батеријата АК.006BT.020 АК.006BT.025 AS07A31 за Acer Стремат 5732Z 5735 5737Z 5738 5740 5740G 7715Z AS5740 AS07A71 AS07A72 AS07A75

батеријата АК.006BT.020 АК.006BT.025 AS07A31 за Acer Стремат 5732Z 5735 5737Z 5738 5740 5740G 7715Z AS5740 AS07A71 AS07A72 AS07A75

DEN 887.52

Свеж

Во магацинот

068,
BTP-AS4520 G, LC. Многу години подоцна, за заштита на животната средина, можеби ќе треба да ја отстраните батеријата, враќање на 18650 единица батеријата и спој заштита одбор, нашиот код и дизајн цртежи може да ви помогнат да се заврши на вашиот сопствен дизајн. За сите заинтересирани клиенти, ние може да обезбеди референтен изворниот код и добредојде вашите предлози и прашања.1 V
Дел Број :
АК. Во 2008 година, добивме Atmel е техничка поддршка за да го внесете лаптоп батеријата преработувачка индустрија., LTD е компанија која е фокусирана на дизајн и производство на лаптоп батерии. Имаме 10 години на професионален лаптоп батеријата дизајн и производство на историјата.025,
AS07 A31, AS07 A32, AS07 A41, AS07 A42, AS07 A51, AS07 A52, AS07 A71, AS07 A72, AS07 A75,
БТ., LTD VALENX ELECTRONICS CO. Компанијата е основана во 2008, 2009 поминале ISO9001 сертификација, и во текот на 2009 година успешно се завршени ISO9001 : 2008 надградба. SH79 F329 A моќта за управување со решение да ги имаме сите права, сите решенија со користење на истата програма рамка за различни MCU пренесување и оптимизација. Нашето решение поддржува само програмирање, можете да го користите USB за ажурирање на фирмверот, поддршка на вашиот сопствен код за да го замени нашиот кодекс( Пред тоа, ве молиме внимателно да се провери вашиот сопствен код ). Valenx Лаптоп батеријата 2008 година, atmega406 и atmega8 + LM358 менаџмент на енергија решенија 2012, atmega16 HVB менаџмент на енергија решение 2015 година, SINOWEALTH Електронски Ltd.012
Одговара Лаптоп Модел : Се стремат 2930 се Стремат 2930-582 G25 Mn се Стремат 2930-593 G25 Mn се Стремат 2930-733 G25 Mn се Стремат 2930-734 G32 Mn се Стремат 2930-844 G32 Mn се Стремат 2930 G се Стремат 2930 Z се Стремат 2930 Z-322 G25 Mn се Стремат 2930 Z-343 G16 Mn за ACER Стремат 4220 за ACER Стремат 4230 за ACER Стремат 4235 за ACER Стремат 4240 за ACER Стремат 4310 за ACER Стремат 4315 се Стремат 4315-2904 за ACER Стремат 4320 за ACER Стремат 4330 за ACER Стремат 4332 за ACER Стремат 4336 за ACER Стремат 4520 се Стремат 4520-5141 се Стремат 4520 G за ACER Стремат 4530 се Стремат 4530-5267 се Стремат 4530-5350 се Стремат 4530-5627 се Стремат 4530-5889 се Стремат 4530-6823 за ACER Стремат 4535 се Стремат 4535 G за ACER Стремат 4540 се Стремат 4540 G за ACER Стремат 4710 се Стремат 4710 G се Стремат 4710 Z за ACER Стремат 4715 Z се Стремат 4715 Z-3 A0512 C за ACER Стремат 4720 се Стремат 4720 ZG се Стремат 4720 G се Стремат 4720 Z за ACER Стремат 4730 се Стремат 4730-4516 се Стремат 4730-4947 се Стремат 4730 Z се Стремат 4730 ZG за ACER Стремат 4736 се Стремат 4736-2 се Стремат 4736 G се Стремат 4736 G-2 Стремат 4736 Z се Стремат 4736 ZG се Стремат 4736 ZG-2 за ACER Стремат 4740 се Стремат 4740 G се Стремат 4740 G - 432 G50 Mn се Стремат 4740 G-332 G50 Mn за ACER Стремат 4920 се Стремат 4920-1 A2 G12 Mi се Стремат 4920 G се Стремат 4920 G-302 G25 Mi се Стремат 4920 G-3 A2 G16 Mn за ACER Стремат 4925 G за ACER Стремат 4930 се Стремат 4930 G за ACER Стремат 4935 се Стремат 4935 G се Стремат 4935 G-644 G32 Mn за ACER Стремат 4937 се Стремат 4937 G за ACER Стремат 5235 се Стремат 5236 се Стремат 5241 за ACER Стремат 5300 се Стремат 5332 се Стремат 5335 се Стремат 5335 Z се Стремат 5338 за ACER Стремат 5535 се Стремат 5535-704 G32 Mn за ACER Стремат 5536 се Стремат 5536 G за ACER Стремат 5541 се Стремат 5541 G за ACER Стремат 5542 се Стремат 5542-1462 се Стремат 5542-5989 се Стремат 5542 G се Стремат 5542-M23 за ACER Стремат 5735 се Стремат 5735 Z се Стремат 5735 Z-582 G16 Mn се Стремат 5737 Z за ACER Стремат 5738 се Стремат 5738-2 се Стремат 5738 DG се Стремат 5738 DZG се Стремат 5738 G се Стремат 5738 G-2 Стремат 5738 PG се Стремат 5738 PZG се Стремат 5738 Z се Стремат 5738 Z-2 Стремат 5738 ZG се Стремат 5738 ZG-2 за ACER Стремат 5740 се Стремат 5740-13 се Стремат 5740-13 F се Стремат 5740-15 се Стремат 5740-15 F се Стремат 5740-5144 се Стремат 5740-5513 се Стремат 5740-5749 Aspire 5740-5780 се Стремат 5740-6491 се Стремат 5740 D 3 D Стремат 5740 DG се Стремат 5740 DG-332 G50 Mn се Стремат 5740 G се Стремат 5740 G-336 G50 Mn се Стремат 5740 G-524 G64 Mnb се Стремат 5740 G-5309 за ACER Стремат 7715 Z за ACER Стремат AS5740
за ACER EMACHINE D620 VALENX ELECTRONICS CO.

Пакет: Yes
Број На Модел На: AS07A75 БТ.00603.036 БТ.00603.037
Капацитетот На Батеријата: 4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон: 10.8 V
Компатибилен Бренд: Acer
Бренд Име: VALENX
Тип: Li-Ion
Производи Статус: Акции
боја: Црна
Батеријата клетки: 6
Гаранција: 24 месеци
Одговара за модели 1: AS07A31 AS07A71 AS07A72 AS07A75
Одговара за 2 Модели: 5732Z 5735 5737Z 5738 5740 5740G 7715Z AS5740

Додатоци на производи

JIGU Оригинални лаптоп Батеријата ИО-BT530FBC ИО-BT530FBE ИО-BT530FBU ЗА SAMSUNG СМ-T530 СМ-T531 СМ-T535 Свеж
JIGU Оригинални лаптоп Батеријата ИО-BT530FBC ИО-BT530FBE ИО-BT530FBU ЗА SAMSUNG СМ-T530 СМ-T531 СМ-T535

И производи мора да се врати 100% завршена, вклучувајќи ги и сите компоненти, оригинални пакувања и пакува

DEN 778.56
Специјална Кожа Карбонски влакна Винил Кожата Налепници Покрие guard За ASUS X556UA X556UV X556UQ X556UR X556UB X556U 15.6-инчен Свеж
Лаптоп со Батерија за HP 4330S 4331S 4431S 4436S PR06 4540S 4545S 4530S 633805-001 PR06 HSTNN-LB2R Свеж Со попуст
Лаптоп со Батерија за HP 4330S 4331S 4431S 4436S PR06 4540S 4545S 4530S 633805-001 PR06 HSTNN-LB2R

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Со

DEN 876.00 921.60
Оригиналниот Нов лаптоп, замена на тастатурата за ASUS K45D K45DR K45DV НАС верзија Црна QWERTY Свеж Со попуст
Оригиналниот Нов лаптоп, замена на тастатурата за ASUS K45D K45DR K45DV НАС верзија Црна QWERTY

Оригиналниот Нов лаптоп, замена на тастатурата за ASK45 D K45 DR K45 DV НАС верзија Црна QWERTYОбјектот спецификите

DEN 593.00 624.00
RYGOU СТП Кожа Обложени тежок Случај за Macbook Pro 13 15 Mac книга Air 11 12 13 Лаптоп Школка со Екран Заштитник на Тастатурата Свеж Со попуст
RYGOU СТП Кожа Обложени тежок Случај за Macbook Pro 13 15 Mac книга Air 11 12 13 Лаптоп Школка со Екран Заштитник на Тастатурата

Ние нема да бидат одговорни за погрешен тастатура покрие , ако не ја потврдите вашата тастатура модел.Ка

DEN 1152.00 1439.52
лаптоп ПРОЦЕСОР ладење вентилатор за Fujitsu P1610 P1620 P1510 P5010 P5020 P7010 S2020 фан Свеж Со попуст
лаптоп ПРОЦЕСОР ладење вентилатор за Fujitsu P1610 P1620 P1510 P5010 P5020 P7010 S2020 фан

лаптоп ПРОЦЕСОР ладење вентилатор за Fujitsu P1610 P1620 P1510 P5010 P5020 P7010 S2020 фанКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ

DEN 430.00 605.28
Кристално Јасен Случај За Macbook Air Про Ретината 11 12 13 15 Торба За Лаптоп За Mac Книга Случај + Тастатура Маска + Screen Свеж Со попуст
Кристално Јасен Случај За Macbook Air Про Ретината 11 12 13 15 Торба За Лаптоп За Mac Книга Случај + Тастатура Маска + Screen

Ние нема да бидат одговорни за погрешен тастатура капак (Тоа е дар), ако не информира нас вашата тастатур

DEN 866.00 911.52
KingSener 14.8 V 41WH Нови VI04 VIO4 Лаптоп со Батерија За ProBook HP 440/450 G2 Серија 756743-001 756745-001 756744-001 756478-421 Свеж Со попуст
KingSener 14.8 V 41WH Нови VI04 VIO4 Лаптоп со Батерија За ProBook HP 440/450 G2 Серија 756743-001 756745-001 756744-001 756478-421

Добредојдовте да контактирате со нас преку емаил од страна на порака ако не го добиете вашиот објект за

DEN 1209.00 1727.04
2600MAH Лаптоп со батерија За Asus A31-K53 A32-K53 A41-K53 A42-K53 A43 A53 A54 A83 K43 K53 P43 P53 X43 X44 X53 X54 X84 X43U Свеж Со попуст
2600MAH Лаптоп со батерија За Asus A31-K53 A32-K53 A41-K53 A42-K53 A43 A53 A54 A83 K43 K53 P43 P53 X43 X44 X53 X54 X84 X43U

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 14.4 vКапацитет : 2200m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Со

DEN 848.00 892.80
SSEA Нов ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за ASUS U50 U50V U50VG U50A U50F U6S Z37 Z37E Z37S Z37K Свеж Со попуст
SSEA Нов ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за ASUS U50 U50V U50VG U50A U50F U6S Z37 Z37E Z37S Z37K

Сосема нов и висок квалитет,не се користи.3 месеци ГаранцијаТестирано за да биде 100% работи правилно.(Заб

DEN 428.00 450.72
Вистински 15.6 Touch Стакло Digitizer + LCD Екран Собранието LP156WF4 SPL1 За Леново Flex 2 Про-15 20406 20507 80FL 80K8 Свеж
Вистински 15.6 Touch Стакло Digitizer + LCD Екран Собранието LP156WF4 SPL1 За Леново Flex 2 Про-15 20406 20507 80FL 80K8

Царинење случува повремено треба да се плати од страна на купувачите.Гаранција / По Продажба На Услуги1..

DEN 5508.48
15 15.6 17 17.3 Инчен со USB Интерфејс Лаптоп, Лаптоп КОМПЈУТЕР Ранец Кеси Случај за Училиште macbook 17 Мажи Жени Студент Патување Свеж Со попуст
JIGU Лаптоп со Батерија За Sony BPS26 VAIO CA CB на ПРИМЕР, ЕЈ EJ ЕЛ VPCCA VPCCB VPCEG VPCEH VPCEJ VPCEL VGP-BPL26 VGP-BPS26 Свеж Со попуст
JIGU Лаптоп со Батерија За Sony BPS26 VAIO CA CB на ПРИМЕР, ЕЈ EJ ЕЛ VPCCA VPCCB VPCEG VPCEH VPCEJ VPCEL VGP-BPL26 VGP-BPS26

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и број на дело

DEN 1558.00 1558.08
Нов лаптоп батеријата за HP Compaq NC4200 4200 NC4400 TC4400 TC4200 381373-001 383510-001 HSTNN-C02C HSTNN-IB12 HSTNN-UB12 PB991A Свеж Со попуст
Нов лаптоп батеријата за HP Compaq NC4200 4200 NC4400 TC4400 TC4200 381373-001 383510-001 HSTNN-C02C HSTNN-IB12 HSTNN-UB12 PB991A

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VКапацитет : 5200m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Со

DEN 895.00 941.76
LMDTK Нови 6 клетки Лаптоп со батерија за Clevo C4500 Серија 6-87-C480S-4P4 C4500BAT-6 Бесплатен превозот Свеж Со попуст
LMDTK Нови 6 клетки Лаптоп со батерија за Clevo C4500 Серија 6-87-C480S-4P4 C4500BAT-6 Бесплатен превозот

Изберете нашите причини? 1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов...

DEN 777.00 863.04