KAK Зглоб Rustless Железо Хидраулични Зглоб Железо Core Амортизерите Бафер Кабинет Шкафот Вратата Шарки Мека Блиску оков за Мебел

KAK Зглоб Rustless Железо Хидраулични Зглоб Железо Core Амортизерите Бафер Кабинет Шкафот Вратата Шарки Мека Блиску оков за

48 %

DEN 114.00

DEN 219.84

Свеж

Во магацинот


Спецификации : 100% Висок Квалитет на Железо Core,6pcs Задебелување на Арм Висока Железо Материјал - Ладно валани челик Железо Хидраулични Железо Core го исклучите Зглоб KAK Бренд - Професионални Хардвер Лидер 35 MM Првенство Универзална Големина,се Користи за кабинетот кујна шкафот вратата итн Модел бр. : KAK - F209 (Full Шалче), F208 (Половина Шалче), F207 (Вметнување Вградување) Материјал : Ладно валани челик со Дебелина : 1.2 Нето тежина : околу 83g / парче Врата дебелина : 14-21mm Отворање агол : 95 степен Дијаметар на зглоб првенство : 35mm Големина : Како следниве фото Тип : 35 MM Куп Железо Core го исклучите Зглоб Пакет се Вклучуваат : 1 X Зглоб со појавување на завртки
Како да се прилагоди :

боја: Внесете Го Вградите, Половина Шалче, Полн Шалче
Тип: Мебел Зглоб
Бренд Име: kak
Број На Модел На: KAK-F Серија
DIY Материјали: Металугрија
is_customized: Yes
Барел Должина: Други
Страна Панел Дебелина: Други
Материјал: Други
Дијаметар на Зглоб Првенство: 35mm
Отварање На Агол: 95°
Дебелина: 1.2
Инсталација на зглоб купот на Далечина : (9.5/11.5)mm
Тип: Ладно Валани Челични Хидраулични Зглоб
Вратата дебелина: 14-21mm

Додатоци на производи

1pc Кабинет Вратата Фиоки Фрижидер Тоалет Безбедност Пластични Заклучување За Дете Дете Бебе безбедност Свеж Со попуст
1pc Кабинет Вратата Фиоки Фрижидер Тоалет Безбедност Пластични Заклучување За Дете Дете Бебе безбедност

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетПогоден за бебиња од 6 месеци6 години.Не треба да се вежба

DEN 40.00 53.76
KES ЦВРСТ МЕТАЛ Кабинет Хардвер Круг Печурки Knob Бранеа Никел 1-1/16 Дијаметар, 25 Пак, HCK300-2-P25 Свеж
KES ЦВРСТ МЕТАЛ Кабинет Хардвер Круг Печурки Knob Бранеа Никел 1-1/16 Дијаметар, 25 Пак, HCK300-2-P25

Суспендира превозот информацииПочитувани клиенти : Од Февруари.7~ Февруари.22 , ние ќе го прослават проле

DEN 1084.80
2018 Вистински Врвни Мода Кујна се Справува со 10pcs 30мм Дијамант Кристално Стакло од Врата Фиока Кабинет Мебел се Справи со Свеж Со попуст
1Pc Мебел се Справува со Гардероба Вратата Повлечете Фиока се Справи со Кујна Шкафот се Справи со Кабинетот, Копчиња и Рачки Свеж Со попуст
10 Компјутери Гроздобер Кабинет Копчиња и Рачки Шкафот Вратата на Кабинетот Фиока оков за Мебел Антички Месинг Школка Повлече Свеж Со попуст
Салон Knob Стариот Typewriter /Фиока Копчиња Се Справува Со Антички Бронза Кабинет Се Справува Со Копчиња Врата Се Справи Со Свеж Со попуст
1000pcs 8мм х 1mm јасно анти лизга силиконска гума пластичен браник амортизерите шок апсорбер 3M самолепливи на силиконски влошки Свеж Со попуст
10pcs 84*30мм Антички Месинг Гроздобер Метална Етикета Повлече Рамка се Справи со Името на Датотеката за Држачот на Мебел Кабинет Свеж Со попуст
Висок Квалитет 1Pcs Зелена Античките Гроздобер Цвет Европа Керамички Вратата Копчиња Кабинет Шкафот Фиока Повлече Справи со Свеж Со попуст
CC Size 76mm Четка за заби & Паста за заби Кујна Рачки на вратите Фиока Вади Кабинет Копчиња и Рачки Антички Шкафот Рачки на Свеж Со попуст
Лета Змеј Копчиња Фиока Салон Копчиња Рачно Изработени Шкафот Повлекува Справи Со Шик Кујната Кабинет Копчиња Оков За Мебел Свеж Со попуст
BQLZR Метални Украсни Бронзени Мини Пролет Шарки Замена За Накит Кутија за Пакување од 20 Свеж Со попуст
BQLZR Метални Украсни Бронзени Мини Пролет Шарки Замена За Накит Кутија за Пакување од 20

Метални Украсни Бронзени Мини Пролет Шарки Замена За Накит КутијаБронзен Накит Метал Кутија Мебел Каби

DEN 230.00 333.60
40mm Европа Керамички Вратата Кабинети Шкафот Тикви Копчиња се Справува Повлече Фиока Салон Копчиња Свеж
40mm Европа Керамички Вратата Кабинети Шкафот Тикви Копчиња се Справува Повлече Фиока Салон Копчиња

Карактеристики : Материјал : Керамички+Цинк легура Големина : 40mm x37mm(15(1(1 5 / 8" x1 4 / 8") 5 / 8" x1 4 / 8") 6 / 8" x14 5 / 8") Ти

DEN 143.52
Куфер Повлече Прачка Кутија Се Справи Со Фитинг Повлече Прачка Се Справи Со Куфер Утврдат Носителите Кутија Се Повлече Носат Свеж Со попуст
BQLZR Сребро 2 Парчиња Воздухот се Пропустливи Вентилација Греење Покрие Мост Форма Плоча Свеж Со попуст
BQLZR Сребро 2 Парчиња Воздухот се Пропустливи Вентилација Греење Покрие Мост Форма Плоча

Функција : 1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува

DEN 374.00 498.24
50Pcs 30 * 22MM Мини овал зглоб антички дрвени вино кутија зглоб рамен зглоб 6 мали дупки со завртки Свеж
50Pcs 30 * 22MM Мини овал зглоб антички дрвени вино кутија зглоб рамен зглоб 6 мали дупки со завртки

Име на производ : Овална Зглоб Зглоб Големина : 30 * 22 MM (Вкупна должина* ширина) Боја : бронзени Материјал :

DEN 575.52
Мешана боја Boths Страна Во Бела Omyhome Cookhouse Фитинг Кабинет Вратата Handlesl И се Повлече Knob( C:C:128MM L:138MM ) Свеж
Мешана боја Boths Страна Во Бела Omyhome Cookhouse Фитинг Кабинет Вратата Handlesl И се Повлече Knob( C:C:128MM L:138MM )

************************************************************************II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволст

DEN 84.48