CZ Нова Мода Жените Плоштадот Накит Кристал Pendant Голем Ѓердан Обетки Прстен Хривнија Шарм Африка Свадба Накит Сетови

CZ Нова Мода Жените Плоштадот Накит Кристал Pendant Голем Ѓердан Обетки Прстен Хривнија Шарм Африка Свадба Накит Сетови

57 %

DEN 577.00

DEN 1343.04

Свеж

Во магацинот


CZ Нова Мода Жените Накит Кристал Накит Три-Боја Ѓердан Прстен Earings Мода Накит Африка Свадба Накит Сетови
1. производ детали
18 K злато позлатен синџири гроздобер накит од дубаи од домот на жените како тебе.
2.Задоволни Пакување, испорака, По услуга
2017 Нови дизајни африкански дубаи гроздобер накит сетови за невести& жени, свадба партија, матурска.
18 K злато мазна површина гроздобер златен накит од дубаи, гроздобер дубаи 18 К злато позлатен накит сет
Моден накит поставите 2017, поставен на домот, накит сетови во Кина.
Бесплатен превозот накит сетови за Божиќ. накит за жените, жените накит. жените накит. партија jewellelry, накит поставите мода златен накит поставите peacork patterm накит мода злато, добар квалитет накит сет , евтин накит поставите бесплатен превозот златен накит сина камен накит, матурска накит домот за жени и девојки.
2017 модни додатоци Божиќ подарок ѓердан chokers ѓердан изјава обетки за жените нов производ дубаи златен накит сетови постави африкански монистра накит поставите нова мода накит сетови или злато позлата накит поставите мода накит злато мажите накит накит накитот злато африкански накит поставите накит сетови шарм свадба накит сетови кристал накит африкански монистра накит поставите бижутерија поставите индискиот накит жените накит, злато позлата накит поставите свадба накит сетови бисер накит поставите гроздобер накит подарок сет глеѓ накит постави златен накит жените свадба накит трговија на големо црвено мода накит сетови најголемиот дел kameleon накит арапски златен накит капка превозот накит сетови трговија на големо накит накитот најголемиот дел цел накит постави акции накит евтин накит сетови кина евтин накит yiwu накит сетови гуангжу накит сетови мода custome накит злато синџир
Liffly бренд за накит поставите дубаи накит дубаи златен накит сетови италијански накит изјава накит сетови свадба накит поставите нигериската африкански монистра накит поставите накит сетови кралската мода кралица кралот s накит трговија на ГОЛЕМО

Метална боја: накит
Прстен Големина: Променливи во големина
Должина: 45cm
Тип На Објект: Накит Сетови
Парична казна или Моден: Моден
Пол: Унисекс,Жени,љубовници'
Обликотшема: Плоштад
Повод: Партија
Стил: Тренди
Материјал: Метал
is_customized: Yes
Вклучени Дополнителни Ставка Опис: ѓердан, бразлетна, прстен, обетки
Бренд Име: Liffly
Накит Сетови Тип: Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Метали Тип: бакарни легури
боја: 18 К злато позлатен
квалитет: добар квалитет накит
дизајн: моден италијански дизајн на накит
украс: Кристал, Кристал
Гаранција: 20 до 24 месеци
Стил: дубаи накит сетови
обложено: вакуум позлатен од три пати
превозот: Бесплатен превозот од CPAM
Пакување: opp вреќа +хартија картичка
начин на плаќање: зачувам, western union, money gram, РИА

Додатоци на производи

HSIC 12PCS/МНОГУ Цртан филм Анимација Thundercats Логото Црвено Злато Сребро Позлатен 4.5 cm Метал Keychain Keyring Роденден Свеж Со попуст
HSIC 12PCS/МНОГУ Цртан филм Анимација Thundercats Логото Црвено Злато Сребро Позлатен 4.5 cm Метал Keychain Keyring Роденден

HSIC Dropshipping 5 PCS / МНОГУ Цртан филм Анимација Thundercats Логото Црвено Злато Сребро Позлатен 4.5 cm Метал Keychain Keyring

DEN 954.00 1084.32
JAKONGO Антички Сребрен Позлатен Цинк Легура Пеперутка Јазол Лак Шарм Приврзоци за Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски Свеж Со попуст
Pera Мода Деверуша Додатоци Накит Пенливи Кубни Циркони Камен Трендовски Жените Обетки И Ѓердан Во Собата За Девојки J104 Свеж Со попуст
Кристал Кристал Круна Копче Синџир На Модни Копче Прстен Автомобил Keychains Жените Торба Чанта Креативен Шарм Клуч На Носителот Свеж Со попуст
25pcs Тибетската сребрени приврзоци одговара Пандора шарм хривнија DIY pendant монистра dangle Шетач шарм за изработка на накит Свеж Со попуст
Шик 50pcs Многу Црна Barbell Усна Labret Пирсинг Титаниум Пирс Bulks Панк Тело Накит трговија на Големо Свеж Со попуст
Шик 50pcs Многу Црна Barbell Усна Labret Пирсинг Титаниум Пирс Bulks Панк Тело Накит трговија на Големо

393 инченСликата е зголемена за да ги прикажете деталите види опис за вистинската големина.Се врати во р

DEN 232.00 273.12
10 Сребрен Тон француски Стил Клип Barrette Коса Клипови 80mm 2-Парче Стил за Коса Лакови Свеж Со попуст
10 Сребрен Тон француски Стил Клип Barrette Коса Клипови 80mm 2-Парче Стил за Коса Лакови

10 Сребрен Тон француски Стил Клип Barrette Коса Клипови 80mm 2Парче Стил за Коса ЛаковиВисок квалитет во ЕУ и С

DEN 168.00 191.52
2 ПАРЧИЊА Силиконски Уво Приклучоци Tear Drop Приклучоци и Тунели Уво Проширувач Уво Приклучоци Мерачи Обетки Носилки Секси Свеж Со попуст
Снегулка Сребро Позлатен Brooch Кристал и Имитација Бисери Брошеви За Женски Иглички Lapel Pin Жените Јака Совети Hajib Pin Свеж Со попуст
Sellsets Нерѓосувачки Челик Тело Накит Микс 8pcs Multicolor Срце Облик Папокот Пирсинг папокот Прстени Ombligo Пирсинг Свеж Со попуст
Sellsets Нерѓосувачки Челик Тело Накит Микс 8pcs Multicolor Срце Облик Папокот Пирсинг папокот Прстени Ombligo Пирсинг

Точка Име : Папокот ПирсингМатеријал : Ул пи nless ЧеликБоја : MulticolorКоличина : 8pcs / многуПакување : Добро спа

DEN 136.00 143.52
Anniyo Дева Марија накит поставите Pendant Ѓердан Синџир Обетки поставите Жените Златна Боја Православна/Католичката поставите Свеж Со попуст
Pinksee 10pcs Нерѓосувачки Челик Barbell Топката Криви Веѓа Прстени Бар Tragus Уво Пирсинг на Тело Накит трговија на Големо Свеж Со попуст
JAKONGO Антички Сребрен Позлатен Цинк Легура Крстот Шарм Приврзоци за Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски 21x11mm Свеж Со попуст
Showlove-8pcs Нови Desgin Месинг Бакар Уво Тунелот Приклучоци Пирсинг Еден Одблесокот Проширувач Носилки Мерач Earring Бесплатен Свеж Со попуст
Трговија на големо 26pcs Мода гроздобер сребро бронза A-Z азбука шарм круг метални букви приврзоци за diy накит наоди A3604 Свеж Со попуст