Baogela Mens Мода Воена Силикони Рака Правоаголник Dial Черепот Лице Спорт Кварц Зглоб Часовници BGL1612G-1

Baogela Mens Мода Воена Силикони Рака Правоаголник Dial Черепот Лице Спорт Кварц Зглоб Часовници BGL1612G-1

50 %

DEN 1195.00

DEN 2390.40

Свеж

Во магацинот

Baogela Mens Мода Воена Силикони Рака Правоаголник Dial Черепот Лице Спорт Кварц Зглоб Часовници BGL1612 G-1
Спецификации :
Случај Дијаметар : 41*45mm Прибл.
Случај Дебелина : 16mm Прибл.
Бендот Должина : 240mm Прибл.
Бендот Ширина : 27mm Прибл.
Нето Тежина : 115g Прибл.
Сите ди mensions се мери од страна на м-р nual работа, која може да има мало отстапување. Детални информации се во согласност со финалните производи.
Карактеристики : 1. Прозрачна Раце сјај по апсорпција на светлината. 2. Отпорен на вода до 99 нозе (30 Метри). 3. 3 суб-го бира и календар прозорецот се сите функционални. 4. Кварц движење, со аналогни екранот и точни време на чување. 5. 12-месеци фабрика гаранција.
Компоненти Вклучени :
1 x Вистински Baogela 1612 Кварц Види Слики : Внимание : Она што се гледа на сликата е апсолутно што тоа се, можеби ќе се чувствувате малку на боја разлика предмет на следење и камерата , ве молиме обратете се на материјалната точка.

Тип На Објект: Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот: правоаголник
Случај Дебелина: 16mm
Отпорност На Вода Длабочина: 3Bar
Кутии & Случаи Материјал: Хартија
Функција: Отпорен На Вода,Светлечки
Затворач Тип: Тока
Случај Материјал: Легура
Стил: едноставна
Бендот Ширина: 27MM
Движење: Кварц
Бендот Должина: 25cm
Број На Модел На: BGL1612G-1
Бендот Материјал Тип: Силикони
Dial Дијаметар: 45mm
Пол: Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип: Hardlex
Бренд Име: BAOGELA
боја: Сребро.
Пол: Мажи
Движење: Кварц
Dial форма: правоаголник
Dial Дијаметар: 45mm
бендот материјал : Силикони
Бендот Должина: 250mm
Бендот Ширина: 27MM
Случај Дебелина: 16mm
Функција: черепот

Додатоци на производи

0S60 Miyota Кварц се Види Движењето на БАТЕРИЈАТА OS60 калибар замени поправки Свеж Со попуст
0S60 Miyota Кварц се Види Движењето на БАТЕРИЈАТА OS60 калибар замени поправки

Опис : надворешен Дијаметар : 13 1 / 2 Ligne или 30.8 mm Движење 4.13 мм дебел На висина од дното на движење за да се в

DEN 981.00 1032.00
Унисекс Модата ДОВЕДЕ Touch Watch Еко-пријателски Гума Хривнија рачен часовник Јапонија Movt Дигитален Часовник Бренд Спортски Свеж Со попуст
2017 Воена Спортски Часовници Мажите Врвот Бренд на Луксузни Шок Електронски Дигитален LED Зглоб Види Машки Часовник За Човекот Свеж Со попуст
Мажите Спорт Часовници NAVIFORCE Моден Бренд Двоен Дисплеј Часовници LED Дигитален часовник Нерѓосувачки Челик Подарок Кварц Свеж Со попуст
МИНИ ФОКУС Класичен Стил Вистинска Кожа Мода Машки Види Црното Злато 3D Dial Датум Функција Види Мажите polshorloge kol saati Свеж Со попуст
TOMORO Тенок Eclipse Нов Врвен Бренд на Луксузни Мажите се Види Јапонија Часовници Кварц Месинг Случај Кожа Ултра Тенка Црна Свеж Со попуст
Повик Бамбус Часовници Машки Санкт Петербург Дизајн Модерно Дрвени Кварц Види за Жени Мажи рачно изработени Роденден Подароци Свеж Со попуст
40mm Parnis скелет dial Светлечки знаци Кожа за на рака 2018 врвот бренд на Луксузни Sapphire стакло Miyota автоматско Движење Свеж Со попуст
40mm Parnis скелет dial Светлечки знаци Кожа за на рака 2018 врвот бренд на Луксузни Sapphire стакло Miyota автоматско Движење

Опис : Големина : 40mm*13 ммБирате : скелет dialСлучај Материјал : цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај Движе

DEN 7724.00 14304.00
Луксузен бренд за часовници мажи спортски двоен дисплеј mens кварц види водоотпорен 50m LED digital аналоген зглоб види подарок Свеж Со попуст
SKMEI Секојдневен Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Мажите Кварц Види Водоотпорен Спорт Воена Часовници Мажите Кожа Relogio Свеж Со попуст
WEIDE Мода Mens Аналогни Види Три часовната Зона Дигитални Календар Спорт Датум Кварц Кафена Кожа за на Рака Тока рачни часовници Свеж Со попуст
мажите часовници врвот моден бренд кварц види BOAMIGO секојдневен челик авто датум часовници 2017 топла подарок рачни часовници Свеж Со попуст
BOAMIGO Бренд Мажи Спортски Часовници Мода Часовници Портокалова Кожа рачни часовници Кварц 30M Водоотпорен Подарок Кутија Часовник Свеж Со попуст
Жените Часовници дами Фустан Модни Чисто Злато Кварц Зглоб часовници montre femme Кожа за на Рака Часовник reloj mujer Свеж Со попуст
Жените Часовници дами Фустан Модни Чисто Злато Кварц Зглоб часовници montre femme Кожа за на Рака Часовник reloj mujer

xfcs НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ Дами Види Жените се Облекуваат за врвка за околу Часовници Мода Обичните рачни ча

DEN 624.00 960.00
Луксузен Бренд Автоматски Механички Да Се Види За Машки Скелет Букви Dial Воена Спортски Часовници Црна Нерѓосувачки Челик Рака Свеж Со попуст
2017 Топла Продаде Луксузен Бренд Mens Спортски Часовници Пливаат Дигитален LED Воена Види Мажите Мода Обичните Електроника Свеж Со попуст
БОБО ПТИЦА Види Дрвени Зебра Шема Мажите Часовници Кварц Вистинска Кожа бенд рачен часовник relogio masculino Б-H29 Свеж Со попуст
БОБО ПТИЦА Види Дрвени Зебра Шема Мажите Часовници Кварц Вистинска Кожа бенд рачен часовник relogio masculino Б-H29

БОБО ПТИЦА Види Дрвени Зебра Шема Мажите Часовници Кварц Вистинска Кожа Бенд рачен часовник relogio masculino Б

DEN 887.00 1344.00
Година Mens Часовници Врвот Бренд На Луксузни Мажите Воена Зглоб Часовници Целосна Нерѓосувачки Челик Мажите Кварц Види Свеж Со попуст
Адвокатско Часовници Врвот Бренд на Луксузни CHENXI Мажите Воена Спорт Прозрачна рачен часовник Хронограф Кожа Кварц Види relogio Свеж Со попуст