10Pcs/set 1.5-6mm ХСС Директно месо тело 4 Flute Крајот Мелница Машина CNC Вежба Малку Алатка G08 Капка брод

10Pcs/set 1.5-6mm ХСС Директно месо тело 4 Flute Крајот Мелница Машина CNC Вежба Малку Алатка G08 Капка брод

DEN 363.84

Свеж

Во магацинот

Материјал : ХСС & алуминиумска Боја : како што е прикажано на сл Спецификација : месо тело : директно месо тело Флејта : 4 надворешен Дијаметар : 1.5 мм,2mm,2,5 mm,3мм,3.5 мм,4mm,4.5 мм,5mm,5.5 мм,6mm
Издржливи и практични Четири flute дизајн обезбедува мали чип товари и побрзо отстранување Апликација Материјали : дрво, пластика, алуминиум плоча, итн Погоден за DIY, дома и воопшто градење/инженерство користење
ГОЛЕМИНА(мм)
Дијаметар на Главата(А)
Дијаметар на месо тело(Б)
Должина На Ножот(C)
Вкупната Должина(D)
1.5
6
4
5 0
2
6
7
51
2.5
6
8
52
3
6
8
52
3.5
6
10
54
4
6
11
55
4.5
6
15
60
5
6
13
57
5.5
6
13
57
6
6
13
57 Количина : 10pcs Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
10 PCS X Вежба Битови

Бренд Име: OOTDTY
Материјал: High Speed Челик
Тип: Конвексни Мелница
Дијаметар: 1.5 mm,2mm,2,5 mm,3мм,3.5 мм,4mm,4.5 мм,5mm,5.5 мм,6mm

Додатоци на производи

Висока Прецизност Мелење 10pcs 3.175*1.5*12mm Еден Flute Мелење Машина Soild Карбид Една Спирала Flute Битови Свеж
Висока Прецизност Мелење 10pcs 3.175*1.5*12mm Еден Flute Мелење Машина Soild Карбид Една Спирала Flute Битови

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 767.04
10pcs/многу 3.175*12mm Карбид Еден Flute Спирала Малку, CNC Рутер Битови, Дрво Машини за Мелење Машина трговија на Големо Свеж
HUHAO 10pcs Нови Карбид PCB CNC Гравирање Машина Рутер V Битови 45 Степен 0.3 mm J3.4503 Свеж
HUHAO 10pcs Нови Карбид PCB CNC Гравирање Машина Рутер V Битови 45 Степен 0.3 mm J3.4503

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 615.36
1pcs Сечилото Држачот за Ioline Плотер Винил Машина HUHAO Свеж
1pcs Сечилото Држачот за Ioline Плотер Винил Машина HUHAO

1pcs Сечилото Држачот за Ioline Плотер Винил Машина Бесплатен ПревозотАлуминиум Сечилото Држачот за Ioline Пло

DEN 902.40
10pcs/set CCMT120404 CCMT120408-HMP PC9030 NC3030 Korloy CNC Вртење карбид внесува Обработка нерѓосувачки челик И челик SCLCR Свеж
10pcs/set CCMT120404 CCMT120408-HMP PC9030 NC3030 Korloy CNC Вртење карбид внесува Обработка нерѓосувачки челик И челик SCLCR

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена откако ќе го поставите цел Ако сакате да се промени на адре

DEN 1343.52
1pc 1/2 месо тело Големи Елегантен Слика Рамка Калапи Рутер Малку вратата нож Дрво машина Tenon Машина за Машини Алатки Свеж Со попуст
10pcs 2.0*17mm Две Флејта Карбид Мелница Спирала Машина Дрво Рутер Малку Алатки за CNC Машина, Гравирање HUHAO Свеж
10pcs 2.0*17mm Две Флејта Карбид Мелница Спирала Машина Дрво Рутер Малку Алатки за CNC Машина, Гравирање HUHAO

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 954.72
1pc 1/2*3/4 Машини CNC Машина Гравирање Алатки за Сечење на Дрво Битови Свеж
1pc 1/2*3/4 Машини CNC Машина Гравирање Алатки за Сечење на Дрво Битови

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 349.92
1pc D6*50L*90Degree 6mm HRC50 4 Флејта солидна карбид мелење секачи Chamfer секачи пат битови за Алуминиум нож алатки Свеж Со попуст
1pc D6*50L*90Degree 6mm HRC50 4 Флејта солидна карбид мелење секачи Chamfer секачи пат битови за Алуминиум нож алатки

1pc D6*50 L*90 степени HRC50 Солидна карбид chamfering мелење машина Chamfer пат битови за Алуминиум нож алаткиMeterial : кар

DEN 346.00 406.56
1pc D5*50L*90Degree 5mm HRC50 4 Флејта solide карбид CNC мелење секачи Chamfer пат битови за Алуминиум нож алатки Свеж Со попуст
1pc D5*50L*90Degree 5mm HRC50 4 Флејта solide карбид CNC мелење секачи Chamfer пат битови за Алуминиум нож алатки

1pc D5*50 L*90 степени HRC50 Солидна карбид chamfering мелење машина Chamfer пат битови за Алуминиум нож алаткиMeterial : кар

DEN 346.00 406.56
10pcs APMT1135PDER Карбид Внесува + 1pc BAP 300R C10-10-120 Алатка за Носител со Клуч За CNC Мелничката Вртење Алатки Свеж Со попуст
10pcs APMT1135PDER Карбид Внесува + 1pc BAP 300R C10-10-120 Алатка за Носител со Клуч За CNC Мелничката Вртење Алатки

BI0003037Спецификација : Бренд новиНосителот Материјал : нерѓосувачки челикМодел : BAP 300 R C1010120Вкупна должина

DEN 407.00 812.64
10pcs 0.8 mm месо тело Машина Две Flute Карбид Спирала Крајот Мелници Рутер Малку 3мм CEL 2lx3.0803 Свеж
10pcs 0.8 mm месо тело Машина Две Flute Карбид Спирала Крајот Мелници Рутер Малку 3мм CEL 2lx3.0803

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 1098.72
1pc 1/2*3/8 CNC машини за резба алатки мелење машина рутер битови за дрво Свеж Со попуст
1pc 1/2*3/8 CNC машини за резба алатки мелење машина рутер битови за дрво

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 304.00 441.12
HUHAO 10pcs 3.175 милиметри Кол 10 Агол 0.3 mm Совет 3 Работ Карбид Машини Алатки Гравирање Битови за CNC Рутер Машина Свеж
5pcs 6.0*22mm 2 Flute Директно Алатка Продажба CNC Машини Битови Солидна Карбид Millinging Секачи Сет За Дрво Свеж
5pcs 6.0*22mm 2 Flute Директно Алатка Продажба CNC Машини Битови Солидна Карбид Millinging Секачи Сет За Дрво

5pcs 6.0*22mm 2 Flute Директно Алатка Продажба CNC Машини Битови Солидна Карбид Millinging Секачи Сет За Дрво Со корист

DEN 1818.72
HUHAO 1pcs 1/2 1/4 месо тело Змеј Топката Малку Точка-намалување на Круг со Текот на Жлебот Битови рутер битови за дрво гравирање Свеж Со попуст
1pc CNC ER25 6.35 mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER25-6.35 Свеж
1pc CNC ER25 6.35 mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER25-6.35

1pc CNC ER25 6.35 mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER256.35Стегање сила, висока то

DEN 335.52
3pcs месо тело 6mm x 22mm Две Флејта Eendmill Машина За Алуминиум Материјал за Сечење Алатки Од Фабриката Свеж
3pcs месо тело 6mm x 22mm Две Флејта Eendmill Машина За Алуминиум Материјал за Сечење Алатки Од Фабриката

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 954.72