LZS-15 1/2 6-60L/H проток на вода Метар Индикатор Контра Rotameter Течни Flowmeter

LZS-15 1/2 6-60L/H проток на вода Метар Индикатор Контра Rotameter Течни Flowmeter

DEN 479.52

Свеж

Во магацинот


Specifaction : дијаметар : DN15 1/2" МЕРКА ОПСЕГ : 6-60 L/H краток цевка Точноста 4% тело материјал, ABS пластика фитинг материјал, ABS ИЛИ ПВЦ ПОВРЗЕТЕ ВИД ЛЕПАК ЗАЕДНИЧКИ Температура од 0-60 C
Најниска цена,Најдобрите производи,Одлична услуга!
-Добиете она што ви треба во Barrysupermarket!
За превозот
1. Контактирајте со нас ако ви треба подобра испорака метод наместо бавно поштенски пратки .
2.ние ќе забелешка "подарок", со вредност $10 за вашиот објект во целина .
3. Обезбеди следење на број, но не и ако преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .
Песната тука : www.17track.net/index_en.shtml (неколку дена по пакети испратени надвор).
4.Стандардните батерии, течни и други забранети делови обично се отстранат пред превозот.
5.Некои производи' прирачници, возачи, софтвери достапни само со симнување или праќање по е-пошта .
6.Пост Воздух Mail порака не е брзо, ве молиме почекајте стрпливо, не се прашање спор во рок од 30 работни дена .
За Гаранција
1.ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
2.ние ќе бидеме Одговорни за било кој квалитет на проблемот .
За Повратни Информации
1.вашето мислење е исклучително важно за нас,ве молиме да ни остават и добра feedbck нас, ако можете.
се задоволни со нашите производи и услуги.
2. Испратете ни пред тргнување било негативни повратни информации или отворање каков било спор,ние ќе се обидеме потрудиме
за да се реши проблемот. Нема спор,Среќен Шопинг!!!

DIY Материјали: Водовод
Бренд Име: Виктор
Спојување Тип: Машки NPT Нишка
Заеднички Цевка Понесе Големина: 1/2
Мерен Опсег: 6-60L/H
Број На Модел На: LZS-15 Протокот Метри

Додатоци на производи

USN-HS06PA-4 6mm Црево Barb Крајот проток на Вода Сензор 0.3-4.5 L/min 1% Грешка Идеален за Пиење Machin Топла Вода во Бојлер Свеж Со попуст
Bouble Плови Топката 400mm Должина од не ' Рѓосувачки Челик Нивото на Водата Сензор Префрлате Свеж Со попуст
Bouble Плови Топката 400mm Должина од не ' Рѓосувачки Челик Нивото на Водата Сензор Префрлате

Bouble Плови Топката 400mm Должина од не ' Рѓосувачки Челик Нивото на Водата Сензор ПрефрлатеСпецификација :

DEN 750.00 882.72
1Pc Течни Ниво Контролер Модул Нивото на Водата Откривање Сензор 9V-12V AC/DC Свеж Со попуст
1Pc Течни Ниво Контролер Модул Нивото на Водата Откривање Сензор 9V-12V AC/DC

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Електрични компоненти Боја : Видете слики Карактер

DEN 148.00 159.36
Double Float Топката Нивото на Водата Сензор Постоечкиот Прекинувач 10мм Машки Конец 320mm Должина Свеж Со попуст
Double Float Топката Нивото на Водата Сензор Постоечкиот Прекинувач 10мм Машки Конец 320mm Должина

Double Float Топката Нивото на Водата Сензор Постоечкиот Прекинувач 10мм Машки Конец 320mm ДолжинаСпецификациј

DEN 926.00 1089.12
Бесплатен Превозот TDS-100H DN15-6000mm Ултразвучно испитување на Протокот Метар Течни S1 /М2 /L1 Трансдуцерот Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот TDS-100H DN15-6000mm Ултразвучно испитување на Протокот Метар Течни S1 /М2 /L1 Трансдуцерот

TDS100 H Ултразвучно испитување на Протокот метри ( 156000mm ) S1 / М2 / L1Спецификација : Ултразвучно испитување на

DEN 23717.00 26352.00
висока прецизност DN6 G1/4 ЈП вода метар проток сензор контра индикатор фармацевт flowmeter 0.3-10L/мин Свеж
висока прецизност DN6 G1/4 ЈП вода метар проток сензор контра индикатор фармацевт flowmeter 0.3-10L/мин

висока прецизност DN6 G1 / 4 ЈП вода метар проток сензор контра индикатор фармацевт flowmeterСпецификација за п

DEN 243.84
Интелигентни Безконтактни Надворешниот се Почитуваат Тип Цевка Ниво Сензор Течни Нивото на Водата Детектор XKC-Y26-NPN Свеж Со попуст
DC/AC12V STM8 Целосна Автоматска Нивото на Водата Контролер Switch Течни Ниво Пумпа за Вода Одбор Свеж
DC/AC12V STM8 Целосна Автоматска Нивото на Водата Контролер Switch Течни Ниво Пумпа за Вода Одбор

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Параметри : име на Производ : нивото на водата контролер Работен

DEN 384.00
10Pieces/Многу LJ12A3-4-Z/АЈ Индуктивен Сензор за Детекција Switch PNP DC6-36V Сосема Нов Свеж Со попуст
10Pieces/Многу LJ12A3-4-Z/АЈ Индуктивен Сензор за Детекција Switch PNP DC6-36V Сосема Нов

Кога близина прекинувачот е блиску до некои целни објектот, тоа ќе го испрати контрола сигнал.Услови за

DEN 1004.00 1079.52
Нерѓосувачки Челик Топче 450mm Течни Нивото на Водата Сензор Плови Switch за Резервоарот Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Топче 450mm Течни Нивото на Водата Сензор Плови Switch за Резервоарот

Нерѓосувачки Челик Топче 450mm Течни Нивото на Водата Сензор Плови Switch за РезервоаротСпецификација : Име

DEN 567.00 666.72
Топче 500mm Течни Нивото на Водата Сензор Лебди Плови Префрлате Свеж Со попуст
Топче 500mm Течни Нивото на Водата Сензор Лебди Плови Префрлате

Топче 500mm Течни Нивото на Водата Сензор Лебди Плови ПрефрлатеСпецификација : Име на производ : Нивото на

DEN 579.00 681.12
C18 Нова Жешка 1pc Вода Кафе Проток Сензор Switch Метар Flowmeter Контра 0.3-6L/мин Свеж Со попуст
C18 Нова Жешка 1pc Вода Кафе Проток Сензор Switch Метар Flowmeter Контра 0.3-6L/мин

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Надворешни теми : 1 / 4" температура : 25~+ 80 целзиусови степени Дозво

DEN 125.00 151.20