Новиот 17 Копче K17K Солидна KOA KALIMBA Палец Пијано бесплатен превозот

Новиот 17 Копче K17K Солидна KOA KALIMBA Палец Пијано бесплатен превозот

20 %

DEN 2398.00

DEN 2997.12

Свеж

Во магацинот

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ НЕ ЌЕ ИЗДАНИЕ ШТО НАПЛАТА ИЛИ РЕ-ПОСТАВУВАЊЕ. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата. Значи, ова е безбедно ЗАЧУВАМ УСЛУГА.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник.com, откако ќе ја прими стоката, Aliexpress.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .
Огласувањето на телото, дел е флексибилен метални ленти во различни должина, додека користите дрво или gourd како резонанца кутија. Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек. Во различни Африкански земји, има различни имиња. Затоа, тоа е еден од луѓето омилени инструменти во многу земји.И ако ние се согласуваме да се врати парите е Aliexpress даде тоа за вас, премногу.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка . Гаранција : 1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе им даде пет започнете повратни информации за секој убаво купувачот премногу.Доколку ви се допаѓа нашата предмети , ве молиме да ни даде Пет ѕвездички на повратни информации, и нека другите уживаат во тоа премногу.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.
Превозот : 1.Вашето мислење е многу важен за нас , доколку сте незадоволни со тоа,ве молиме контактирајте ме првиот наместо да се даваат негативни повратни информации, и на овој начин можеме да се справиме со тоа поефективни.Сите предмети има 1 година гаранција.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges. Можете да го направите уплатата за вашата нарачка од страна на Кредитна Картичка, Пари Booker, Пари Грам, Банката T/T, Western Union, итн.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот. Вашите пари се плаќа за Aliexpress.com ќе даде пари на нашата сметка . Како инструмент се одиграа за функцијата дека тоа е не само да се ослободи од злото од пациентите, но, исто така, игра улога на молејќи се за дожд .

Бренд Име: MUKU
Број На Модел На: K17K
Големина: other

Додатоци на производи

2 парчиња Јавор Дрво Тапан Стапчиња со Мазна Површина за Почетник Свеж
2 парчиња Јавор Дрво Тапан Стапчиња со Мазна Површина за Почетник

ОписКарактеристики : Овален облик на дрвени совет да се даде јасен cymbal прстен. Падна помалку од хит во в

DEN 95.52
НИВНАТА Ѕвездена Серија 5A Drumsticks направени од врвен Квалитет Американски Hickory Ударни Тапан Чекан Стапови Свеж Со попуст
НИВНАТА Ѕвездена Серија 5A Drumsticks направени од врвен Квалитет Американски Hickory Ударни Тапан Чекан Стапови

Нормално време на испорака со различни изразат компанија Ние ќе им даде пет започнете повратни информа

DEN 820.00 1025.28
Тапанар HearSafe Уво Приклучоци Намалување на Шумот Музичар Слух за Заштита на Earplug со Случајот За Концерт Ударни DJ Нова Свеж Со попуст
Поб Firth Hickory Drumsticks 5A, 5B, 5B Барел, 7А, Оригинални Направени во САД, Повеќе Бои на Тапан Стапови Свеж
Поб Firth Hickory Drumsticks 5A, 5B, 5B Барел, 7А, Оригинални Направени во САД, Повеќе Бои на Тапан Стапови

Поб Firth е еден од најпрепознатливите имиња во ударните, кој е сè повеќе и повеќе импресивен, кога ќе се зе

DEN 815.52
6 инчи природни кристал магнетни пирамида за звук исцелување музичка терапија и чакра балансирање Свеж Со попуст
6 инчи природни кристал магнетни пирамида за звук исцелување музичка терапија и чакра балансирање

6 инчи природни пеење магнетни пирамида за звук исцелување музичка терапија и чакра балансирање Специф

DEN 2280.00 2400.00
8 chau гонг и убава гонг стојат Свеж
8 chau гонг и убава гонг стојат

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за

DEN 882.24
Професионални SP20 се Одржи на Возилото Универзална Нога Switch Амортизерите на Возилото За Синтисајзери Тон Модули и Тапан Свеж Со попуст
Црна 8 Инчен Метал Челик Cattlebell Cowbell Персоналните Месинг Добиток Крава Бел Ударни Инструменти Свеж Со попуст
Црна 8 Инчен Метал Челик Cattlebell Cowbell Персоналните Месинг Добиток Крава Бел Ударни Инструменти

8 Инчен Блек Метал Cattlebell Cowbell Персоналните Месинг Добиток Крава Бел Ударни ИнструментиГлавни Карактери

DEN 668.00 1027.68
Yibuy Сребро Железо Триаголник Форма Тапан Ноктот Кука без Тензија Прачки Тапан Замена на Делови Пакет од 10 Свеж Со попуст
Yibuy Сребро Железо Триаголник Форма Тапан Ноктот Кука без Тензија Прачки Тапан Замена на Делови Пакет од 10

Yibuy Сребро Железо Триаголник Форма Тапан Ноктот Кука без Тензија Прачки Тапан Замена на Делови Пакет од

DEN 380.00 527.04
Mallet торбичката за 13-14 кристал пеење чаши Тешки Платно Превозникот Свеж Со попуст
Mallet торбичката за 13-14 кристал пеење чаши Тешки Платно Превозникот

Mallet торбичката за 13"14" кристал пеење чаши Тешки Платно ПревозникотКристал Пеење Сад Превозникот е напра

DEN 2189.00 2304.00
ABS Djembe Тапан Африкански Ударни Рака Махагони Дрвени Jambe Doumbek Тапанар Со Моделот Свеж Со попуст
ABS Djembe Тапан Африкански Ударни Рака Махагони Дрвени Jambe Doumbek Тапанар Со Моделот

Спецификација : Материјал : ABSДимензии : Дијаметар : 21cmВисина : 39cmЛесен и пренослив, лесно да се носат.PVC за

DEN 2862.00 3215.52
8 инчен пирамида кварцен кристал,слободна енергија mallet Свеж Со попуст
8 инчен пирамида кварцен кристал,слободна енергија mallet

8 инчен пирамида кварцен кристал,слободна енергија mallet Спецификација 1.Најчиста Кварцен кристал 99.99% 2.Си

DEN 2052.00 2160.00
10Pcs Акустична Soundproof Звук Дебели Апсорпција Пирамида Студио Пена Одбор 50x50x3cm Комплет Свеж Со попуст
10Pcs Акустична Soundproof Звук Дебели Апсорпција Пирамида Студио Пена Одбор 50x50x3cm Комплет

Опис : Материјал : Сунѓерот Големина : 50*50cm*50cm Боја : црна Карактеристики : 1 мек сунѓер, нема прашина, висок

DEN 861.00 1012.80
Рачно изработени Витез серија 8 Ефект Cymbal Од ARBOREA Cymbal Свеж
Рачно изработени Витез серија 8 Ефект Cymbal Од ARBOREA Cymbal

Вести За ПроизводотНа Витез серија Cymbal е направен од B20 материјал ,со висока ценаефективност,која е пого

DEN 1257.60