2017 Нови Доаѓањето на Летото Жените Блузи корејски Моден Сите натпревар Кошула Женски Тенок Chiffon Кратко Sleeve Шарени Кошула 39i-b1 30

2017 Нови Доаѓањето на Летото Жените Блузи корејски Моден Сите натпревар Кошула Женски Тенок Chiffon Кратко Sleeve Шарени Кошула

DEN 452.64

Свеж

Во магацинот


hot_tail Купи Сега : $ 6.83 Купи Сега : $ 9.62 Купи Сега : $ 6.61 Купи Сега : $ 8.07 Купи Сега : $ 9.65 Купи Сега : $ 5.84 Купи Сега : $ 10.41 Купи Сега : $ 9.25 Купи Сега : $ 9.49 Купи Сега : $ 8.00 Купи Сега : $ 10.23 Купи Сега : $ 7.55 топла
жешка
Азија Големина Должина Биста Рамо Половината ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН М 59 23.25 88 34.67 36 14.18 86 33.88 L 60 23.64 92 36.25 37 14.58 90 35.46 XL 61 24.03 96 37.82 38 14.97 94 37.04 2 XL 62 24.43 100 39.40 39 15.37 98 38.61 3 XL 63 24.82 104 40.98 40 15.76 102 40.19 4 XL 64 25.22 108 42.55 41 16.15 106 41.76
Answer : ___________________________ Note :
1.Мерка грешка во рок од 2-4cm е нормално
2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.
3. Како различни компјутери се прикаже со различна боја, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики.
100% Сосема Нов производ се направи од страна на нашата фабрика .Со добар квалитет и подобро workmanshi
Овој материјал ви дава пријатно чувство
Висок Квалитет, Шармантна, Модерен & Удобно
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
new_tail Купи Сега : $ 7.77 Купи Сега : $ 10.8 Купи Сега : $ 10.2 Купи Сега : $ 10.09 Купи Сега : $ 11.64 Купи Сега : $ 10.0 Купи Сега : $ 8.88 Купи Сега : $ 8.33 Купи Сега : $ 12.2 Купи Сега : $ 10.17 Купи Сега : $ 8.19 Купи Сега : $ 10.32 нови
нови
Answer : ___________________________ Note : 1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2 : Внимание : ве молиме овозможи 2-4 см грешка на мерењето.
Плаќање :
1. Да се прифати : Alipay,во Моментов платформа за поддршка на купувачите преку кредитни картички (ЈЕНИ канал и под-канал),Web Money (WM),Western Union,Qiwi паричник, Бразил Boleto.ТТ трансфери .
Испорака :
1.Ве молиме да обрнете посебно внимание за да се пополни вашиот детални превозот адреса, контакт информации, и ZIP, во спротивно стоките можат да не може успешно испорака. 2.објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дневна по примиле исплата. 3. Во Нормално ,објектот превозот преку Кина Пост Воздухопловната.тоа треба трае околу 20-30days. за да вашата земја, Ако не можат да чекаат толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL.
Повратни информации :
Ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди кога сте задоволни објектот и нашите Услуги.. и немојте да остави негативни повратни информации пред да контактирате со нас.ние секогаш ги Реши проблемите за купувачот од пријателски.

Големина: M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол: Жените
Бренд Име: СИГУРНИ XIAO ПРИКАЗНА
Стил: Моден
Јака: О Деколте
Шаблон Тип: Шарени
Број На Модел На: 39i
Материјал: Spandex,Полиестер
Ткаенина Тип: Chiffon
Декорација: Никој
Sleeve Должина(cm): Краток
Облека Должина: Редовни
Sleeve Стил: Редовни
НЕМА.: 39i
Боја Класификација: Црвена
Големина: M L XL XXL 3XL 4XL

Додатоци на производи

2018 Нови Лето Жените Работат Блуза И Кошула Канцеларијата Дама Кавга Ракави V деколте, Chiffon Блуза Мода Тенок Блузи Плус Свеж Со попуст
Jastie Асиметрични Отвори Бод Јакна Лето Плажа Boho Хипи Луѓе Стил Капчиња Поврзана Везови Блуза без ракави Вест Свеж Со попуст
Jastie Асиметрични Отвори Бод Јакна Лето Плажа Boho Хипи Луѓе Стил Капчиња Поврзана Везови Блуза без ракави Вест

Големина упатствоПоловината(cm) Биста(cm)Манжетната(cm)Рамо(cm) Должина на врати(cm)Должината на предниот дел

DEN 384.00 479.52
Жените Шарени Блузи Секси Кос Јака Batwing Долг Ракав Лабава Сина Блуза 2018 Жените Пролет Копчето За Повик Кошула Блузи Bts Свеж Со попуст
Boho Флорални Печатени Кимоно Јакна 2018 Лето Жените Blusas Блузи Секојдневен Плажа Одмор Лабава Блузи Кошули Долго Палто Outerwear Свеж Со попуст
Бесплатни Ној Жените Chiffon Кошула Флорални Повик без Ракави Блуза 2018 лето блузи Мода D10 Свеж Со попуст
Бесплатни Ној Жените Chiffon Кошула Флорални Повик без Ракави Блуза 2018 лето блузи Мода D10

6" Азија Големина : XXL Биста : 1 10см / 43.За да Бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина,ве моли

DEN 207.00 217.92
Жените Блуза 2018 Нов Повик БРЕНД Долги Ракави Памук Оксфорд Бела Кошула Жена Канцеларија Кошули Одличен Квалитет Blusas Дама Свеж Со попуст
XXXL Chiffon блузи За Женска Резервоарот на Врвот Свила Блузи Жените Блузи 2017 Лето Стил Секси Ракави Вест Женското Тело Кошули Свеж Со попуст
Нови 2018 Чипка кука цвет жените блуза кошула тенок долг ракав женска облека блузи О-вратот шупливи од чипка жените blusas D249 Свеж Со попуст
2017 Топла Продажба на Нови Пристигнување Мода Есен Bud Свила Долг Ракав Жените Женски Блузи Секојдневен корејски Блуза Жените Свеж Со попуст
Celmia Peplum Блузи Жените Блуза 2018 Лето Кратко Sleeve Секси Туника Врвот Тенок Фитнес Секојдневен Blusas Femininas Плус Големина Свеж Со попуст
Dioufond Исклучување Рамо Обичните Жени Блуза Со Три Квартал Солидна V Деколте, Женски Кошули Памук Нови Camisa Feminina Blusas Свеж Со попуст
Плус Големина 3 Бои Топла Продажба 2017 Мек Памук, Чипка Блуза Кратко Sleeve Долга Должина на Кошула BOHO Стил за Дами Бесплатен Свеж Со попуст
5 бои Мода Лето Женски Секојдневен кратки маици жените Гроздобер Готски чипка Chiffon блузи Дами лолита дното кошули, блузи Свеж Со попуст