Трговија На Големо Боја Фото Врежани Срцето Прстен Спомен Подарок Бело Злато Боја

Трговија На Големо Боја Фото Врежани Срцето Прстен Спомен Подарок Бело Злато Боја

DEN 1259.52

Свеж

Во магацинот


ИМАЈТЕ на ум!~ Почитувани Купувачи добредојдовте на нашата продавница : Професионален custom накит фабрика !~ Нашата продавница Мин цел е 1-5 Парчиња (да може да се меша со различни обичај накит ) 1. Локација за подигнување на товар 18.5$ Без разлика колку парчиња ќе цел 2.Производство на време 3-7 работни дена ,Превозот време од 3 работни дена од DHL превозот превозникот,ќе добиете за 10 работни дена ВАЖНО! Ако не сте задоволни со нашата стока,и има било каков проблем, пред да ја напуштат повратни информации .ве молиме запомнете контактирајте со нас на прво место!!(e-mail ,порака,Trade Manager ), Ние ќе ги реши сите ваши проблеми!******
Она што може да биде повеќе лична отколку да ѕвони? Прстените се совршен подарок за секој близок. Тие означуваат еден бескраен љубов и блискост. Многу луѓе подарок прстени за еден со друг да се покаже едни со други како тие се чувствуваат.Било која слика шоу на овој прстен го прави совршен обичај подарок! Тоа рекорд било вашите посебни моменти на тоа ,Без разлика каде се наоѓате ,Можете да се сеќавам на семејството или пријатели на овој специјален прстен.
Материјал : 925 фунта сребрена Боја : Бело Злато Боја Срцето Големина : 1.75*1.5 CM(0.7*0.6 ИНЧИ) Право Висина : 3ММ(0.12 ИНЧИ) Engraveing : До 22 Ликови Прстен Големина : 6-12(НИ Големина)
КАКО ДА НАРАЧАТЕ : Само кажи ми Гравирање зборови што треба ,ние ќе се направи, особено за вас! ПРЕВОЗОТ : се Овозможи 3-7 дена за производство. Време на испорака во зависност од тоа каде се наоѓате : DHL Време на Испорака : 4-7 Дена ============== Затоа ние строго се придржуваат до следниве политики : *Никаква корекција или престанок на вашата цел мора да се побара во рок од 24 часа од купување, со цел да не се направат никакви дополнителни трошоци или таксата за откажување. *После 24 часа, било корекции ќе бара дополнителни 40% такса пред работа е завршена и сите откажувањето ќе резултира со 40% такса пожали од вашата последна наплата. ============== Од страна на ставање на ред со нас, вие се согласувате со овие услови.

Прстен Големина: 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9, 9.25, 9.5, 9.75, 10, 10.25, 10.5, 10.75, 11, 11.25, 11.5, 11.75, 12
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Површината Ширина: 3мм
Повод: Партија
Бренд Име: AILIN
Стил: Тренди
Поставување Тип: Невидливи Поставување
Обликотшема: Геометриски
Метали Тип: Сребро.
Прстени Тип: Свадба Бендови
Пол: Унисекс
Број На Модел На: CZ07
Материјал: 925 Sterling silver
боја: Сребро.
Engraveing: До 22 Знаци
Срцето Големина: 1.75*1.5 CM(0.7*0.6 ИНЧИ)
Диск Дебелина: 1.6 MM(0.064 ИНЧИ)
Право Висина: 3мм(0.12 инчи)
Прстен Големина: 6-12(НИ големина)

Додатоци на производи

БАКНИ МЕ Смола Имитација скапоцен камен Черепот Симпатична Инсекти Прстен за Жените 2018 Движат Гроздобер Стил Мода Прстен Накит Свеж Со попуст
JEXXI Голема Промоција Прилично Подарок 925 Sterling Silver Елегантни Прстени за Жени Со Зелени Лисја CZ Ангажман Прстен Накит Свеж Со попуст
CHIMDOU 2017 Нови Нерѓосувачки Челик Прстен Мажите Златен Накит Боја Сидро Прстен Подарок Пад на Превозот, AR403 Свеж Со попуст
CHIMDOU 2017 Нови Нерѓосувачки Челик Прстен Мажите Златен Накит Боја Сидро Прстен Подарок Пад на Превозот, AR403

Нов Стил : Мода Прстен Накит САД Големина 7,8,9,10,11,12,13 Тежина : 16g / pc, Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик Бој

DEN 172.00 191.04
Двојно Срце Љубов Прстен Мода Се Зголеми Златна Боја Прстени За Жените Кубни Циркони Шупливи Надвор Дизајн Свадба Бенд Ангажман Свеж Со попуст
Топла Продажба Сребро Мода Женски Лица Накит Жените Свадба Прилагодливи Змеј Прстени Бесплатен Превозот Трговија На Големо Цена Свеж Со попуст
30Pcs Мода Гроздобер Чистење Нерѓосувачки Челик Прстени За Жените и Мажите Накит Bulks Многу Пакети Божиќ Подарок LR044 Свеж Со попуст
Година Топла Продаде Chrismas Подарок Трговија На Големо Сребро 925 Прстен Мода Накит,Се Зголеми Сребрени Прстени Свеж Со попуст
Година Топла Продаде Chrismas Подарок Трговија На Големо Сребро 925 Прстен Мода Накит,Се Зголеми Сребрени Прстени

Директни Фабрика Цена, Исклучителен Квалитет, Модерен Стил! Висок квалитет (со Заштитна фолија) Без нике

DEN 121.00 170.40
Нерѓосувачки Челик Прстен Бетмен Прстени трговија на Големо и на Мало Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Прстен Бетмен Прстени трговија на Големо и на Мало

Големина : за 8мм во ширина,U избор дијаметар големина (ве молиме да не го користите вашиот имиџ да се суди

DEN 34.00 48.00
SINZRY Бренд за Накит Овална CZ Прстен Врвот Плоштадот Брилијантен кубни zironcia свадба прстен за жените бижутерија додаток Свеж Со попуст
Нова Жешка 12Pcs Мешани Нерѓосувачки Челик Црни Гумени Прстени трговија на Големо најголемиот Дел Мажи Жени Прстен Свадба Накит Свеж Со попуст
Едно Парче Boho Панк Стил На Единствена Етничка Гроздобер Антички Сребрен Позлатен Слон Зглоб Прстени За Жените Midi Прст Прстен Свеж Со попуст
Мешани трговија на Големо 25Pcs/многу Симпатична Децата Децата од Животинско/Цртан/Слика Полимер Глина Прстен Измешани Стилови Свеж Со попуст
Гроздобер Црна 316L не ' Рѓосувачки Челик Прстен Mens 11mm ширина Еден Ред Керамички Кристал Накит Свадба Бенд машки Прст прстен Свеж Со попуст
5pcs Златна боја Природни geode камен Виножито Боја прстени,Боја на Боја на Сонцето Цвет Кварцен Камен Прстени,Накит Прст Прстен Свеж Со попуст