Вода, Кафе Проток Сензор Switch Метар Flowmeter Контра 0.3-6L/мин Нови G08 Капка брод

Вода, Кафе Проток Сензор Switch Метар Flowmeter Контра 0.3-6L/мин Нови G08 Капка брод

DEN 136.80

Свеж

Во магацинот


Опис :
Надворешни теми : 1/2" температура : -25~+80 centigrade Дозволувајќи им на притисок : притисок 1.75 Mpa Оперативни влажност опсег : 35%~90%RH (без мраз) Употреба температура : ≤ 80centigrade капацитет : ≤ 10 m A (DC 5 V) Работен напон спектар : DC 5~18 v Максимум оперативни струја : 15 m A (DC 5 V) На најниско рангирани работен напон : DC4.5 5 V-24 V Количина : 1 PC Големина : 5.7cm X4cm/2.24"X1.57" Боја : бела
Доведе начин : Црвена ВО поврзете анодна Жолта НАДВОР сигнал на излез линија Црна GND се поврзете на катоден
Пакет вклучувајќи : 1pc X кафематот Вода Диспензерот Flowmeter Проток на Сензор

Бренд Име: OOTDTY
DIY Материјали: Водовод

Додатоци на производи

C18 Нова Жешка 1pc Вода Кафе Проток Сензор Switch Метар Flowmeter Контра 0.3-6L/мин Свеж Со попуст
C18 Нова Жешка 1pc Вода Кафе Проток Сензор Switch Метар Flowmeter Контра 0.3-6L/мин

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Надворешни теми : 1 / 4" температура : 25~+ 80 целзиусови степени Дозво

DEN 125.00 151.20
DC/AC12V STM8 Целосна Автоматска Нивото на Водата Контролер Switch Течни Ниво Пумпа за Вода Одбор Свеж
DC/AC12V STM8 Целосна Автоматска Нивото на Водата Контролер Switch Течни Ниво Пумпа за Вода Одбор

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Параметри : име на Производ : нивото на водата контролер Работен

DEN 384.00
10Pieces/Многу LJ12A3-4-Z/АЈ Индуктивен Сензор за Детекција Switch PNP DC6-36V Сосема Нов Свеж Со попуст
10Pieces/Многу LJ12A3-4-Z/АЈ Индуктивен Сензор за Детекција Switch PNP DC6-36V Сосема Нов

Кога близина прекинувачот е блиску до некои целни објектот, тоа ќе го испрати контрола сигнал.Услови за

DEN 1004.00 1079.52
Интелигентни Безконтактни Надворешниот се Почитуваат Тип Цевка Ниво Сензор Течни Нивото на Водата Детектор XKC-Y26-NPN Свеж Со попуст
120mm Двојно Плови Топката не ' Рѓосувачки Челик Нивото на Водата Сензор Плови Switch за Резервоарот Свеж Со попуст
120mm Двојно Плови Топката не ' Рѓосувачки Челик Нивото на Водата Сензор Плови Switch за Резервоарот

120mm Двојно Плови Топката не ' Рѓосувачки Челик Нивото на Водата Сензор Плови Switch за РезервоаротСпецифик

DEN 526.00 618.72
K24 турбо дигитален проток метар flowmeter Дизел гориво вода plomeria проток индикатор protable Турбина Flowmeter caudalimetro Свеж
K24 турбо дигитален проток метар flowmeter Дизел гориво вода plomeria проток индикатор protable Турбина Flowmeter caudalimetro

K24 турбо дигитален проток метар flowmeter Дизел гориво вода plomeria проток индикатор protable Турбина Flowmeter caudalimetro

DEN 1919.52
Топче 500mm Течни Нивото на Водата Сензор Лебди Плови Префрлате Свеж Со попуст
Топче 500mm Течни Нивото на Водата Сензор Лебди Плови Префрлате

Топче 500mm Течни Нивото на Водата Сензор Лебди Плови ПрефрлатеСпецификација : Име на производ : Нивото на

DEN 579.00 681.12
Бесплатен Превозот TDS-100H DN15-6000mm Ултразвучно испитување на Протокот Метар Течни S1 /М2 /L1 Трансдуцерот Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот TDS-100H DN15-6000mm Ултразвучно испитување на Протокот Метар Течни S1 /М2 /L1 Трансдуцерот

TDS100 H Ултразвучно испитување на Протокот метри ( 156000mm ) S1 / М2 / L1Спецификација : Ултразвучно испитување на

DEN 23717.00 26352.00
Bouble Плови Топката 400mm Должина од не ' Рѓосувачки Челик Нивото на Водата Сензор Префрлате Свеж Со попуст
Bouble Плови Топката 400mm Должина од не ' Рѓосувачки Челик Нивото на Водата Сензор Префрлате

Bouble Плови Топката 400mm Должина од не ' Рѓосувачки Челик Нивото на Водата Сензор ПрефрлатеСпецификација :

DEN 750.00 882.72
Нерѓосувачки Челик Топче 450mm Течни Нивото на Водата Сензор Плови Switch за Резервоарот Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Топче 450mm Течни Нивото на Водата Сензор Плови Switch за Резервоарот

Нерѓосувачки Челик Топче 450mm Течни Нивото на Водата Сензор Плови Switch за РезервоаротСпецификација : Име

DEN 567.00 666.72
Вода, Кафе Проток Сензор Switch Метар Flowmeter Контра проток индикатор caudalimetro 0.3-6L/мин YF-S401 бела G1/4 Свеж
Вода, Кафе Проток Сензор Switch Метар Flowmeter Контра проток индикатор caudalimetro 0.3-6L/мин YF-S401 бела G1/4

Вода, Кафе Проток Сензор Switch Метар Flowmeter Контра проток индикатор caudalimetro 0.36 L / мин YFS401 бела G1 / 4Опис : Надво

DEN 215.52
висока прецизност DN6 G1/4 ЈП вода метар проток сензор контра индикатор фармацевт flowmeter 0.3-10L/мин Свеж
висока прецизност DN6 G1/4 ЈП вода метар проток сензор контра индикатор фармацевт flowmeter 0.3-10L/мин

висока прецизност DN6 G1 / 4 ЈП вода метар проток сензор контра индикатор фармацевт flowmeterСпецификација за п

DEN 243.84
1PC Проток на Вода Сензор Flowmeter Сала Сензор за Проток на Вода Контрола 1-30L/мин 2.0 MPa Свеж Со попуст
1PC Проток на Вода Сензор Flowmeter Сала Сензор за Проток на Вода Контрола 1-30L/мин 2.0 MPa

100% сосема нов и висок квалитет на Надворешни теми : 1 / 2" температура : 25~+80 °C Дозволувајќи им на притисок :

DEN 142.00 170.40
1Pc Течни Ниво Контролер Модул Нивото на Водата Откривање Сензор 9V-12V AC/DC G08 Капка брод Свеж
1Pc Течни Ниво Контролер Модул Нивото на Водата Откривање Сензор 9V-12V AC/DC G08 Капка брод

Материјал : Електрични компоненти Боја : Видете слики Карактеристики : производот е врз основа на реални

DEN 168.00