Бесплатен превозот 2pc Висок квалитет Mager РБС НАТОПИ DC-AC цврста состојба реле DC контрола AC GЈ-5-L 5DA 220V

Бесплатен превозот 2pc Висок квалитет Mager РБС НАТОПИ DC-AC цврста состојба реле DC контрола AC GЈ-5-L 5DA 220V

7 %

DEN 313.00

DEN 336.96

Свеж

Во магацинот

Бесплатен превозот 2pc Висок квалитет Mager РБС НАТОПИ DC-AC цврста состојба реле DC контрола AC GЈ-5-L 5 DA 220 V
Контрола : DC-контролирани AC Load струја : 5 A Оптоварување напон : 380 VAC Контрола напон : 3-32 VDC Контрола на струјата : 10-68 MA исклучете време : Dielectric притисок : 2500 VAC Амбиентална температура : -30 ~ 75 C Инсталација : им била заклучена Работни инструкции : LED
Услуга На Клиентите
ПЛАЌАЊЕ
1.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.
2.Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .
ПРЕВОЗОТ
1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
2.Ние ќе ја испрати на предмети со 2-5days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот.
3. Секој увоз на Даноците не се вклучени во превозот надомест, купувачи се одговорни за царинските давачки кога тоа се случило .
4.Било какво барање за да се добие надоместок ,ве молиме да ги испратите назад предмети назад кон нас. Купувачите треба да се обрне на товарни назад во Кина, ако проблеми твое .
од друга страна, ако проблемот не е наш, ние ќе го плати превозот надомест.
5.Експрес испорака (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ, итн.) и пост сервис се дадени за превозот. 3-7 Days ќе се дојде до вашиот дом од Експрес испорака
Пост услуга како што е Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail ,Сингапур пост, Хонгконг Пост Воздух Mail достигне повеќето земји во рамките 15-45 работни дена,
Некои дестинација и други фактори може да потрае и до 60 дена.
Ве молиме да обрнете внимание : Цел помалку од 7 не ќе имаат следење на број, но вие ќе добиете предмети за сигурни,
ве молиме контактирајте со нас за да добиете рефундација или навредуваат ако не се добие во рок од 60 работни денови .
ПОВРАТНИ информации
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги .
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или нашите предмети или услуга , ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации .
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
1. Услуга на светот,на Големо ,на мало, се откажат од превозот , Прилагодено за поддршка.
2. Работно време : (UTC+8) 8 : 45-12 : 00 часот; 13 : 00-22 : 00 часот .Се чувствуваат слободни да контакт со нас

Употреба: Општа Намена
is_customized: Yes
Контакт Оптоварување: Ниска Моќност
Бренд Име: custom-souring
Теорија: цврста состојба реле
Број На Модел На: DC-AC цврста состојба реле

Додатоци на производи

1PCS L2722 DIP8 Свеж Со попуст
1PCS L2722 DIP8

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

DEN 5.00 5.76
10PCS AD844AN AD844 Свеж Со попуст
10PCS AD844AN AD844

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

DEN 177.00 196.80
10PCS TOP209PN TOP209P TOP209 Свеж Со попуст
10PCS TOP209PN TOP209P TOP209

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

DEN 117.00 129.60
реле G7SA 4A2B 24VDC G7SA-4A2B-24VDC G7SA-4A2B 24VDC G7SA4A2B DC24V DIP14 2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Свеж
реле G7SA 4A2B 24VDC G7SA-4A2B-24VDC G7SA-4A2B 24VDC G7SA4A2B DC24V DIP14 2 ПАРЧИЊА/МНОГУ

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМног

DEN 1680.00
1Pc Топла Продажба Во Линија Автомобил Мини Нож Осигурач Носителот Водоотпорен 16AWG 30A 12V/24V/32V DC VE109 P0.11 Свеж Со попуст
1Pc Топла Продажба Во Линија Автомобил Мини Нож Осигурач Носителот Водоотпорен 16AWG 30A 12V/24V/32V DC VE109 P0.11

1 Pc Топла Продажба Во Линија Автомобил Мини Нож Осигурач Носителот Водоотпорен 16 AWG 30 A 12 V / 24 V / 32 V DCОпис :

DEN 41.00 46.08
1PCS LNK362G LNK362GN LNK362 Свеж Со попуст
1PCS LNK362G LNK362GN LNK362

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

DEN 9.00 9.60
10PCS FA5310 DIP8 Свеж Со попуст
10PCS FA5310 DIP8

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

DEN 112.00 124.80
висок квалитет на Црна 4 pin 80A 12V/ 48VDC автомобил реле и напон може да се прилагоди Свеж
висок квалитет на Црна 4 pin 80A 12V/ 48VDC автомобил реле и напон може да се прилагоди

висок квалитет на Црна 4 pin 80 A 12 V / 48 VDC автомобил реле и напон може да се прилагоди Ако сакате повеќе, цена

DEN 140.64
10PCS LT1097CN8 LT1097 Свеж Со попуст
10PCS LT1097CN8 LT1097

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

DEN 177.00 196.80
1PCS TOP412GN TOP412 SOP8 Свеж Со попуст
1PCS TOP412GN TOP412 SOP8

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

DEN 43.00 48.00
Бесплатен превозот 1.многу / 10PCS TL431 оригинален производ Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 1.многу / 10PCS TL431 оригинален производ

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

DEN 35.00 38.40
1PCS LM2917N-8 LM2917N LM2917 Свеж Со попуст
1PCS LM2917N-8 LM2917N LM2917

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

DEN 27.00 30.24
10PCS 12C508A-04/P 12C508A Свеж Со попуст
10PCS 12C508A-04/P 12C508A

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

DEN 117.00 129.60
1PCS OPA551 OPA551PA DIP8 Свеж Со попуст
1PCS OPA551 OPA551PA DIP8

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

DEN 44.00 48.48
1PCS MC33340P MC33340 DIP8 Свеж Со попуст
1PCS MC33340P MC33340 DIP8

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

DEN 33.00 36.00
3-фаза Цврста Состојба Реле РБС DC-AC 25DA Свеж Со попуст
3-фаза Цврста Состојба Реле РБС DC-AC 25DA

3фаза Цврста Состојба Реле РБС DCAC 25 DA Име на Производ 3фаза Цврста Состојба Реле Модел BEM325 DA Текст 332 V DC Load

DEN 788.00 1036.32
20Pcs 5*7CM Една страна Прототип Коло Veroboard Stripboard DIY PCB Нов Пад Брод Свеж Со попуст
20Pcs 5*7CM Една страна Прототип Коло Veroboard Stripboard DIY PCB Нов Пад Брод

Дупка со Дијаметар : за 1.0 mm Големина на PCB Одбор : 5 * 7 СМ Дебелина : 1.3 mm Предмет : 5 X 7 CM единствено едностран

DEN 140.00 168.48
5V 1 Канал РБС G3MB-202P Цврста Состојба Реле Модул 240V 2A Излез со Resistive Осигурач Свеж Со попуст
5V 1 Канал РБС G3MB-202P Цврста Состојба Реле Модул 240V 2A Излез со Resistive Осигурач

Опис : Големина на : 25 * 34 * 25 (L * W * H) Тежина : 13gТекст Напојување : 5 V DC (160 MA)Текст контрола сигнал напон : (01 но

DEN 62.00 73.44