Жените Сандали На Високи Потпетици Влечки Ѕиркаат Пети Пумпи Летни Чевли Жена Висока Пета Сандали Плус Големина 34 - 40 41 42 43 44 45 46 47 48

Жените Сандали На Високи Потпетици Влечки Ѕиркаат Пети Пумпи Летни Чевли Жена Висока Пета Сандали Плус Големина 34 - 40 41 42

5 %

DEN 975.00

DEN 1026.72

Свеж

Во магацинот

Производи Детали Пета Висина : 4.5 cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Чевли Големина: 4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Одделот За Името: Возрасни
Тип На Објект: Сандали
Обвивка Материјал: PU
Стил: Моден
Моден Елемент: Глуждот Рака
Назад Контра Тип: Маска Пета
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип: ОТВОРЕТЕ
Платформа Висина: 0-3cm
Сандала Тип: Глуждот Рака
Insole Материјал: PU
Повод: Повик
Бренд Име: Секси MM
Со Платформи: Yes
Шаблон Тип: Цврста
Затворање Тип: Чипка-Up
Пета Тип: Плоштад пета
Outsole Материјал: Гума
Број На Модел На: MSHGJF160
Пета Висина: Med (3cm-5cm)
Горниот Материјал: Стадото

Додатоци на производи

Европски Стил Секси Транспарентен Платформи Кристал Жените Флуоресцентни Сандали 15cm Висока Тенки Потпетици Ноќен Клуб Партија Свеж Со попуст
Продажбата 2017 Нови Лето Секси Црно Црвено Бели Жени Slingback Сандали со Висока Гладијатор Потпетици Дама Чевли EMS06 Плус Свеж Со попуст
Оригиналната Намера Нови Домот, Жените Сандали Мода Отвори Пети Тенки Високи Потпетици Сандали Убаво Бели Чевли Жена Плус НИ Свеж Со попуст
Careaymade-Фолк стилот Раководител слој cowhide чиста рачно изработени Врежан чевли,на ретро уметност mori девојка чевли,Жените Свеж Со попуст
Жените вистинска кожа оксфорд сандали чевли 5cm дебелина дизајнер гроздобер Високи потпетици сандали круг пети рачно изработени Свеж Со попуст
FORUDESIGNS Мода Жените Черепот Мрежа Сандали Симпатична Дише Женски Лето се Лизга-на Влечки Плажа Вода Чевли Дама Девојки Станови Свеж Со попуст
Оригиналната Намера Нови Прекрасни Жени Сандали на Платформа со Отворен Пети Оптоварување Сандали Убаво Мулти Бои Чевли Жена Свеж Со попуст
MORAZORA Национален стил летни чевли СТП платформа сандали жените чевли кристал бохемија мода чевли големи димензии 35-42 Свеж Со попуст
Секси Отвори Пети Крст На Рака Платформа Високи Потпетици Сандали Мода Глуждот Рака Оптоварување Гладијатор Сандали Дами Лето Свеж Со попуст
MORAZORA Крава кожени чевли жена во текот на летото тока платформа оптоварување чевли солидна сандали жените партија чевли мода Свеж Со попуст
FORUDESIGNS Симпатична Миленичиња Мачка Тексас Печатени Жените Сандали мала Тежина се Лизга-на Лето Плажа Вода Чевли Женски Свеж Со попуст
Бренд Розова Дланки Жените Летен Зимски Чевли на Високи Потпетици Посочи Пети Сандали Жените Глуждот Чизми Кристал Дијамант Свеж Со попуст
ASUMER црна, розова бела ѕиркаат пети тока мода лето дами чевли супер висока пром чевли платформа жените високи потпетици сандали Свеж Со попуст
Ekoak Големина 36-41 Нови 2017 Лето Мода Кристал Жените Сандали Дами Партија Чевли Жена Медиум Пета Cut-испис сандали Свеж Со попуст
Ekoak Големина 36-41 Нови 2017 Лето Мода Кристал Жените Сандали Дами Партија Чевли Жена Медиум Пета Cut-испис сандали

Забелешка : ве Молиме изберете големина според вашиот метри должина.НИ 6 = ЕВРА 36 = нога должина 22.5 cm НИ 6.5 =

DEN 780.00 1180.80
AIYKAZYSDL Жените Ултра Многу Висока Пета Пумпи Ѕиркаат Пети Платформа Дебели Блок Пета Глуждот Рака Тока Faux Кожа/Стадото Свеж Со попуст
NIKOVE 2018 Жените Чевли Плоштадот Висока Пета Лето Ѕиркаат Пети Жена Сандали Вистински Кожени Сандали Гладијатор Чевли Големина Свеж Со попуст
Ekoak Нови 2017 Лето жените чевли Цвет Кристал Cut-испис Жени Висока Пета Сандали Дами Партија Облечи Чевли Жена Големина 36-41 Свеж Со попуст
2018 Жените сандали летото Сандали обувки Цвеќе на Жените Плажа Чевли Жените Влечки Жените sandalia feminina Свеж Со попуст
2018 Жените сандали летото Сандали обувки Цвеќе на Жените Плажа Чевли Жените Влечки Жените sandalia feminina

2018 Жените сандали летото Сандали обувки Цвеќе на Жените Плажа Чевли Жените Влечки Жените sandalia feminina

DEN 635.00 882.24