Sovawin Силна Метал Мачка Прст Прстенот Назад Држачот Кука 360 Ротирачки Планината Мобилен Телефон Прстот Мрзливи Тока се Залагаме за Телефонот

Sovawin Силна Метал Мачка Прст Прстенот Назад Држачот Кука 360 Ротирачки Планината Мобилен Телефон Прстот Мрзливи Тока се Залагаме

25 %

DEN 48.00

DEN 64.32

Свеж

Во магацинот


Sovawin Силна Метал Мачка Прст Прстенот Назад Држачот Кука 360 Ротирачки Планината Мобилен Телефон Прстот Мрзливи Тока се Залагаме за Телефонот
Материјал : PC+ Метал
Боја : Сребрена/Сива/Розово Злато/Злато
1. Мачка уво дизајн, Паметни и мода
2. Користење на висока јачина на лепак, ставете во задниот дел од телефонот, слатка. Може да се отстрани во секое време. По отстранувањето на перење со вода, сушени, можете да ја повратите оригиналната вискозност.
3. Кога го користите телефонот, прстен се носи на рака, за да се спречи телефон на лизгање.
4. Прстен може да ротира 360 степени, во зависност од аголот што треба да се прилагоди.
5.Се применува за повеќето од постоечките дигитални мобилни производ на пазарот.
Генерално, ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybookers; Т/T; western union.И нашите заштита дава само на плаќање начини acceped од Aliexpress платформа.
1. Ние ќе го испрати на предмети во рамките 2days (работни дена, Не празник сезони)по уплатата се потврди со платформа. 2.Ние ќе ја испрати од пратката ќе изберете за помалку од 2kg стоки во 20-50 работни дена, Ако треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. 3.Кога ќе добиете предмети ќе нареди, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми. 4. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи. 1. Ние сме чиста-срце продавачот и нашата цел е 5 ѕвезди. 2. Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да се направи подобро. Ние ќе се фокусираме на клиентот satification и секогаш се стави тоа во најголем приоритет. Ако имате било каков проблем со објектот, ние секогаш може да се обидуваме се потрудиме да се Обезбеди добро решение. Ве молиме контактирајте со нас однапред пред да замине никакви негативни/неутрален повратни информации. Добро communcation е увоз за нас. Ние сигурно може да се направи успешна трансакција за вас. Ви благодариме за вашиот бизнис!!!

боја: Црна, Розова, Златна, Сребрена
Компатибилен Бренд: Универзална
Бренд Име: SOVAWIN
Магнетно: No
Број На Модел На: SH-MNZHZJ
полнач: No
Употреба: Прст Прстен Носителот
Материјал: ABS
Има Звучник: No
функција 1: прст прстен
функцијата 2: Прстот
Функција 3: Мачка Прст Прстен
Функцијата 4: Мобилен Телефон Прст Прстен
Функцијата 5: Мобилен телефон носителот
Функција 6: Телефон Носителот Стојат
Функцијата 7: носителот стојат
функцијата 8: Прстен Носителот Прстен Стојат
Држач За Во Автомобил: No

Додатоци на производи

Оригинални Seyisoo Премиум 2.5 D 0.3 mm 9H Екран Заштитник Калено Стакло За Xiaomi Redmi 5A Xiomi Redmi 5 Заштитен Филм Свеж Со попуст
Оригинални Seyisoo Премиум 2.5 D 0.3 mm 9H Екран Заштитник Калено Стакло За Xiaomi Redmi 5A Xiomi Redmi 5 Заштитен Филм

МоделКалено Стакло Екран Заштитник за Xiaomi Redmi 5 AБрендSeyisoo (100% Оригинални)КарактеристикиАнтиотпечаток, А

DEN 273.00 287.52
2 парчиња Калено Стакло За ZTE Сечилото V8C Екран Заштитник За ZTE Сечилото V8C V8 C Екран Заштитник Чаша Полна Покрие 5.0 инчен Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА сребро / Gold / Black За Huawei Чест 5C Buttom Клупа Завртки Домување Завртка помине капи За Huawei Чест 5C 5 C Мобилни Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА сребро / Gold / Black За Huawei Чест 5C Buttom Клупа Завртки Домување Завртка помине капи За Huawei Чест 5C 5 C Мобилни

Или ние може да ви понуди најекономичен и најбезбедно превозот метод Производи Детали s : 2 ПАРЧИЊА сребр

DEN 336.00 382.56
За Samsung Note 8 Екран Заштитник NILLKIN Целосно Покривање Калено Стакло Фолија за Samsung Galaxy Note 8 Стакло Заштитник Свеж
Мулти-функција на Мобилен Телефон Ремени Јаже за Samsung Галакси S6 S7 работ Плус iphone 6 Плус Lanyard Вратот Рака Телефон Свеж Со попуст
2 парчиња За Калено Стакло Xiaomi Redmi Про Екран Заштитник За Xiaomi Redmi Про Стакло Филм За Redmi Про Заштитна Фолија Wolfsay Свеж Со попуст
MLLSE Тип-C Приклучете USB 3.1 Полнење Лулка Докинг Станица за HUAWEI P9 Xiaomi Mi6 5 OnePlus 3 Nexus 5X/6P За iPhone 6S 7 Андроид Свеж Со попуст
MLLSE Тип-C Приклучете USB 3.1 Полнење Лулка Докинг Станица за HUAWEI P9 Xiaomi Mi6 5 OnePlus 3 Nexus 5X/6P За iPhone 6S 7 Андроид

ТипC Приклучете USB 3.1 Полнење Лулка Докинг Станица за Xiaomi 4 C Nex X 6 P Meizu MX5 Про за i Phone SE 5 S 6 S 7 Плус100% сосема но

DEN 177.00 210.72
Целосно Покривање на Телото Назад Екран Заштитник за Samsung Галакси S8 S8 Плус S7 работ Врати МИЛЕНИЧЕ 3D Заштитна Фолија за Свеж Со попуст
За ZTE Сечилото HN V993W Експлозија-доказ, Анти-отсјај Калено Стакло Екран Заштитник Филм Свеж
Калено Стакло Екран Заштитник За ASUS Zenfone 3 MAX ZC520TL 3 Ласерски ZC551KL ZE520KL ОДИ ZB500KL ZB452KG 2 Ласерски ZE500KL Свеж Со попуст
Калено Стакло Екран Заштитник За ASUS Zenfone 3 MAX ZC520TL 3 Ласерски ZC551KL ZE520KL ОДИ ZB500KL ZB452KG 2 Ласерски ZE500KL

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

DEN 158.00 191.04
2 парчиња Калено Стакло За Huawei GR5 година Екран Заштитник Филм Стакло За Huawei GR5 ГР 5 KII-L21 KII-L22 KII-L23 KII Свеж Со попуст
2 парчиња Калено Стакло За Huawei GR5 година Екран Заштитник Филм Стакло За Huawei GR5 ГР 5 KII-L21 KII-L22 KII-L23 KII

2 парчиња Калено Стакло За Huawei GR5 2016 година Екран Заштитник Филм Стакло За Huawei GR5 ГР 5 KIIL21 KIIL22 KIIL23 KII L21 L22 L23

DEN 129.00 143.52
На продажба!1pair (насловната+назад) HD LCD јасно сјајни филм За iphone 4 4G 4S 5 5g 5s 6 6s 6s 7 x 8 10 plus екран заштитник Свеж Со попуст
На продажба!1pair (насловната+назад) HD LCD јасно сјајни филм За iphone 4 4G 4S 5 5g 5s 6 6s 6s 7 x 8 10 plus екран заштитник

ние прифаќаме : westernunion3.ние нуди голем број на електронски бизнис форма целиот свет2.Deliever време на RussionНи

DEN 23.00 23.52
10W Брзо Чи Безжичен Полнач станица NILLKIN за iPhone X/8/8 Плус за Samsung Note 8/S8/S8 Плус чи безжичен полнач за преносни Свеж Со попуст
10W Брзо Чи Безжичен Полнач станица NILLKIN за iPhone X/8/8 Плус за Samsung Note 8/S8/S8 Плус чи безжичен полнач за преносни

10 W Брзо Чи Безжичен Полнач станица за i Phone X / 8 / 8 Плус за Samsung Note 8 / S8 / S8 ПлусСо NILLKINИзвестување листата : Би

DEN 1314.00 1775.52
Најдобри Експлозија Доказ Евтини 2.5 D 0.26 mm 9H Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси J5 J500 2015 J 5 500 Свеж Со попуст
Најдобри Експлозија Доказ Евтини 2.5 D 0.26 mm 9H Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси J5 J500 2015 J 5 500

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

DEN 198.00 239.04
3x Clear LCD Екран Заштитник, Чувар Покрие Филмот на Кожата за Garmin GPS Работ 500 Свеж Со попуст
3x Clear LCD Екран Заштитник, Чувар Покрие Филмот на Кожата за Garmin GPS Работ 500

Карактеристики : Сосема нов, Јасно Екран Заштитник, Доаѓа со ткаенина за чистењеБез вода е потребно, тра

DEN 275.00 335.52