SHEEGIOR Бохемски Прекрасна Студ Обетки за Жените Multilayer Долго Tassels рачно изработени Earring Мода Накит Bijoux Шарм Уво Подароци

SHEEGIOR Бохемски Прекрасна Студ Обетки за Жените Multilayer Долго Tassels рачно изработени Earring Мода Накит Bijoux Шарм Уво

35 %

DEN 124.00

DEN 191.52

Свеж

Во магацинот


Точка БР : E0064 A Капка Обетки Боја : Роза Црвена Боја, Сина Боја, Црна Боја, Бела Боја Додатоци Материјал : Алуминиумски, Мали-Монистра Додатоци Позлата : Сребро-Обложено Долги Обетки Тежина : 1 пар earring тежина за 22g Tassels Обетки Големина : Обетки големина за 13cm*3.5 см Плаќање : Alipay/TT/LC/Кредитна картичка/Зачувам/Western Union/Money Gram Повод : Годишнина, Подароци, Партија, и Други Накит Пакет : OPP Вреќа со Подарок Торба Место на производство : Yiwu, Жеџијанг, Кина (Копно) Плаќање : Alipay/TT/LC/Кредитна картичка/Зачувам/Western Union/Money Gram Видот на Превозот : Кина Пост/epacket/Yanwen/Aliexpress Брод/DHL/Федекс/Aramex/EMS/UPS/ТНТ По Продажба на Услуги : Цел на сите прашања, ве Молиме слободно контактирајте со нас, прво

Earring Тип: Студ Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Материјал: Смола
Пол: Жените
Метали Тип: Цинк Легура
is_customized: Yes
Стил: Чешка
Број На Модел На: E0064A
Назад Наоѓање: Завртка-назад
Обликотшема: Растенијата
Бренд Име: SHEEGIOR
Капка обетки боја: Роуз Црвена Боја, Сина Боја, Црна Боја, Бела Боја
додатоци материјал: Легури,-Мали Монистра
Додатоци Позлата: Сребро-Обложено
Долги Обетки големина: Мушка Earring големина за 13cm*3.5 см, 22g/пар
накит пакет: OPP вреќа
Повод: Годишнина, Подароци, Партија, Други
Место на Производство: Yiwu, Жеџијанг, Кина (Копно)
По продажба на Услуги: Цел е сите прашања, ве Молиме слободно контактирајте со нас, прво
плаќање: Alipay/TT/LC/Кредитна картичка/Зачувам/Western Union/MoneyGram
Видот на Превозот: Кина Пост/epacket/Yanwen/Aliexpress Брод/DHL/Федекс/Aramex/EMS/UPS/ТНТ

Додатоци на производи

Совршен Црвено Врежан Обетки, Мода Жените е Врежан Lacquerware Накит,Црна Кристал Монистра 925 Сребрен Dangle Earring. Свеж Со попуст
Совршен Црвено Врежан Обетки, Мода Жените е Врежан Lacquerware Накит,Црна Кристал Монистра 925 Сребрен Dangle Earring.

Добредојдовте на Големо Бисер Продавница за НакитСекоја накит во мојата продавница се вистински бисер

DEN 413.00 475.20
MANILAI Трендовски Симулирани Бисер Голема Метална Школка Студ Обетки За Жените 2017 Шарм Накит Плажа Boho Обетки Pendientes Свеж Со попуст
Бамбус Шарки Обрачот Обетки ,Томас Стил Глам Мода Добра Jewerly За Жените,2017 Ts Подарок Во 925 Sterling Silver Свеж Со попуст
Бамбус Шарки Обрачот Обетки ,Томас Стил Глам Мода Добра Jewerly За Жените,2017 Ts Подарок Во 925 Sterling Silver

За ПроизводотАманда Накит се Nickle & Доведе Слободни Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната

DEN 411.00 527.04
Лето Жешко Шарени Печатени Голем Лист/Лотос Цвет Обетки Во Облик На Алуминиумски Долги Обетки Свадба Накит За Жените Brincos Свеж Со попуст
8SEASONS Жените Паун Мода Пердув Обетки сребрена боја Зелена Круг Dorp Обетки 30мм(1 1/8) x 18mm( 6/8), 1 Пар Свеж Со попуст
8SEASONS Жените Паун Мода Пердув Обетки сребрена боја Зелена Круг Dorp Обетки 30мм(1 1/8) x 18mm( 6/8), 1 Пар

Ние почнува креативна работа во 2001 година.Ние се чуваат остро чувство за мода и постојано нуди hotest Накит

DEN 61.00 87.36
Година Earings Мода Симулирани Бисер Накит Шупливи Капка Обетки За Жените Гроздобер Сребро Позлатен Долго Earings Свадба Свеж Со попуст
Топла Продажба Домот Темперамент Акрилик Стакло Камен Модни Дами Зелена Dangle Обетки Свеж Со попуст
Топла Продажба Домот Темперамент Акрилик Стакло Камен Модни Дами Зелена Dangle Обетки

нив и за нас.Тука е најголемата производство на база на северна Кина.Тоа е за 10 минути за да Лиу Тинг аеро

DEN 102.00 111.84
XQ Бесплатен превозот до 2015 Јужна Кореја женски Буда обетки трговија на големо ретро слатка бонбони обоени подарок за денот Свеж Со попуст
PULCHRITUDE 20pcs/многу Метални Легури од Цинк Hamsa Рака Конектор Пердув Pendant Лист Шарм Earing Pendant Diy Накит Одлуки Свеж Со попуст
PULCHRITUDE 20pcs/многу Метални Легури од Цинк Hamsa Рака Конектор Пердув Pendant Лист Шарм Earing Pendant Diy Накит Одлуки

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.comАко ви треба било поволна цена за брза испорака, добредо

DEN 207.00 230.40
TOUCHEART Кристал Божиќ Подарок Обетки За Жените Познатиот Бренд Златна боја Earring Мода Накит Brincos Bijoux Ser150066 Свеж Со попуст
TOUCHEART Кристал Божиќ Подарок Обетки За Жените Познатиот Бренд Златна боја Earring Мода Накит Brincos Bijoux Ser150066

Кристал Украси за Божиќни Обетки За Жените Познатиот Бренд Трендовски Earring Мода Накит Партија Brincos Bijoux Se

DEN 137.00 211.20
2017Zinc Легура Европската и Американската популарна едноставна долго дел од синџирот во облик на уво кука обетки трговија на Свеж Со попуст