе може да изгубите некои кога ќе го користите,
но, не сите се откажат, ние брод на сите оние производ во странство исто како и оваа.
Почитувани купувачот пријатели :
Кога ќе изберете логистика, ве молиме да се погледне на превозот време и следење на информации. Бидејќи некои од нив се untrackable.
На пример :
1.Untrackable испорака метод : "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус"."Correos Економијата"."Кралската Пошта Економија".4 PX Сингапур Пост НП Pro".итн.
(Нормално испораката е околу 60 дена, ако сте во итно треба на тоа, ве молиме да размислува пред да нареди.)
2.Ако сте во итно треба на производ, љубезно ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail, Aliexpress Стандард, Премиум превозот или други изразат како DHL,EMS,UPS-от и сл.
3.Ако вие се согласувате со нашите превозот време, ве молиме да не се отвори спорот лесно, вашето разбирање е високо ценет.
4.Секој проблем ви се сретна е среќен да се реши.
Доколку постојат било какви прашања или прашање за dropshipping и трговија на големо, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,
ние би сакале да воспостави долго-рок деловен однос со вас.
Вашето одобрување е нашиот предлог да се направи подобро. Благодарение толку многу за вашата поддршка.
Со почит

Бренд Име: DHANXINZ
Број На Модел На: 019
is_customized: Yes
Шема: Невестата & Младоженецот,Облека,Цвеќе,Пеперутка,Ангел,Солидна Боја
Повод:
Големина: S
Материјал: Нето Ткаенини
Име на производ: дијамант мрежа
Кардинг технологија: чешла
конкретна цел: Свадба фустан, модни, ТУТУ здолниште
Спецификации: 15cm*10Y
Боење и завршна процес: Боење
Брои: 20
Warp и weft плетење: искриват плетење
Состав и содржина: најлон 100%
Применливи Сезона: Зима, есен, лето и пролет

Додатоци на производи

нане зелена боја Полиестер Tulle се Тркалаат 100yards За Туту фустан Свеж Со попуст
нане зелена боја Полиестер Tulle се Тркалаат 100yards За Туту фустан

Количина : Еден Гајтанот Се ТркалаатUseageИмаме и други бои се достапни сега,pls да го видам мојот GXClassifieds пр

DEN 265.00 408.00
FENGRISE Сјајот Исто Пенисот Засекогаш Банер Пијан Во Љубовта Услуги Девојки Ноќ Надвор Булчински Туш Кога Bachelorette Партија Свеж Со попуст
промоција Корист Торба роденден Застане Шарени Polka Точки Хартиени Кеси 18x9x6cm Корист Торба Отвори Врвот Подарок Пакување Свеж Со попуст
50 парчиња Кинески Црвен Среќа Свадба Покана Картичка, Ласерско сечење Стил Злато Foiling Пеперутка јазол покана картичка Свеж Со попуст
FENGRISE Еднорог Партија Декорација Среќен Роденден Банер Деца Услуги Бебе Туш Балони Торта Topper Еднорог Роденден Материјали Свеж Со попуст
1 Сет свадба бисер Шампањ Toasting Очила +бисер Торта нож Свадба Булчински Туш Подарок За Свадба декорација Свеж Со попуст
1 Сет свадба бисер Шампањ Toasting Очила +бисер Торта нож Свадба Булчински Туш Подарок За Свадба декорација

1 Сет свадба бисер Шампањ Toasting Очила +бисер Торта нож Свадба Булчински Туш Подарок За Свадба декорацијаД

DEN 911.00 959.04
свадба корист подарок за гости -- керамички Услуги Цртичка на Љубовта Керамички Срцето Сол & Пипер Shakers партија корист подарок Свеж Со попуст
Трговија на големо 100pcs/многу 11x16cm Бела Organza Кеси Свадба Корист Накит Бонбони Пакување Кеси Organza Drawstring Подарок Свеж Со попуст
Трговија на големо 100pcs/многу 11x16cm Бела Organza Кеси Свадба Корист Накит Бонбони Пакување Кеси Organza Drawstring Подарок

4 mmОбјектот Useage Одговара Накит Бутик Бонбони Подарок Божиќ Свадба Пакување ЕкранотЗа Кориснички1.Понек

DEN 389.00 432.00
Персоналните Круг Селски Свадба Дрвени Прстен Кутија Прстен Носител Свадба Прстен Перница Свеж Со попуст
Персоналните Круг Селски Свадба Дрвени Прстен Кутија Прстен Носител Свадба Прстен Перница

Политика На Враќање : Клиентите мора да се врати Ставки во добра состојба во рок од 3 дена од приемот на н

DEN 412.00 457.44
Топ Одделение Латекс Туѓо Маска, Големи Очи Ужасна Копнена Страна Хорор Гума Латекс Целосна Маски За Костимот Партија Cosplay Свеж Со попуст
Топ Мода 10pcs/многу Божиќ Партија Резерви на Косата Додаток Прозрачна Трепка Headbands Led Светло до Headwear Играчки За Деца Свеж Со попуст
50pcs Цврсти бои Застане Обична Хартиена Кеса Партија Корист Торба Отвори Врвот DIY Бонбони Хартија Подарок торба Третираат Свеж Со попуст
2018 Промоција Вистински Бонбони Кутија Свадба Декорација Велигден 7.41x4.87inch 4 Бои Подарок Кутии Обвиен Напишан Услуги И Свеж Со попуст
2018 Кинеската Нова Година за Декорација Кинески Собираат Крпа Риба Кинески Јазол Pendant 'секоја година повеќе од' Риба Pendant Свеж Со попуст