Laeacco Стар Бел Камен Ѕид Од Тули Новороденото Бебе На Фотографијата Потекло Винил Сопствен Фотографски Backdrops За Фото Студио

Laeacco Стар Бел Камен Ѕид Од Тули Новороденото Бебе На Фотографијата Потекло Винил Сопствен Фотографски Backdrops За Фото Студио

0 %

DEN 319.68

Свеж

Во магацинот


Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 10ft/3М ќе бидат поврзувани заедно со 2 или повеќе делови. Поради екранот и осветлувањето се различни, вистинската боја можеби се разликуваат малку. Кога ќе се направи фотографии(престрелки), ве молиме имајте на растојание до позадина. Ако се затворени за тоа, дека ќе изгледа малку pixelated. Детали За Производот : Карактеристики : 1. Ново печатење со висок квалитет на хемиски влакна инкџет ткаенина/винил крпа. 2. Убаво боја, висока резолуција & силна артикулационите. 3. Мат процес, не-отсјај, не-рефлективен совршен ефект за фотографија. 4. Тоа може да се користи на многу настани, како што е затворен партии, корпоративни настани, училиште, матура, свадба, корпоративната работа, поле собири или украси. Пакет & Превозот : Сите предмети ќе биде укината за време на испорака како валани позадина ќе преку граница на пост-пошта, така што ќе се појавуваат брчки. Ве молиме не грижете се, набори може да биде отстранета лесно. Сите нарачки ќе бидат обработени ПОБРЗО, следење на број ќе се додаде во времето. Ве молам, разберете дека тоа е купувачот е должност ако постои било обичај или увоз доход. Се враќа : Ако не сте задоволни како сте го добиле на објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Се врати превозот надомест е да се плати од страна на купувачите. Повратни информации : Нашите цели се на вашиот 100% задоволство, вашиот повтори бизнис и вашите позитивни повратни информации! Комуникацијата е повеќе ефикасен од неутрална/негативна повратна информација и спор. Ние ја цениме вашата 5-Ѕвезда позитивни повратни информации, и ќе го стори истото за возврат. Ние ќе го реши проблемот на ваше задоволство!

Големина (мм): 3x5ft 100x150cm, 4x6ft 120x180cm, 5x7ft 150x220cm
Пакет: Yes
Тип: Спреј Насликани
Материјал: Винил
Број На Модел На: NCJ00849
Бренд Име: laeacco
Стил: Сценско
Индивидуализира: Yes

Додатоци на производи

Божиќ Тема фотографија потекло Винил крпа Фотографија Backdrops компјутер печатење backdrops за фото студио ST-690 Свеж
Allenjoy позадина фотографија кошарка суд спорт дрво кат професионална камера оригиналниот дизајн фото студио Свеж Со попуст
Allenjoy позадина фотографија кошарка суд спорт дрво кат професионална камера оригиналниот дизајн фото студио

Африка, Јужна Америка зема 2560 работни дена.Пад на превозот 6 П : Како можам да се прилагодите на позадинат

DEN 460.00 666.72
Neewer 3M x 6M PRO, Фото Студио Чиста Муслин Расклопна Позадина Позадина за Фотографија,Видео и Televison - ЦРНА Свеж Со попуст
Neewer 3M x 6M PRO, Фото Студио Чиста Муслин Расклопна Позадина Позадина за Фотографија,Видео и Televison - ЦРНА

3x6m / 10x20ft Позадина, совршен за телевизија, видео продукција и дигитална фотографија.Род џебот на секој го

DEN 2208.00 2399.52
Камерата Фото Студио Количка за LED Светло Diffuser Softbox Мека Кутија за Viltrox Yongnuo YN160 YN300 Воздухот Про LED Светло Свеж
Камерата Фото Студио Количка за LED Светло Diffuser Softbox Мека Кутија за Viltrox Yongnuo YN160 YN300 Воздухот Про LED Светло

Топло прашува за купувачите : за да ви даде подобра цена и да заштедите пари, можете да изберете превозот

DEN 938.40
Allenjoy фотографија позадина Гроздобер Публикации на Европската прозорец Буриња Свеќа Алис Мрежа Земјата позадина за фото студио Свеж Со попуст
Allenjoy Божиќ позадина Дрво во камин подарок бела Нова Година професионална позадина и слики за фото студио Свеж Со попуст
Allenjoy Божиќ позадина Дрво во камин подарок бела Нова Година професионална позадина и слики за фото студио

*Висок квалитет *евтина цена *квалитет на услуга *брзо логистика Можете да ја испратите сликата и други п

DEN 460.00 666.72
ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА 10X20 Позадина Фото Снимајте Позадина Vinilos Infantiles Споредено Виолетови Цвеќиња CMS-1883 година Свеж Со попуст
Funnytree позадина за фото студио дрво црвено штала врата надвор од фарма позадина фотографија photobooth фото проп Свеж Со попуст
Funnytree позадина за фото студио дрво црвено штала врата надвор од фарма позадина фотографија photobooth фото проп

Може да се прилагоди на секоја големина 4.Обично треба да се испрати на сад 1220 работни дена, Европа, Азија

DEN 460.00 666.72
Laeacco Самрак Зајдисонце Морето На Плажа Палми Сценско Фотографија Потекло Винил Сопствен Фотографски Backdrops За Фото Студио Свеж Со попуст
Allenjoy фотографија позадина Розова трепкане трепкане малку ѕвезда роденден тема децата фотографски профили и фото студио Свеж Со попуст
LCD Екран на Време Застаруваат Intervalometer Shutter Порака Дигитален Тајмер Далечински Контролер за NIKON D3X/Д3/D700/D300/D2X/D2H/D200 Свеж Со попуст
Laeacco Розови Дијаманти Мека Оркестарот Дрвени Подни Новороденото Бебе На Фотографијата Потекло Винил Обичај Камера Backdrops Свеж Со попуст
Тенка Винил Фотографија Backdrops Деца Роденден компјутер Печатење Позадина за фото студио Ф-2751 Свеж Со попуст
Тенка Винил Фотографија Backdrops Деца Роденден компјутер Печатење Позадина за фото студио Ф-2751

(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина Ве мол

DEN 346.00 576.00
Allenjoy Розови цвеќиња цвет цвеќиња пат градина фотографија украси за дома позадина облека фотографија винил фондови Свеж Со попуст
Neewer 2,5 mm-N3 Камера Далечински Управувач Shutter Ослободување Кабел Кабелот за Nikon D90/D600/D610/D5000/D5100/D5200/D5300/D7000/D7100 Свеж Со попуст
Neewer 2,5 mm-N3 Камера Далечински Управувач Shutter Ослободување Кабел Кабелот за Nikon D90/D600/D610/D5000/D5100/D5200/D5300/D7000/D7100

НАПОМЕНА : има промени на нашите во Странство магацин, нашите ЕУ клиенти да нарачате производот од нашит

DEN 273.00 287.52
32 80см 5in1 Расклопна Преносни Светлина Рефлектор Diffuser Круг Фото диск Мулти Боја Рефлектор за Студио за Фотографија Свеж Со попуст
3X3M Прилагодите винил фотографија позадина ѕид од тули дрво компјутер печати позадина за фото студио L512 Свеж Со попуст
3X3M Прилагодите винил фотографија позадина ѕид од тули дрво компјутер печати позадина за фото студио L512

Производство на сликата : Функција : Големина : 3 X3 M (10x10ft)(Доколку имате одредени големината потреби, било

DEN 1598.00 2160.00