Vestido Де Феста Краток Пром Фустани Шампањ Луксузни Beaded Коленото Должина Жените Формално Партија Фустани 2018

Vestido Де Феста Краток Пром Фустани Шампањ Луксузни Beaded Коленото Должина Жените Формално Партија Фустани 2018

DEN 4272.00

Свеж

Во магацинот


Купувачот Известување
1.сите фустани ние се направени ќе бидат малку различни од оригиналната слика можете да го видите на веб страната , и големината ќе биде повеќе или помалку големи или мали помеѓу 1 до 3 см .
2.Најниска вредност ќе се забележани на пакет, Но ние не може да го контролира данок. Ве молиме да се разбере ако царинските давачки данок. сакаат ќе може прво да знаат ова ,како што се велика БРИТАНИЈА,Канада,Бразил,Мексико,Франција ..
3.Кога ќе го стави на ред ,нашата обработка време е 15-25 дена ,ако се итни ,ќе може да плаќаат екстра за раш такса ,сакаат ќе може да го разбере.
4.Ако вашата големина е плус големина 18 W ,20 W,22 W,24 W,26 W,ние ќе ви наплати повеќе од 30 долари.
5. Ако ви се допаѓа било која друга боја или се потребни никакви други големина , можете да контактирате со нас ! На customszie е $98 едно парче !
Внимание :
Ако сте од БРАЗИЛ, ве молиме дај ни вашиот CPF во полето за пораки кога се врши плаќање, без неа, не можеме да ја објавите на пратката. ви благодариме за разбирањето!
Деталите покажува
Боја Шема
Големина На & Мерење На Табелата
Превозот
Плаќање
Технолошкиот Процес
Се враќа
Повратни информации

боја: Шампањ
НИ Големина: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод: Матурска
Тип На Објект: Пром Фустани
Фустани Должина: Колено-Должина
Sleeve Должина(cm): Краток
Силуета: А-Линија
Вграден Градник: Yes
Sleeve Стил: Капа Ракав
Вистински Слики: Yes
Декорација: Beading,Appliques
Моден Елемент: Гроздобер
Бренд Име: ERINBESS
Воз: Понесете Воз
Ткаенина Тип: Чипка
Материјал: Полиестер
Деколте: Лажичка
is_customized: Yes
Половината: Природни
Број На Модел На: P006

Додатоци на производи

Пинк Пром Фустани Долг 2017 Сатен Брод Вратот Вечер Партија Фустани Backless Vestidos Де Graduacion Beaded Појас Vestidos Де Свеж Со попуст
Пинк Пром Фустани Долг 2017 Сатен Брод Вратот Вечер Партија Фустани Backless Vestidos Де Graduacion Beaded Појас Vestidos Де

Биста : Cm / 2 Инчи Природна Висина : Cm / 6 Инчи Така pleease проверете со вашиот земјата царинска испостава termine

DEN 3648.00 4560.00
Убавината Емили Црно, Црвено-Линија Краток Секси Партија Пром Фустани 2017 Враќањето Дома Фустани О-Вратот Без Ракави Формално Свеж Со попуст
Vestidos Де Fiesta Сатен Душо Вратот Линија Долго Пром Фустани 2018 Чипка Beading Кат Должина Пром Фустан HFY110803 Свеж Со попуст
Vestidos Де Fiesta Сатен Душо Вратот Линија Долго Пром Фустани 2018 Чипка Beading Кат Должина Пром Фустан HFY110803

Ве молиме проверете повеќе детали за фустан1 Ние би сакале да испратите фустан picures на вашата email поракат

DEN 3872.00 5232.00
71111W Вистински Примерок Јоргованот бал Beaded Подуени Organza Посебен повод долго секси пром фустани 2018 нови пристигнување Свеж Со попуст
Gardlilac А-Линија Tulle V Деколте, Долга Пром Фустан Исклучување На Рамо Свадба Партија Облечи Облека де соаре Формално Партија Свеж Со попуст
АНТИ Glisten Пром Фустани 2017 Луксузен Цветни Печати Чипка Vestidos Де Феста Монтажни Воз Сирена Партија Фустани Кат-Должина Свеж Со попуст
Домот Сива Tulle 2017 Вечер Партија vestido де феста Со Beaded Кристал Чипка Appliques Суд Воз Сирена Пром Фустани Долг Свеж Со попуст
Домот Сива Tulle 2017 Вечер Партија vestido де феста Со Beaded Кристал Чипка Appliques Суд Воз Сирена Пром Фустани Долг

Ние ќе ги ажурира точната брод датум по што се на должност Назад Дизајн (Чипка, Патент Нагоре, Клучалката

DEN 8778.00 17210.88
Yinyyinhs Backless Долго Матурска Gown 2018 Сирена Vestido Де Феста Душо Pleated Матурска Вечер Фустани CG44 Свеж Со попуст
Yinyyinhs Backless Долго Матурска Gown 2018 Сирена Vestido Де Феста Душо Pleated Матурска Вечер Фустани CG44

Боја Шема .Ве молиме Пополнете Го овој Формулар : (вечер фустан големина)(1)Биста : __(2)Половината : __(3)Хип : _

DEN 3897.00 4752.00
Сон Ангел Домот Beading Кристал Долго Сирена Пром Фустани 2017 Луксузни Издржам Воз Гроздобер Труба Vestido Де Феста Плус Големина Свеж Со попуст
Повеќе боја на Едно Рамо Чипка Краток Пром Фустан Година Облека Де Cockail Organza Вечер Фустани Vestidos Коленото Должина Свеж Со попуст
tulle елегантен фустан за девојки асиметрични, кратко пред долго се назад едно рамо темно црвена корсет пром фустани 2017 нови Свеж Со попуст
Вистинска Слика Ombre Леопард Пром фустани Партија Деверуша фустани со Оглавник Рака Отворени Врати Сина Свеж Со попуст
Вистинска Слика Ombre Леопард Пром фустани Партија Деверуша фустани со Оглавник Рака Отворени Врати Сина

ИзвестувањеАко ви треба cu st нпма де големина, ве молиме изберете било стандардна големина прв,n напишете

DEN 4020.00 6000.00
Bealegantom Оглавник Тебе Пром Фустани 2017 Со Долго Chiffon Плус Големина Ombre Вечер Партија Фустани Vestido Долго QA1231 Свеж Со попуст
Bealegantom Оглавник Тебе Пром Фустани 2017 Со Долго Chiffon Плус Големина Ombre Вечер Партија Фустани Vestido Долго QA1231

Ве молиме да го најдете вашиот соодветна големина во нашата Големина на Табелата, или испратете ни го сл

DEN 4316.00 5395.20
Долго Пром Фустани 2018 Прекрасна Сирена Душо Beaded Кристали Кат Должина На Африканската Шампањ Матурска Партија Облечи Свеж Со попуст