Универзална Гласно Автомобил Klaxon Рог 12V Автомобил Стил Делови Loudnes 110db Водоотпорен Dustproof Тефлон Технологија Автомобил Рог

Универзална Гласно Автомобил Klaxon Рог 12V Автомобил Стил Делови Loudnes 110db Водоотпорен Dustproof Тефлон Технологија Автомобил

0 %

DEN 335.52

Свеж

Во магацинот

Универзална Гласно Автомобил Klaxon Рог 12 V Автомобил Стил Делови Loudnes 110db Водоотпорен Dustproof Тефлон Технологија Автомобил Рог
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Гласна Автомобил Авто Камион Електрично Возило Рог Полжав Рогови
Уникатен дизајн и моден стил
За употреба со БИЛО која 12 V возило Универзална
Лесно да се инсталира
Спецификација :
Номинална напон : 12 V
Тековната ≤ 10 A
Ниво на звук DB : 110-130 DB
Фреквенција : Висок 510 ± 25 Hz , Ниска 410 ± 25 Hz (двете од нив имаат ист тон)
Боја : Црвена & Црна
Дијаметар : 9cm/3.54"(прибл.)

Напон: 12V
Тип На Објект: Мулти-тон & Claxon Рогови
Материјал Тип: ABS & Метал
Објектот Должина: 9inch
Објектот Тежина: 500g
Објектот Ширина: 9inch
Објектот Висина: 5inch
Специјални Функции: Универзална Полжав Рогови
Модел Година: 1990-2017
Надворешни Тестирање И Сертификација: CCC
Име На Модел: полжав рогови
Објектот Дијаметар: 9cm

Додатоци на производи

Универзална Високо Квалитетни Трајни 150.2 db Сребро Хром Позлатен Цинк Легура 4-Труба Воз Воздух Рог Комплет Свеж Со попуст
Универзална Високо Квалитетни Трајни 150.2 db Сребро Хром Позлатен Цинк Легура 4-Труба Воз Воздух Рог Комплет

Универзална Високо Квалитетни Трајни 150.2 db Сребро Хром Позлатен Цинк Легура 4Труба Воз Воздух Рог Компл

DEN 1245.00 1728.48
12V 100W 7 Звук Гласно Авто Автомобил Алармот за Предупредување Полицијата Огнот Сирената Рог Звучник со Кафеава Далечински Свеж Со попуст
Ниска (Сино) Притисок Мерач за Климатизација ЛАДИЛНИ R134a R22 R12 R404a 0-15KG/cm2 , 0-350PSI Свеж
Ниска (Сино) Притисок Мерач за Климатизација ЛАДИЛНИ R134a R22 R12 R404a 0-15KG/cm2 , 0-350PSI

Опис : Име на Производ : клима Уред Низок Притисок Мерач Материјал : Месинг, Метал, Пластика Навој Дијамет

DEN 452.64
Blox Фалсификувани 7075 Алуминиум Трки WheelLug Ореви Стр 1.25, L: 50mm 20Pcs/Set ЕП-BLOX-750-1.25 Свеж Со попуст
Blox Фалсификувани 7075 Алуминиум Трки WheelLug Ореви Стр 1.25, L: 50mm 20Pcs/Set ЕП-BLOX-750-1.25

Што се купување на 100% Сосема Нов на : Blox Фалсификувани 7075 Алуминиум Трки Wheel Lug Ореви Стр 1.25, L : 50mm 20 Pcs / Set Е

DEN 273.00 273.12
1Set 10x 6mm Мотоцикл Обтекател Гром Орев Шпиц Брзина Fastener Клип Завртка За Јамаха Пад на превозот Свеж Со попуст
1Set 10x 6mm Мотоцикл Обтекател Гром Орев Шпиц Брзина Fastener Клип Завртка За Јамаха Пад на превозот

Универзална Одговара за Мотоцикл со Користење на M6 Завртки Шпиц Брзина Fastener Клипови Колекции се достап

DEN 149.00 175.68
3PCS Автомобил Климатизација Топлина Контрола Switch Knob AC Knob Одговара За ТОЈОТА Vios 2002-2006 Yaris Свеж Со попуст
3PCS Автомобил Климатизација Топлина Контрола Switch Knob AC Knob Одговара За ТОЈОТА Vios 2002-2006 Yaris

3 PCS Автомобил Климатизација Топлина Контрола Switch Knob AC Knob Одговара За ТОЈОТА Vios 20022006 YarisМатеријал : Алуми

DEN 369.00 461.28
Компресор Моторни Отпорник Грејач Воздух Фан климатизација отпор За Nissan X-Trail T30 Maxima A33 27761-9W100 27761-2Y000 Свеж Со попуст
Компресор Моторни Отпорник Грејач Воздух Фан климатизација отпор За Nissan X-Trail T30 Maxima A33 27761-9W100 27761-2Y000

Дел Број : 277612 Y000 Терминал : 3 Пина Неутрален пакетот вклучува : Фан Мотор Отпор Грејач Fanh X 1 Состојба : нов

DEN 643.00 714.24
HB Универзална 8 Боја 6mm JDM Фендер Подлошки подлошки и гром Алуминиум за Граѓанско Интегра RSX EK на ПРИМЕР, DC Свеж Со попуст
HB Универзална 8 Боја 6mm JDM Фендер Подлошки подлошки и гром Алуминиум за Граѓанско Интегра RSX EK на ПРИМЕР, DC

HB Универзална Нео Хром 6mm JDM Фендер Подлошки подлошки и гром Алуминиум за Граѓанско Интегра RSX EK на ПРИМЕ

DEN 45.00 48.00
1Set 10x Универзални Бришачи Шофершајбната Завртки Завртка За Хонда, Suzuki Јамаха Kawasaki Пад на превозот Свеж Со попуст
1Set 10x Универзални Бришачи Шофершајбната Завртки Завртка За Хонда, Suzuki Јамаха Kawasaki Пад на превозот

Карактеристики : Универзално Одговара на Било кој Мотор со M5 ветробранското стакло Топ Моделот Дизајни

DEN 121.00 142.08
20 x за Ауди A1 A3 A4 A5 A6 A7 A8 П5 Q7 Тркала Повлечи Орев Центар Покрие Капи 321 601 173A Z37,321601173A ОТСТРАНУВАЊЕ АЛАТКА:8D0 Свеж Со попуст
20 x за Ауди A1 A3 A4 A5 A6 A7 A8 П5 Q7 Тркала Повлечи Орев Центар Покрие Капи 321 601 173A Z37,321601173A ОТСТРАНУВАЊЕ АЛАТКА:8D0

ПРЕПОРАЧАНА СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ ИСТИОТ ДЕН ИСПОРАКА ОЕМ БРОЕВИ 20 x КАПИ : 321 601 173 A Z371 x ОТСТРАНУВАЊЕ ( ОТСТРАНУ

DEN 432.00 863.52
Универзална Супер Воздух рог гласно воз Рог Автомобил 64cm 150DB 12V/24V Хром Сирената Рогови Брод алармот се Огласува АВТОБУС Свеж Со попуст
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик M18x1.5 Издувните Заварување-На Нут За Ламбда Шеф Кислород O2 Сензор Свеж Со попуст
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик M18x1.5 Издувните Заварување-На Нут За Ламбда Шеф Кислород O2 Сензор

Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување), Купувачите Можат да се врати во 14 Дена, Ние ќе го замени

DEN 79.00 93.12
CNC Мотоцикл 5mm 6mm Тело Обтекател Завртки Шпиц Брзина Fastener Клип Завртка M6 Пролет Ореви За Харли Хонда Suzuki Јамаха Свеж
Micro2 10 PK АТР 15A AMP ОСИГУРАЧ ОСИГУРУВАЧИ СЕЧИЛОТО МИКРО 2 НОГА за Новиот ford/fox /mondeo /Dodge/ЏИП Свеж
Micro2 10 PK АТР 15A AMP ОСИГУРАЧ ОСИГУРУВАЧИ СЕЧИЛОТО МИКРО 2 НОГА за Новиот ford/fox /mondeo /Dodge/ЏИП

ОВА Е ЗА 10 PK 15 AMP АТР СЕЧИЛОТО СТИЛ НА ОСИГУРУВАЧИИМАМЕ ОВИЕ АТР ОСИГУРУВАЧИ ВО 5 7.5 10 15 20 25 30 AMPИМАМЕ СИТЕ В

DEN 119.52
2006-2010 Фолксваген Jetta СЕДАН Црна Инструмент-Таблата Центар Пропустливи Замена Airbag Hole1K0-819-728-H,H 1K0819728 Свеж Со попуст
2006-2010 Фолксваген Jetta СЕДАН Црна Инструмент-Таблата Центар Пропустливи Замена Airbag Hole1K0-819-728-H,H 1K0819728

Новиот "ФОЛКСВАГЕН" ОЕМ 1 K0819728 H1 QB Jetta Цртичка A / C AC Грејач Воздухот се Пропустливи Центар Штекер NIPMPN : 1 K08

DEN 2980.00 3311.52
Автомобил Авто Додаток DC 12V 80 Аудио Засилувач Стерео Коло Прекинато Прирачник Ресетирај го Замени Осигурач Држачот За Систем Свеж Со попуст
17 Инчен 12V / 24V 150dB Супер Висока Автомобил на Воздух Управувана Рог Еден Труба за Автомобилски Камион Брод Воз Lorry Свеж Со попуст
1 Пар Автомобил Задна Врата Говорникот Адаптер Загради Плочи за Nissan За Nissan 350Z 2003-2009 Altima 1998-2014 Свеж Со попуст
1 Пар Автомобил Задна Врата Говорникот Адаптер Загради Плочи за Nissan За Nissan 350Z 2003-2009 Altima 1998-2014

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА

DEN 155.00 204.00
20Pcs Тркало на Автомобилот Орев Капи Авто Центар Завртка Покрие Надворешноста 17mm Гром Прирабници Декорација Посебен Приклучок Свеж Со попуст
Бренд Нови AC Компресор Спојки Центар Одговара За ФОЛКСВАГЕН Голф V VI Passat Touran За Ауди А3 5N0820803A Свеж
Бренд Нови AC Компресор Спојки Центар Одговара За ФОЛКСВАГЕН Голф V VI Passat Touran За Ауди А3 5N0820803A

Параметарот : Компресор тип : AC КОМПРЕСОРМакара кол : mmОЕМ БР : Година : СИТЕПримена : За Ауди А3За "Шкода" Oct

DEN 432.00
Висока (Црвено) Притисок Мерач за Климатизација ЛАДИЛНИ R134a R22 R12 R404a 0-35KG/cm2 , 0-500PSI Свеж
Висока (Црвено) Притисок Мерач за Климатизација ЛАДИЛНИ R134a R22 R12 R404a 0-35KG/cm2 , 0-500PSI

Опис : Име на Производ : клима Уред Висок Притисок Мерач Материјал : Месинг, Метал, Пластика Навој Дијамет

DEN 452.64
100Pcs Средината на Ножот Осигурач Асортиман Автомобилство Автомобили Мотоцикл Возило Осигурувачи Комплет APM БАНКОМАТ 5A 7.5 Свеж Со попуст
2 парчиња Нови Пристигнување 12V 110db Полжав Стил Водоотпорен висок квалитет рог Брод Автомобил, Мотор Мотор Ван Камион Рог Свеж Со попуст
Топла R134A R12 R22 R502 Refrigerants Климатизација Алатка AC Дијагностички Цела Мерачи Двојно Табела Вентили со 3 Бои Црева Свеж Со попуст
Топла R134A R12 R22 R502 Refrigerants Климатизација Алатка AC Дијагностички Цела Мерачи Двојно Табела Вентили со 3 Бои Црева

Топла R134 A R12 R22 R502 Refrigerants Климатизација Алатка AC Дијагностички Цела Мерачи Двојно Табела Вентили со 3 Бои

DEN 1727.00 2364.96