PARZIN Бренд Пеперутка очила за сонце За Жените Голема Рамка Поларизирани Очила за Возење Слој Огледало Летно Сонце Очила Додатоци

PARZIN Бренд Пеперутка очила за сонце За Жените Голема Рамка Поларизирани Очила за Возење Слој Огледало Летно Сонце Очила Додатоци

44 %

DEN 1833.00

DEN 3273.60

Свеж

Во магацинот


Eyewear Тип: Очила за сонце
Тип На Објект: eyewear
Оптички Леќи Атрибут: Анти-Рефлективен,Поларизирана,UV400
Стил: Пеперутка
Леќа Висина: 67mm
Пол: Жените
Леќи Материјал: Пластични
Леќа Ширина: 60mm
Одделот За Името: Возрасни
Број На Модел На: PZPOL9886
Бренд Име: PARZIN
Рамка Материјал: Пластични
Име на производ: PARZIN Бренд Поларизирани очила за сонце Жените Возачот Вистински Спектакли
fuction: Анти УВА анти UVB Поларизирана
Лицето преглед: Тркалезно лице, долго лицето ,плоштад лице ,овална лице
Стил: Удобно/класичен /згодна /домот /личност
Пакет Додатоци: Стакло Текстил/Стаклена Кутија
Overpack: Елегантна Кутија
Дали прилагодливи: Стакло Radian ,Еластична Рамка
Објектот: Очила за сонце
Сезоната: Пролет, Лето, Есен, Зима

Додатоци на производи

Brightzone Бесплатен Превозот Моден Бренд Нови Целосна rim TR-90 Флексибилни Rx-можност Рецепт Оптички рамка Eye Glasses Oculos Свеж Со попуст
RIMLESS БАМБУС ДРВО НОЗЕ СРЕБРО АЛУМИНИУМ СМОЛА ЛЕЌИ СО СЛУЧАЈОТ мажи жени читање очила +1.00 +1.50 +2.00 +2.50 +3.00 +3.50 Свеж Со попуст
RIMLESS БАМБУС ДРВО НОЗЕ СРЕБРО АЛУМИНИУМ СМОЛА ЛЕЌИ СО СЛУЧАЈОТ мажи жени читање очила +1.00 +1.50 +2.00 +2.50 +3.00 +3.50

Очила се 100% чист природен дрво читање очила, безбедно и удобно.БОЈА : СРЕБРО АЛУМИНИУМ И ДРВО НОЗЕВкупна

DEN 869.00 1704.00
Висок Квалитет на Гроздобер Оливер Круг Поларизирани очила за сонце Delray Сонце Очила Жените OV5318 oculos de sol feminino Свеж Со попуст
Висок Квалитет на Гроздобер Оливер Круг Поларизирани очила за сонце Delray Сонце Очила Жените OV5318 oculos de sol feminino

Килибар VS ЗлатоКилибар VS БраунКилибар VS Зелена1 Сите производи се 100% нови и проверени пред пратката Кли

DEN 1536.00 2400.00
Декоративни УВ Eyewear Рамки Бренд Дизајн Наочари eye glasses рамки за Мажи Мажи Жени Компјутер Обичен спектакл рамка Свеж Со попуст
Злато Јасно Наочари 2017 Најновите Преголеми Метална Рамка Жените Очила За Сонце Бренд Дизајнер Големи Спортски Мажите Сонце Свеж Со попуст
Симпатична Бисквит Во Облик На Контактна Леќа Случај Симулира Cookie Торта Леќи Кутија Свеж Со попуст
Симпатична Бисквит Во Облик На Контактна Леќа Случај Симулира Cookie Торта Леќи Кутија

Опис"Карактеристики : Нов & Висок qu ality.Материјал : пластика.Случај големина на : 7.7*7.7*2.4 cm.Додатоци вклучув

DEN 85.00 130.56
Жените Мачка Очи Читање Очила Гроздобер Читателот Цвет Мода Печати Пластична Рамка Eyewear +1.0-+4.0 Свеж Со попуст
Жените Мачка Очи Читање Очила Гроздобер Читателот Цвет Мода Печати Пластична Рамка Eyewear +1.0-+4.0

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Стилски ,светло и удобно Читање очила ви помогне да се зачува вашет

DEN 97.00 108.96
БОБО ПТИЦА Дрво очила за сонце Бренд Дизајнер браун дрвени очила за сонце Стил Плоштадот очила за сонце Gafas Oculos Masculino Свеж Со попуст
WarBLade гроздобер ретро готски steampunk огледало очила за сонце злато и црни очила за сонце гроздобер круг круг мажите УВ Свеж Со попуст
Eyesilove Прилагодено photochromic леќи Реакции оптички Леќи Светлина Чувствителни Леќи Транзиција Леќи сива и кафеава Свеж Со попуст
= КЛАРА VIDA = Преносни Укината Анти Сина Светлина Замор Обложени Читање Очила +1 +1.5 +2 +2.5 +3 +3.5 +4 Може да Обичај прави Свеж Со попуст
TR90 жените наочари ретро обоени јасно компјутер читање оптички транспарентен поглед myopia рецепт очила YX0267 Свеж Со попуст
TR90 жените наочари ретро обоени јасно компјутер читање оптички транспарентен поглед myopia рецепт очила YX0267

Цената вклучува рамка и леќаВе молиме да понудат на своите леќа рецепт според нашите формата или испрат

DEN 890.00 1484.16