BZBFSKY 2017 Жените Секојдневен Посочи Пети Црна Оксфорд Чевли за Жени Станови Удобно се Лизга на Жените Чевли Класичен Бренд Чевли

BZBFSKY 2017 Жените Секојдневен Посочи Пети Црна Оксфорд Чевли за Жени Станови Удобно се Лизга на Жените Чевли Класичен Бренд

39 %

DEN 542.00

DEN 888.48

Свеж

Во магацинот


големина на табелата
Нозете должина 22 cm = ЕВРА 34 = НАС 4.5
Нозете должина 22.5 cm = 35 ЕВРА = 5 НАС
Нозете должина 23cm = ЕВРА 36 = НИ 6
Нозете должина 23.5 cm = ЕВРА 37 = НАС 6.5
Нозете должина 24cm = ЕВРА 38 = НАС 7.5
Нозете должина 24.5 cm = ЕВРА 39 = НАС 8.5
Нозете должина 25 см = ЕВРА 40 = НАС 9
Нозете length25.5 cm = ЕВРА 41= НАС 9.5
Нозете length26 cm = ЕВРА 42= НАС 10
Нозете length26.5 cm = ЕВРА 43 = НАС 10.5
'

Чевли Големина: 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Бренд Име: BZBFSKY
Горниот Материјал: PU
Станови Тип: Основни
Повод: Повик
Шаблон Тип: Цврста
Затворање Тип: Лизга-На
Пети Форма: Посочи Пети
Outsole Материјал: Гума
Број На Модел На: 221
Сезоната: Пролет/Есен
Insole Материјал: Гума
Обвивка Материјал: PU
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент: Пеперутка-јазол
Тип На Објект: Станови
Одделот За Името: Возрасни
Тип На Објект: Станови
Одделот За Името: Возрасни
Тип На Единица: Пар
Тежина На Пакет: 0.67kg (1.48lb.)
Пакет Големина: 25cm x 17cm x 15cm (9.84in x 6.69in x 5.91in)

Додатоци на производи

Жените Црна Гигант Начичкана Сандали, Златни Студ Слајдови Sliver Плажа Чевли Бела Влечки Одмор Станови Маски Големи Димензии Свеж Со попуст
LF40601 Панк Чипка Тока Високо-врвот на Коските Висока Пета Платформа Глуждот Чизми Свеж
LF40601 Панк Чипка Тока Високо-врвот на Коските Висока Пета Платформа Глуждот Чизми

SKU : LF40601.Во потрага за нешто styish уште топло за време на Празниците? Не гледам подалеку! Овие секси висока

DEN 1919.52
Careaymade-Нов бренд Горниот слој Вистинска кожа кожени чевли за извоз на чевли плитки уметност ретро чевли удобни мрзливи чевли Свеж Со попуст
2018 Жените со Рамни Чевли Висок квалитет Вистинска Мека Кожа Moccasins Мајка чевли Плус Големина 42 43 Удобност Каузална Чевли Свеж Со попуст
ALMUDENA Жените се Лизга-на Плитки Намали Фустан Пумпи Црна Pointy Пети Стилски Фустан Чевли на Дизајнерот Плус Големина Stiletto Свеж Со попуст
Нови 2018 Оксфорд Чевли Жените Вистинска Кожа Дизајнер Солидна Жените Станови Чевли Пролет Чипка Кравја Кожа Рамен Со Секојдневен Свеж Со попуст
Нови Пристигне фабрика штекер Може да Кожа трговија на големо високи потпетици Кожа висока пета жените чевли Свеж Со попуст
Нови Пристигне фабрика штекер Може да Кожа трговија на големо високи потпетици Кожа висока пета жените чевли

детали за производотФабриката за директно снабдување, од внатре и од надвор сите кожата удобни чевлиГо

DEN 1687.00 2376.00
Cosplay Јапонски мостови, жените geta Bidentate мостови, црна горат сабо дрво жените флип апостолки h186 Свеж Со попуст
Cosplay Јапонски мостови, жените geta Bidentate мостови, црна горат сабо дрво жените флип апостолки h186

Cosplay Јапонски мостови, жените geta Bidentate мостови, црна горат сабо дрво жените флип апостолки имајте предви

DEN 636.00 670.08
Mntrerm Памук Влечки Мажите И Жените Љубители Домаќинство Влечки Да Се Задржи Топло Чевли Pantoufle Homme Во Зима Најдобар Подарок Свеж Со попуст
ТОПЛА Продажба на Жените Пумпи Секси Платформа Високи Потпетици Глуждот Рака 11.5 CM Екстремно Високи Потпетици Sude Чевли Flok Свеж Со попуст
Бренд Свадба Чевли Жената Високи Потпетици Булчински Чевли Со Лак Секси Жени Чевли на Високи Потпетици Дизајнер Жените Пумпи Свеж Со попуст
DAGNINO Пролет, Есен Жените Балет Станови Плоштадот Пети се Лизга На Рамни Чевли Bowties Марија Janes Чевли Симпатична Мокасини Свеж Со попуст