ГД 4pcs/поставува 3W LED Кабинет Светлина Dimmable 12VAC/DC LED Пак Светлина 2835 SMD Под Кабинет LED Осветлување Со IR-Далечински Контролер

ГД 4pcs/поставува 3W LED Кабинет Светлина Dimmable 12VAC/DC LED Пак Светлина 2835 SMD Под Кабинет LED Осветлување Со IR-Далечински

29 %

DEN 1363.00

DEN 1920.00

Свеж

Во магацинот


ГД 4pcs/поставува 3 W LED Кабинет Светлина Dimmable 12 VAC/DC LED Пак Светлина 2835 SMD Под Кабинет LED Осветлување Со IR-Далечински Контролер

Име на производ : 3 W LED Кабинет Светлина/LED Пак Светлина
Моќност(W) : 3 W
Напон(V) : 12 V DC (Constange Напон)
LED Количина(ПАРЧИЊА) : 12 PCS
LED Type : SMD2835
LED Чип Бренд : Epistar (Еден од Најдобрите Чип на пазарот)
Прозрачна Флукс : 270-300 LM
Димензии(MM) : D69.5x H13 MM
Боја : Топло Бела(3200-4200 K), Бела(4000-4500 K) , Студено Бело (6000-6500 K)
Телото Боја : Бела
Сместување : Алуминиум Легура
Зрак Агол(диплома) : 30degree Со Леќа
ИП Одделение : IP40
Работна Околина : -25~40 centi-степен
Складирање Состојба : -40~80 centi-степен
Сертификати Одобрен : CE/ROHS/FCC
Н. Ж : 120 G/PC (не вклучувајќи го возачот)
Гаранција : 3 Години
Жица Должина : 2.0 M
* 4pcs 3 W LED Светилка Кабинет
* 1pc Dimmer и Далечински Контролер (без батерија внатре)
* 1pc Напојување
* 1pc Жица spliter
Потврдија :
Фабриката Ги Видите :
Плаќање :
Прифаќаме само Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Испорака :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки Ќе се испрати во рок од 48 Часа
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Гаранција :
1. 24 месеци Производителот е ограничена Гаранција за defectivge предмети (excludin предмети оштетени и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 6 месеци гаранција.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress
Повратни информации :
Ако сте задоволни со Нашите производи, ве молиме да му кажете на вашиот пријател & ни даде Пет ѕвездички Позитивни Препорачувам.
Ако не сте задоволни со нив, ве Молиме контактирајте со нас, Ние веруваме Комуникација ќе ги реши сите проблеми.

Емитуваат Боја: Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage: 3w
Поддршка Dimmer: Yes
Тип На Објект: LED Светилки
Led Сијалица Тип: Вниманието Сијалица
сертификација: CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,LVD,PSE,VDE,ССА,CCC
Бренд Име: GD
Број на LED Чип: 12 компјутери
База Тип: G10
Прозрачна Флукс: 250 - 499 Lumens
LED Чип Бренд: Epistar
Напон: 12V
Температура На Боја: Топло Бела (2700-3500K)
Моќ Толеранција: 5%
Зрак Агол(°): 30°
Должина: 0.28m
Повод: Спална соба
Просечен Живот (часот): 50000
LED Чип Модел: 2835
Обликот: Круг
Инсталација: Површината инсталација
LED чип: Epistar
Извор На Светлина: LED 2835
Lumens: 300lm
моќност: 3W
Обликот: Roound
Големина: D69.5x H13mm
Намали големина: 55мм
Dimmable: Yes

Додатоци на производи

Ново!минијатурни Сијалица Светлина 110/130v 7-10w Ba15s T16x36 A615 Свеж
Ново!минијатурни Сијалица Светлина 110/130v 7-10w Ba15s T16x36 A615

започнетекрајотНОВО!Минијатурни сијалица светлина 110 / 130v 710w Ba15s T16 X36 A615Број На Модел На A615Напон 110 / 130 VСт

DEN 734.88
E27 RGB LED Сијалица, 3W 5W 7W 220V 110V 16 Боја IR-Далечински Управувач Дом Божиќ Декорација LED Светилка Светлина Свеж Со попуст
E27 RGB LED Сијалица, 3W 5W 7W 220V 110V 16 Боја IR-Далечински Управувач Дом Божиќ Декорација LED Светилка Светлина

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците

DEN 228.00 285.12
LED G4 Сијалица, Мини Пченка Сијалица AC напон 220V 24LED/48LED/64LED Ладно/Топло Бела 4W 6W 8W 10W LED Може да го Замени 25W Свеж Со попуст
LED G4 Сијалица, Мини Пченка Сијалица AC напон 220V 24LED/48LED/64LED Ладно/Топло Бела 4W 6W 8W 10W LED Може да го Замени 25W

LED G4 Сијалица, Мини Пченка Сијалица AC напон 220 V 24 LED / 48 LED / 64 LED Ладно / ТоплоБела 4 W 6 W 8 W 10 W LED Може да го Заме

DEN 20.00 20.64
DC 12V 50LM led мебел/кабинетот екранот LED Сензор светлината ,3 емитуваат страни предводена од стакло 8мм предводена од стакло Свеж Со попуст
175W 250w 400w 1000w Метал Halide lamp, E27 E40 МЗ Сијалица, 220 V Земјоделството садење светилка За Растенијата никне & матични Свеж Со попуст
175W 250w 400w 1000w Метал Halide lamp, E27 E40 МЗ Сијалица, 220 V Земјоделството садење светилка За Растенијата никне & матични

Ве молиме имајте во предвид : Метал Halide светилка не треба да биде директно поврзан со напојување 220 V, таа

DEN 684.00 719.52
Нови Пристигнување E27 E26 B22 2835SMD LED светилка Пламен Ефект Оган Светилки 5W глобална напојување за AC100-265V Треперење Свеж Со попуст
Светлината Монистра 12V Халоген Светилка Мушка G4 20w 35W Низок притисок монистра Светлина G6.35 50W Кристал Светилка Иглички Свеж Со попуст
YAM E27 5/15/20W УВ Ултравиолетови Флуоресцентни Blacklight CFL Светлина, Крушка Светилка 220V Виолетова Светлина Свеж Со попуст
YAM E27 5/15/20W УВ Ултравиолетови Флуоресцентни Blacklight CFL Светлина, Крушка Светилка 220V Виолетова Светлина

Карактеристики : Име на Производ : Виолетова светлина Напојување : AC напон 220 V База : E27 спектар бранова До

DEN 162.00 210.24
12V 24V Топло Бела G4 LED Сијалица Sqare Модел 16LED SMD 5050 Bi-Pin AC/DC10-30V Плоштадот Тип на Брод Светлина Кабинет Светлина Свеж Со попуст
12V 24V Топло Бела G4 LED Сијалица Sqare Модел 16LED SMD 5050 Bi-Pin AC/DC10-30V Плоштадот Тип на Брод Светлина Кабинет Светлина

ITEM : LED G4Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Место Светло Светилка Светлина , 16 парчиња SMD 5050 , Г4 LED замена на сијали

DEN 132.00 139.20
100pcs1W 3W 5W Топлина Мијалник ПРЕДВОДЕНА од Алуминиум основна Плоча PCB Одбор Супстрат 16mm DIY Ладење Heatsink 16 mm, 1 3 Свеж Со попуст
5x Кри CXA1304 CXA 1304 10.9 W Керамички КОЧАН LED Низа Светлина EasyWhite 4000K -5000K Топло Бела 2700K - 3000K со / без Држач Свеж Со попуст
5x Кри CXA1304 CXA 1304 10.9 W Керамички КОЧАН LED Низа Светлина EasyWhite 4000K -5000K Топло Бела 2700K - 3000K со / без Држач

Easy White : 40005000 KТопло Бела : 27003000 KВлезен Напон : DC36 V Текст на струјата : 250m A(MAX)Пакетот Вклучува : 5x Кри CXA1304 Easy

DEN 336.00 394.56
G9 G4 LED Сијалица SMD 2835 3014 LED Светилка AC220V DC12V 3W 7W 9W 10W 12W LED Светло пченка сијалица го Замени Халоген Светилка Свеж Со попуст
G9 G4 LED Сијалица SMD 2835 3014 LED Светилка AC220V DC12V 3W 7W 9W 10W 12W LED Светло пченка сијалица го Замени Халоген Светилка

G9 G4 LED Сијалица SMD 2835 3014 LED Светилка AC220 V DC12 V 3 W 7 W 9 W 10 W 12 W LED Светло пченка сијалица го Замени Халоген Свети

DEN 17.00 22.08
Висок квалитет 12V BAY15d 1157 Автомобил led Stoplights,Авто Led Кочница светлина PY21/5W P21/5W BAZ15D led Задни светла за Свеж Со попуст
Висок квалитет 12V BAY15d 1157 Автомобил led Stoplights,Авто Led Кочница светлина PY21/5W P21/5W BAZ15D led Задни светла за

1.Тип на производ : 115721 SMD2.Влезен Напон : 12 VDC3.Моќ Дисипација : 3.78 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 380460 LM5.Зрак Агол : 36

DEN 403.00 504.00
Chiclits Кампување Led Сијалица со Батерија Итни Lamp, E27 AC 85-265V Напојува Батерија Отворено Кампување Светла Led Tecnologia Свеж Со попуст
Chiclits Кампување Led Сијалица со Батерија Итни Lamp, E27 AC 85-265V Напојува Батерија Отворено Кампување Светла Led Tecnologia

Smart Led Сијалица E27 220 V Итни Батерија Напојува Лед Светилки 3 W 5 W 7 W 9 W 12 W 15 W Супер Brights Отворено Led Lighting The The TTh

DEN 259.00 324.00
10pcs/многу DC12V BA15S 1156 9 LED Автомобил Авто Извор на Светлина Опашка Кочница Пак Сигнал Паркинг Светилки Светилка P21W Свеж Со попуст
110-220V E27 G80,G95,G125 3W/6W/9W LED Млеко Бела Светлина, Крушка Салон Леќа LED Сијалица Свадба Декорација Извор на Светлина Свеж Со попуст
110-220V E27 G80,G95,G125 3W/6W/9W LED Млеко Бела Светлина, Крушка Салон Леќа LED Сијалица Свадба Декорација Извор на Светлина

110220 V E27 G60,G80,G95,G125 3 W / 6 W / 9 W LED Млеко Бела Змеј Мушка Сијалица Салон Леќа LED Сијалица Свадба Декорација Изво

DEN 278.00 278.40
100pcs 3W LED Висока моќност LED Светилка светилки Црвено 620-625nm 700mA 2.0-2.4 V 80-90LM 42mil Тајван EPILEDS Чипови ( Бесплатен Свеж Со попуст
100pcs 3W LED Висока моќност LED Светилка светилки Црвено 620-625nm 700mA 2.0-2.4 V 80-90LM 42mil Тајван EPILEDS Чипови ( Бесплатен

Заштеда на Пари на Електрична енергија такса3 Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна.Гаран

DEN 726.00 854.40
10pcs/многу Newset КРИ XHP50.2 XHP50 2 генерација ПРЕДВОДЕНА Ладно Бела/Неутрален Бела/Топло Бела LED Emitter Диоди со 20mm Свеж Со попуст
10pcs/многу Newset КРИ XHP50.2 XHP50 2 генерација ПРЕДВОДЕНА Ладно Бела/Неутрален Бела/Топло Бела LED Emitter Диоди со 20mm

XLamp XHP50.2 Следна Генерација на Екстремно Висока Моќност Led диоди На XLamp® XHP50.2 Led диоди е следната генерациј

DEN 2929.92
Висока осветленост 100W LED сијалица E40 264 5630 Led диоди 5730 SMD Пченка Светилка AC напон 220V Bombillas Топло Бела Кул Свеж Со попуст
Висока осветленост 100W LED сијалица E40 264 5630 Led диоди 5730 SMD Пченка Светилка AC напон 220V Bombillas Топло Бела Кул

(Од понеделник до петок, освен јавните празник)Точно испорака варира од различни земји Неисправни предм

DEN 1249.00 1734.72
50w/100w УВ LED бакар база светилка пурпурна floodlight 395-400nm 365-370nm EPILEDS 40mil Чип Бесплатен превозот Свеж Со попуст
50w/100w УВ LED бакар база светилка пурпурна floodlight 395-400nm 365-370nm EPILEDS 40mil Чип Бесплатен превозот

Ве молиме контактирајте со нас за решавање Ве молиме контактирајте со нас пред вас би сакал да се врати..

DEN 912.00 960.00
50pcs 1W 3W LED Извор на Светлина, Црвено, Зелено, Сино Жолта Ладно Бела Природни Бело Топло Бела RGB Шарени LED Сијалица Чип Свеж Со попуст
E27 E40 Висока Ефикасност HPS 70W 110W 250w 400w 1000w Висок Притисок Натриум Светилка Растенијата Осветлување на Улица Сијалица Свеж Со попуст
GU10 E27 MR16 Нови SMD 2835 LED Светилка 220V 230V 240V 48 60 80 LED светлото на рефлекторите 6w 8w 10w LED Светилки за Дома Свеж Со попуст
GU10 E27 MR16 Нови SMD 2835 LED Светилка 220V 230V 240V 48 60 80 LED светлото на рефлекторите 6w 8w 10w LED Светилки за Дома

2835 48 LEDsAC 200240 V Спецификација : Тип : SMD2835 LED Светилка База Тип : GU10.E27.MR16 Чип Количина : 48 LEDs Напон : AC 200240 V Моќ

DEN 67.00 70.08
Dimmable 15W MR16 КОЧАН LED Место Сијалица DC 12V КРИ Бела Светилка Ултра Светла кочан центарот на Вниманието Светилка Светилки Свеж Со попуст
Висок квалитет 24V BA15s Камион Предводена од Страна Пак Сигнал ,1156 24V Led Опашка Светла,1141 24V стоки ван led сијалица Свеж Со попуст
Висок квалитет 24V BA15s Камион Предводена од Страна Пак Сигнал ,1156 24V Led Опашка Светла,1141 24V стоки ван led сијалица

1 Тип на производ : 1156 3 SMD2 Влезен Напон : 24 VDC3 Led Type : 5050 3 чипови SMD4 Led Количина : 3 еез5 Моќ Дисипација : 0,54 W Max6

DEN 330.00 412.80
1pcs,Sliver Злато Огледало,G45 Свет светилка,4W,Ретро LED Сијалица со Вжарено,E12 E14 База,Топло Бела 2700K,Декоративни Осветлување,Dimmable Свеж Со попуст
5xE27/B22 Led Светилки 110v/220v Светлина Алуминиум база свет Надолу Осветлување 3w 5w 7w 9w 12w 15w Кул Топло Бела Замена Светилки Свеж Со попуст