1PC Кујна Шкафот Кршат Вратите Стојат Складирање Кеси за Отпадоци Виси Куки Крпа Складирање Рек OK 0577

1PC Кујна Шкафот Кршат Вратите Стојат Складирање Кеси за Отпадоци Виси Куки Крпа Складирање Рек OK 0577

DEN 68.16

Свеж

Во магацинот

Член Име : Виси Garabag Торба Материјал : ABS Големина : 18 X16 X4.5 CM Боја : беж,сина,зелена,розова Стил : како прилог Единица тежина : околу 40g/pc 1 XHanging Garabag Торба Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
2.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат.Ви благодариме за вашиот поддржува.
3.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.,татко име. Ви благодариме за вашиот поддржува.
4.Pls бидат внимание дека ако вредноста е помала од ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која не е било Песна во транспорт,но може да пристигне во времето.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn1512280290) или да остават пораки.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 5-7days да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 5-7 работни дена.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.

боја: Беж, Зелена, Сина, Розова
Функција: Порибено,Еко-Пријателски
Стил: Без Капак
Број На Модел На: ok0577
Обликот: Плоштад
Структура: Вграден-во
Материјал: ABS
Тип: складирање кофа
Бренд Име: mingrizhiguang дома

Додатоци на производи

3 парчиња Открие Четка Главата Замена Подлога за Чистење со Влажна Четка Подлога За Сите Спреј Џогерите & Открие Џогерите Перат Свеж Со попуст
5 компјутери меламнин сунѓерот Магија Чистење Carborundum и Сунѓер За Домашна Кујна Чисти Материјали Descaling Мали Чистење Свеж Со попуст
Повеќенаменски за Еднократна употреба Breakpoint Не Ткаени Кујнски Крпи Јадење Крпа за Чистење со Крпа 50pcs во Тек Очила за Свеж Со попуст
10Pcs бела Магија Гумичка Сунѓерот Мека Четка Меламнин Чистење Нано Denude Чистење на Сунѓерот Домашна Кујна Почиста Додатоци Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА Wiper Автомобил Стакло средства за Чистење во Домаќинството Избрише Прозорец Уред Гума Scrape Прозорец Бања Плочка Свеж Со попуст
Практична Мини Microfibre Очила Почиста Protable Microfibre Очила За Сонце Eyeglass Спектакл Избрише Чистење Алатки Случаен Свеж
Тастатура Прашина Колектор Чисти Компјутер Алатки Прозорецот Ролетни Почиста Jun27 Свеж Со попуст
Тастатура Прашина Колектор Чисти Компјутер Алатки Прозорецот Ролетни Почиста Jun27

Тастатура Прашина Колектор Чисти Компјутер Алатки Прозорецот Ролетни ПочистаФункција : 100% сосема нов и

DEN 51.00 75.84
1PC Магичен Спреј Четка Микрофибер Крпа на Подот Windows Чиста Четка Плочка Дома Бања, Кујна Посветен Cleaning Tool Нова Година Свеж Со попуст
Sinland 6pcs Микрофибер Лицето Чистење Влошки Лице Длабоко Чистење Разлиствам Сунѓерот w/ јамка Свеж Со попуст
Sinland 6pcs Микрофибер Лицето Чистење Влошки Лице Длабоко Чистење Разлиствам Сунѓерот w/ јамка

Големина и Тежина : Appro.13cmx10cm 1.3 cmthick 12 gМатеријал : Микрофибер (80% Полиестер 20% Polyamide)Боја : бежФУНКЦИЈА : Сек

DEN 380.00 431.52
1PC/3PCS Анти-маснотии Боја Јадење Крпа Бамбус Влакна WashTowel Магија Чистење Бришејќи Партал Перење Подлога НОВИ Свеж Со попуст
5L Мулти-Функционални свитлива Кофа за Риболов Промоција Виткање Кофа Автомобил Мие Отворено Дебели Силикони Риболов Материјали Свеж Со попуст
Medial S-облик Агол Четка Подебели Тоалет Четка за Чистење со Четка Со Криви се Справи со Боја по Случаен избор Свеж Со попуст
Medial S-облик Агол Четка Подебели Тоалет Четка за Чистење со Четка Со Криви се Справи со Боја по Случаен избор

Должина 20cm , ширината на рачка 2cm , раководител ширина 3.8 cmНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитн

DEN 32.00 39.84
2 Парчиња/Set Мини Десктоп Тастатура Издржам Чистење со Четка Мала Метла Dustpan Пластични Чистење Алатки ТБ Продажба Свеж Со попуст
1Pcs Коњ коса, чевли четка целосна коњ коса, масло полски алатка, чистење велур крзно, јасно кожени чевли пепел Свеж Со попуст
1Pcs Коњ коса, чевли четка целосна коњ коса, масло полски алатка, чистење велур крзно, јасно кожени чевли пепел

Коњ коса, чевли четка целосна коњ коса, масло полски алатка, чистење велур крзно, јасно кожени чевли пепе

DEN 223.00 234.72
1PC LONGMING ДОМА Нови Кујната Кабинет Вратата Виси Ѓубре Ѓубре за Отпадоци Може да Ѓубре Сад ВРВОТ OK 0176 Свеж
1PC LONGMING ДОМА Нови Кујната Кабинет Вратата Виси Ѓубре Ѓубре за Отпадоци Може да Ѓубре Сад ВРВОТ OK 0176

Опис : Член име : Корпа за ОтпадоциМатеријал : ПП ПластичниБоја : зелена,сина,црвена,белаГолемина : 21x13.5x14cm

DEN 186.24
East 50 компјутери/многу Висок Квалитет Магија Сунѓерот Гумичка Меламнин Почиста Јадење Почиста за Кујна Канцеларија Бања Чистење Свеж Со попуст
20Pcs Зелена / Црвена Mirlon Абразивни Завршувањето на полски Влошки Магарешки Brite Кујна Чистење Подлога за Перење Јадење Свеж Со попуст
Кујна Микрофибер крпа за Чистење Автомобил Чистење со Крпа Кујна за Перење, Полирање Крпа Мешана Боја 2O0125 Свеж Со попуст
Кујна Микрофибер крпа за Чистење Автомобил Чистење со Крпа Кујна за Перење, Полирање Крпа Мешана Боја 2O0125

Мешана Боја Микрофибер Автомобил Чистење Со Крпа Кујна За Перење, Полирање ПлатноНие не нудиме избор на

DEN 28.00 37.92
5pcs Бела Мека Микрофибер Материјал се Соочуваат со Крпа Хотел Бања Пешкир Измијте Облека од Страна Крпи Преносни Тери Крпа Свеж Со попуст
5pcs/многу Микрофибер Крпа за Чистење Нежно Миење Текстил Крпа Duster Абсорбента За Автомобил Нега Дома Секојдневна Употреба Свеж Со попуст