ЗЕН Е БАМБУС Чај Фах Еко-Пријателски Кинески Teapot Служат Фах Дома Чување Бела Торта Храна Лента

ЗЕН Е БАМБУС Чај Фах Еко-Пријателски Кинески Teapot Служат Фах Дома Чување Бела Торта Храна Лента

12 %

DEN 882.00

DEN 1002.24

Свеж

Во магацинот


YINJI Чај Лента
Производ детали :
Бренд : ЗЕН Е БАМБУС
Материјал : Бамбус&МДФ
Чај фах Големина : 14.96x5.9x0.7inch(Dxšxv)
Пакет Големина : 14.96x6.3x0.98 инчен(Dxšxv)
Тежина : 0.54 kg
Боја : Бела&Потекло бамбус боја
Карактеристики :
ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ : Висок квалитет на природен бамбус,без никакви други мирис,складирање и издржлив
ЧУВАЊЕ : Чувајте храна,овошје,чај поставите слично како ви се допаѓа .
МУЛТИ ФУНКЦИЈА : не само храна лента,исто така, се користи за чување на масата како организатор.Тоа е добар организатор за статистика да се одржи ,мали растенијата,исто така, е добар идеален како носител за ставање makeups,четки или jewelries
ДОБРО ДИЗАЈН : Едноставен стил како едноставен живот,одговара за било простор,го направат вашиот живот едноставно.
Копче за функција :
Нашите бамбус фах се и убави и функционални. Површина е мазна,полиран,мат сатен и природни бамбус жито дава на послужавник, топло и селски жалба. На дното бела болки е дизајниран да се спротивстави на корозија и во меѓувреме полна со елегантен изглед.
За нега на настава
Ги чистат со влажна крпа во блага почиста;
Ја бришам со сува чиста крпа.
Напомена : Таму ќе биде малку боја разлика во различни екранот . Вистинска боја е ист како и Главниот Сликата покажува. Сите димензии се мерени рачно со отстапување (движеше) на 2-3мм. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги подобриме. Ви благодариме со почит за вашата повратна информација.
Teacups не се вклучени во цената.
Услови за продажба
Клиентот може да биде предмет на увозни давачки и даноци. Ние задолжен купувачот за купување цена само. Сите дополнителни трошоци мора да бидат платени од страна на купувачот.
Попуст
Ние нуди попуст на клиентот кои би сакале да ги купите нашите производи на големо количество. Попуст зависи од количината на предмети купени и се применува на редовни малопродажната цена. Ве молиме контактирајте со нас за попуст и тековната инвентар евалуација.
Испорака детали
(1)Сите предмети ќе бидат испратени со 7 работни дена по вашата исплата е расчисти.
(2)Сите нарачки се испраќаат преку ЗЕН Е БАМБУС се испраќаат преку економија превозот услуга со следење на број.
(3)Бесплатен превозот е само за Кина Пост.
(4)Оддалечена област може да предизвика дополнителни превозот надомест.
За нас :
Како оригинален дизајн на брендот, ЗЕН Е БАМБУС има популаризира бамбус култура во Кина, па дури и целиот свет. Тие имаат учествувано во 100% Дизајн Лондон 2014 година,ЕКСПО 2015 ГОДИНА,PDC ,CFNZ2016 и така натаму.

Големина: L, S
Материјал: бамбус
Бренд Име: ЗЕН Е БАМБУС
Капацитет: 51-100ml
Спецификација: 350ml
Материјал: Bmaboo&МДФ
Употреба: храна послужавник,teapot лента
Можете да ги Зачувувате: Храна,Овошје,Teapot,Торта,Орев

Додатоци на производи

Вистински Цртан Филм Убавицата И Ѕверот Чај Постави Г-Ѓа Potts Teapot Чип Чаша Шеќер Сад Тенџере Поставите Кафе Литургија Роденден Свеж Со попуст
Бесплатен превозот Кинески отпорни на топлина стакло teapot, чаша чај тенџере 600ml, краток устата сет чај Свеж
Бесплатен превозот Кинески отпорни на топлина стакло teapot, чаша чај тенџере 600ml, краток устата сет чај

Бесплатен превозот Отпорни на Топлина Со Висок Справи со Цвет Кафе 600ml Чаша Чај Тенџере Цветаат Кинески

DEN 720.00
GFHGSD 650ml Јапонски отпорни на Топлина Стакло Рака-чекан Харфа Тенџере Електрични Керамички Печка Подготовка на Чај Вода Литургија Свеж Со попуст
PINNY Јапонски Стил Керамика Чај Фах Гроздобер Кунг Фу Чај Постави Висок Квалитет Чај Церемонијата Додатоци Кинески Порцелан Свеж Со попуст
ЏИЈА-GUI ЛУО Правоаголни и Тркалезни Кунг Фу Чај Меламнин Бамбус Вода Чај Церемонијата Контејнер за Складирање Фах Чај Поставите Свеж Со попуст
1SET Висок квалитет 3pcs/set мини kongfu стакло teapot поставите 1pc 250ml teapot+2 парчиња 50мл двојно стакло слој првенство Свеж
2 Парчиња Креативни Зголеми Силикони Чај Infuser Кујна Gadgets, Силикони Чај Торба Топката Стап Infuser Филтер Чај Алатка Свеж Со попуст
Кинески teapot Виолетова Керамички Глина Чај Поставите Кунг Фу Тенџере Infuser Gaiwan Teapot Служат Првенство Teacup Drinkware Свеж
Домот Традиционалните Matcha Giftset Природни Бамбус Matcha Whisk Лажичка Ceremic Matcha сад whisk носителот Јапонски Matcha Свеж Со попуст
Домот Традиционалните Matcha Giftset Природни Бамбус Matcha Whisk Лажичка Ceremic Matcha сад whisk носителот Јапонски Matcha

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса време на Испорака зависи од земјата на д

DEN 1171.00 1286.40
DoreenBeads High-end Дрвени Чај Топки Кунг Фу Чај Лажица Црн Зелена Сандаловина Чај Лопата Додатоци 2Colors 19.5*3.5 см 1PC Свеж Со попуст
DoreenBeads High-end Дрвени Чај Топки Кунг Фу Чај Лажица Црн Зелена Сандаловина Чај Лопата Додатоци 2Colors 19.5*3.5 см 1PC

Добредојдовте на Мама Кујна! Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот н

DEN 320.00 375.84
Чај Филтер Поставени Керамички Порцелански Печката Handpainted Lotus Орхидеи Чај Церемонијата Кинески Кунг Фу Чај Додатоци Чај Свеж Со попуст
250/350/450ML Најновите Јасно Двоен Слој Кристал Чај Чаша Отпорен на Топлина Млеко Термичка Изолација Првенство Свеж Со попуст
250/350/450ML Најновите Јасно Двоен Слој Кристал Чај Чаша Отпорен на Топлина Млеко Термичка Изолација Првенство

250 / 350 / 450 ML Најновите Јасно Двоен Слој Кристал Чај Чаша Отпорен на Топлина Млеко Термичка Изолација Прве

DEN 193.00 284.16
1PC Нови Преносни Слама Пченица Пластични Телескопски Пиење Расклопна Виткање Куп Туристички Кампување Чаши NH 007 Свеж Со попуст
Чај садови Мерлин бамбус леано железо јужниот дел на Јапонија соголени teapot 900ML Свеж Со попуст
Чај садови Мерлин бамбус леано железо јужниот дел на Јапонија соголени teapot 900ML

Чај садови Мерлин бамбус леано железо јужниот дел на Јапонија соголени teapot 900 MLЗабелешка : ве Молиме бид

DEN 1843.00 3072.00
Keythemelife 100PCS/Многу Teabags 5*7 6*8 7*9 8*10 9*10CM Чај Infuser Чај Strainers Билен Зачин Infuser Филтер Хартија Чај кеси Свеж Со попуст
Keythemelife 100PCS/Многу Teabags 5*7 6*8 7*9 8*10 9*10CM Чај Infuser Чај Strainers Билен Зачин Infuser Филтер Хартија Чај кеси

100 PCS / Многу Teabags 5*7 6*8 7*9 8*10 9*10 CM Чај Infuser Чај Strainers Билен Зачин Infuser Филтер Хартија Чај кеси 2 BОпис : 100% Сосем

DEN 113.00 132.48
Бутик Пурпурна Песок Yixing Чај Милениче Чај Церемонија За Чај Игра Среќен Храбри Војници Pixiu Фонтана Украси Гроздобер Zisha Свеж Со попуст
6pcs/set 50mChinese Кунг Фу чај чаши кафе чаши Двоен слој купот на отпорност на Топлина Двојно транспарентен мала чаша Свеж Со попуст
6pcs/set 50mChinese Кунг Фу чај чаши кафе чаши Двоен слој купот на отпорност на Топлина Двојно транспарентен мала чаша

Опис на производот [стокови името] двојно првенство [size] купот на горниот дијаметар : Околу 5.5 cm, високо : з

DEN 649.00 811.20
PINNY Рѓа Глазура Керамички Преносни Teaset Јапонски Стил Патување Чај Teapot Литургија Гроздобер Кунг Фу Чај Сет 1 Тенџере Свеж Со попуст
1pcs Кинески Longquan Celadon Моб и Ди Печката Глазура рачно изработени Фер Кригла 190ml Ча Хаи Teapot Поени на Чај ware Кунг Свеж Со попуст
1pcs Кинески Longquan Celadon Моб и Ди Печката Глазура рачно изработени Фер Кригла 190ml Ча Хаи Teapot Поени на Чај ware Кунг

1pcs Кинески Longquan Celadon Моб и Ди Печката Глазура Handmake Фер Кригла 190ml Ча Хаи Teapot Поени на Чај ware Кунг Фу Сет Ча

DEN 1102.00 2203.20
Protable Солидна Боја Вода Силикони Чаши Виткање Расклопна Гаргара Првенство За Надворешна Патување Drinkware Алатки Свеж Со попуст
Краток Kuksa Дрво рачно изработени Пиење Куп Дрвени Занаети Дома Декорација Подарок природно дрво жито Teacups Свеж Со попуст
Краток Kuksa Дрво рачно изработени Пиење Куп Дрвени Занаети Дома Декорација Подарок природно дрво жито Teacups

Краток Kuksa Дрво Првенство рачно изработени Пиење Кригла Дрвени Занаети Дома Декорација Подарок природн

DEN 380.00 527.52