IYouNice Топла Црвена Полнета Плескавица Притиснете Пластични Хамбургер Мувла Круг месо за хамбургер создателот Мувла Кујнски Садови за Јадење Бар Алатка

IYouNice Топла Црвена Полнета Плескавица Притиснете Пластични Хамбургер Мувла Круг месо за хамбургер создателот Мувла Кујнски

DEN 186.72

Свеж

Во магацинот

IYou Nice Топла Црвена Полнета Плескавица Притиснете Пластични Хамбургер Мувла Круг месо за хамбургер создателот Мувла Кујнски Садови за Јадење Бар Алатка
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Направи полнети хамбургери со Бургер Создателот.
Може да се создаде совршен полнети хамбургер.
Направи устата поење вкусна хамбургери полнети со вашиот омилен пополнување, сирење, печурки, лук, кромид, без оглед на вашите омилени состојки.
Чува сите на вкусна добрина запечатено внатре. На дури и дебелина гарантира дека вашите полнета плескавица е варен до совршенство!
Висок квалитет на храна одделение издржлив материјал
Се прилагодите бургер да се вклопи во вашиот апетит
Лесен за употреба и лесно cleanup
Направи полнети хамбургери само како про готвач.
Тоа е лесно како : 1 - форма тоа, 2 - работи тоа, 3 - печат тоа!
Спецификации : Димензии : (Д*H) : 115*46 mm Боја : Црвена Нето Тежина : 118.8 g Пакет Тежина : 130g
Пакетот вклучува :
1 X Полнета Плескавица Притиснете ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање

боја: Црвена
Тип: Месо & Живина Алатки
Пластични Тип: PP
Број На Модел На: 181901124
Бренд Име: IYOUNICE
Материјал: Пластични
Месо & Живина Алатки Тип: Хамбургер На Одлуки
Функција: Еко-Пријателски
сертификација: LFGB,ОД FDA
Име на производ: хамбургер притиснете
производ тежина: 130g
Функција: Месо За Хамбургер Притиснете

Додатоци на производи

Upors DIY Хамбургер Притиснете Patties Создателот Мувла Пети Месо Бургер Притиснете Правење на Хамбургер Patties Хамбургери Свеж Со попуст
20ml Маринада Инјектор Вкус Шприц за Готвење на Месо од Живина Турција Пилешко BBQ Алатки Бесплатен Превозот Свеж
QuickDone Инјектирање Тип Игли Месо Tenderizer Професионални рачно изработени Месо Инјекторите да се инјектираат свежо месо Свеж Со попуст
Кујна Gadgets, Професионални Месо Tenderizer Практични Месо Готвење Бифтек Алатки Кујнски Прибор Свеж
Кујна Gadgets, Професионални Месо Tenderizer Практични Месо Готвење Бифтек Алатки Кујнски Прибор

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Опис на ПроизводотКујна Gadgets, Професионални Месо Tenderizer Практични Месо Г

DEN 191.04
Метал Пети се Направи Хамбургер Pressesr Машина Meatloaf Нерѓосувачки челик Мувла Хамбургер Притиска Patties 4.7 инчен Свеж
Мултифункционален Кујната Готвење Алатка Тркалезна Форма Храна Одделение PP DIY Месо за Хамбургер Притиснете Алатка Месо Бургер Свеж Со попуст
Geebake Кујна Инјектирање Тип Игли Месо Tenderizer Игла Со Нерѓосувачки Челик Pounders За Стек Кујнски Алатки Свеж Со попуст
Алуминиум DIY Хамбургер Притиснете Patties Создателот Мувла Кујна Говедско месо Cutlet Јадење Лентата за Алатки за Готвење Свеж Со попуст
50 метри ,рамни ширина 120mm ,со дијаметар од 75 mm, најлон Колбас обвивка,пластични колбас маска, колбас кожата,домашна употреба Свеж Со попуст
WALFOS Тендер Лабава Месо, Бифтек Месо Чекан Кршејќи Месо Tenderizer Pounders Со Нерѓосувачки Челик Игла Готвење Алатки Свеж Со попуст
WALFOS Тендер Лабава Месо, Бифтек Месо Чекан Кршејќи Месо Tenderizer Pounders Со Нерѓосувачки Челик Игла Готвење Алатки

Материјал : Пластични + нерѓосувачки челик иглаЗошто да изберете Walfos Продавница : 1 Лажни материјал се то

DEN 201.00 236.64
Пети одлуки Не се Држи Палачинка Пан Флип Појадок Создателот Јајце Omelette Flipjack Алатки силиконски калап Свеж Со попуст
Пети одлуки Не се Држи Палачинка Пан Флип Појадок Создателот Јајце Omelette Flipjack Алатки силиконски калап

3927 Нови пристигнување100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се подготви совршени палачинки со Flippin' Фан

DEN 252.00 504.96
Слободен испорака на високо квалитетни hardcover кнедли уред кнедли производител Свеж
Слободен испорака на високо квалитетни hardcover кнедли уред кнедли производител

Детали за производот Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 поставува или повеќе Материјал : ПП

DEN 240.00
2017factory продаде добар квалитет за кујна 3pcs/многу Дијаметар 26mm колбас видови Колаген обвивка правење на колбаси Свеж
[ Лета Орелот ] 3 во 1 Полнета Плескавица Притиснете Хамбургер Скара СКАРА Создателот Нови 2017 Свеж Со попуст
[ Лета Орелот ] 3 во 1 Полнета Плескавица Притиснете Хамбургер Скара СКАРА Создателот Нови 2017

✓ Се направи Професионален изглед Полнети Хамбургери, Редовни Хамбургери и Лизгачи ✓ Најдобрите 3 во 1

DEN 302.00 816.00