Паун Ѕвезда Капка Dangle Солидна 925 Фунта Сребро Обетки Мода Свадба Деверуша Роденденски Подарок CFE8135

Паун Ѕвезда Капка Dangle Солидна 925 Фунта Сребро Обетки Мода Свадба Деверуша Роденденски Подарок CFE8135

DEN 527.52

Свеж

Во магацинот


Dangle Капка Булчински Свадба 925 Фунта Сребро Обетки Деверуша Роденденски Подарок
Должина : 5 cm
Главниот Камен Големина : 3 мм
Главниот Камен Боја : Јасно Бела
Главниот Камен Облик : Тркалезна Намали
Метал : Вистински Солидна 925 Sterling Silver
Белег : 925
Камења Поставка : Prong
Крај : Високо Полиран
Гаранција За Квалитет
Важна забелешка за dropshipping : Ние може да се користи Хонг Конг Пост e-експрес да испрати dropshipping наредби, ако треба оваа услуга. Нормално треба 7-10 работни дена за да стигне до големи земји. Купувачот може да додадете околу УСД $2 за Хонг Конг Пост e-експрес. Тоа е побрзо отколку Кина Пост e-пакет. Ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.
Она што е 925 Sterling Silver ?
Чисто сребро е 100% парична казна сребро, Тоа е многу мека. Лесно reshaped и оштетена па поради тоа најчесто се комбинираат со други метали за да се произведе повеќе издржливи накит. Најпопуларните сребрен накит е фунта сребро, кој се состои од 92.5 % сребро и 7,5 % бакар.
Она што е Родиум Позлатен?
Родиум е многу скапо метал во platinum благородни метали група. Родиум Позлатен е најдобар начин да се спречи оцрни и бојата. Тоа изгледа повеќе светла и сјајна, според повеќето услови. Родиум позлата може да се зголеми убавината на Сребрен Накит и Бела Златен Накит . Многу светски познатиот бренд jewelers исто така да го користите Родиум Позлата за благороден метал како бело злато.
Она што е Platinum Позлатен?
Всушност, не постои Platinum Обложено со накит на пазарот. Некои снабдувачи рече дека тие ги користат Platinum Позлатен за сребро. Тие измамник корисници кои не се запознаени со тоа. Platinum е поскапо од Бело Злато. Platinum е 95% чист (5% иридиум, паладиум, ruthenium, и други легури). Само вистински Platinum Накит може да се користи печат PT950. Тоа е нелегално да се користи PT950 за други метални накит. Може да се пријават на полицијата. Исто така, нема jewelers ќе се користи Platinum Позлатен за било накит. Можете да проверите на најпознатиот бренд jewelers веб-сајт.

Earring Тип: Капка Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: Паун Ѕвезда
Пол: Жените
Обликотшема: Геометриски
Метали Тип: Сребро.
Број На Модел На: CFE8135
is_customized: No
Стил: Канцеларија/кариера
Материјал: Кубен Циркони
Метал: солидна 925 sterling silver
Камен: Создадени Diamante
Камења Поставување : Prong
Услуга: Dropshipping Достапни
Тема: Dangle Се Откажат Стил
Под Тип: Свадба Свадба Деверуша
Под Стил: 2017 Нов Стил
Главниот Камен Боја: Јасно Бела
Повод: На Вљубените, Свадба, Партија & Роденден
Сребрени Обетки Должина: 5 cm

Додатоци на производи

Ретро Прекрасна Smart Цреша Pendant Капка Earring Симпатична Модата, Домот, Жените Легура Гем Црвен Камен Обетки Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
MANILAI Трендовски Симулирани Бисер Голема Метална Школка Студ Обетки За Жените 2017 Шарм Накит Плажа Boho Обетки Pendientes Свеж Со попуст
TOUCHEART Кристал Божиќ Подарок Обетки За Жените Познатиот Бренд Златна боја Earring Мода Накит Brincos Bijoux Ser150066 Свеж Со попуст
TOUCHEART Кристал Божиќ Подарок Обетки За Жените Познатиот Бренд Златна боја Earring Мода Накит Brincos Bijoux Ser150066

Кристал Украси за Божиќни Обетки За Жените Познатиот Бренд Трендовски Earring Мода Накит Партија Brincos Bijoux Se

DEN 137.00 211.20
Студ Обетки Геометриски За Жените Мода Накит Партија Здрава Керамички Жена Обетки Bijoux Мода Накит Свадба Подарок Свеж Со попуст
Топла Продажба Домот Темперамент Акрилик Стакло Камен Модни Дами Зелена Dangle Обетки Свеж Со попуст
Топла Продажба Домот Темперамент Акрилик Стакло Камен Модни Дами Зелена Dangle Обетки

нив и за нас.Тука е најголемата производство на база на северна Кина.Тоа е за 10 минути за да Лиу Тинг аеро

DEN 102.00 111.84
година Нови пристигнување висок квалитет пеперутка дизајн 925 sterling silver женски студ обетки накит трговија на големо Свеж Со попуст
JEXXI 6228 Австриската Кристално Срце 925 Фунта Сребрена Нишка Кутија Линија Синџири Обетки Накит Мода Свеж Со попуст
JEXXI 6228 Австриската Кристално Срце 925 Фунта Сребрена Нишка Кутија Линија Синџири Обетки Накит Мода

Големина : Срцето 12 MM,Нишка Синџир Ширина 0.6 MM,Должина : 87 MMконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченМатериј

DEN 87.00 138.24
2017Zinc Легура Европската и Американската популарна едноставна долго дел од синџирот во облик на уво кука обетки трговија на Свеж Со попуст
XQ Бесплатен превозот до 2015 Јужна Кореја женски Буда обетки трговија на големо ретро слатка бонбони обоени подарок за денот Свеж Со попуст
CC Студ Earring Мал Плоштад Обетки За Жените ААА CZ Мода Трендовски Накит Boucle D'oreille Aretes Де Mujer E042 Свеж Со попуст
CC Студ Earring Мал Плоштад Обетки За Жените ААА CZ Мода Трендовски Накит Boucle D'oreille Aretes Де Mujer E042

CC Студ Earring Мал Плоштад Обетки За Жените ААА CZ Мода Трендовски Накит Boucle D'oreille Aretes Де Mujer E042Предмет : Женит

DEN 137.00 210.72