Бесплатен Превозот Модерна Црна Кристал Лустерот Модерна Црна Спалната Соба Pendant Лустерот Тифани E14 Кристал Лустерот Осветлување

Бесплатен Превозот Модерна Црна Кристал Лустерот Модерна Црна Спалната Соба Pendant Лустерот Тифани E14 Кристал Лустерот Осветлување

5 %

DEN 9515.00

DEN 10015.20

Свеж

Во магацинот

Бесплатен Превозот Модерна Црна Кристал Лустерот Модерна Црна Спалната Соба Pendant Лустерот Тифани E14 Кристал Лустерот Осветлување
Купи Упатство
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и вашето целосно име правилно, така што ќе може да ја прими стоката на време
2. Стоката се превезува по уплатата примена. Ве молиме организира плаќањето наскоро откако ќе поставите цел, ви благодариме!
3. Ние и ветуваме дека ние проверка на стоката пред да се испорача.
4. Онлајн бесплатен превозот цена само вклучува производот трошоци и курир слободни . Online цената не вклучува било данок или прилагодено царинење надоместокот што може да бидат наметнати во клиент на државата. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете на стоки, но ние не сме одговорни за тоа.
За Квалитетот
ние се направи лустерот со Кина прво одделение K9 кристал , ние гаранција 1 година за вас .Ако ви треба било резервни делови , pls ќе треба да ги сноси превозот цена .
Обично сме нормални праќање 1% кристална топка за дополнителни резервни делови, ако најдете било дел скршени , pls кажете ни и испрати јасна слика , а потоа ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро .
ако не знаете како да го инсталирате , pls проверите на нашата настава на состојба прво , ако се уште постои прашање ,pls ни кажете или да побара стручен електричар на вашата страна.
За цена
Нашата цена вклучуваат производот трошоци и товарни цената на купувачот земјата .И на клиентите треба плаќате данок и должност задолжен во локалниот обичај .
За испорака
Ние често се обезбеди Кина Пост Воздух бесплатен превозот за повеќето земји , тоа може да се постигне на клиентите страна 15~25 дена по превозот .Ние исто така, обезбеди DHL или FEDEX пратката за земјите кои горно полнење преземени од страна на купувачот ако има потреба, Но поглед Јужна Америка земји и Русија ,многу скапо товарни бесплатно , тоа зависи од нарачка и потоа да одлучи .
За повратни информации
Pls ни помогне да се потврди, да ја прими стоката и, исто така, ја напуштат повратни информации откако ќе проверка на стоката .Тоа е многу важно за вашето добро повратни информации за поддршка на нашата работа .Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време.
Ние секогаш се обезбеди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме!

Број на Светла: 6
Wattage: 21-30W
Емитуваат Боја: топло бела
Тип На Објект: Лустери
Сенка Ветер: До & Долу
Заврши: Железо
Тело Материјал: Кристално
сертификација: CE,RoHS,CCC
Напон: 90-260V
Извор На Енергија: AC
Карактеристики: Декоративни
Бренд Име: Златниот Пат
Сенка Тип: Кристално
Тип На Прекинувач: Допрете On/Off Прекинувач
База Тип: E14
Е dimmable: No
Е Светилки Вклучени: Yes
Стил: Арт Деко
Инсталација Тип: Semiflush Планината
Гаранција: 3Years
Број На Модел На: SY10076/6L
Извор На Светлина: Блескаво Светилки

Додатоци на производи

Бесплатен превозот Кол 22cm бакар E27 база на црна светлина 110V или 220V Lumiled сијалица кафе бар осветлување гроздобер светилки Свеж Со попуст
Луксузна Кристал Лустерот Светлина Тела Добар Квалитет Lustres Суспензија Lampara де techo Трпезариска соба Дневна соба Осветлување Свеж Со попуст
НЕО Блесок White/Black Минимализам Модерната LED Pendant Светла за Јадење во Кујна Соба Дневна Соба Виси Суспензија Pendant Свеж Со попуст
НЕО Блесок White/Black Минимализам Модерната LED Pendant Светла за Јадење во Кујна Соба Дневна Соба Виси Суспензија Pendant

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Големина : W950*500*H1200mm Brightenss Dimmable 46 W Топло или Ладно бела 60 WW1300*760*H1200mm Brightenss Di

DEN 7128.00 9504.00
Модерната G4 LED Pandant Светла Повеќе Скалила Светилки Тела Мода Живеење Спалната соба Decora Ресторан на Јадење во Кујна Осветлување Свеж Со попуст
5 компјутери/многу висок квалитет 7W 10W 15W кочан led вградна светилка 30 степен ротирачко тело LED Спот светлината led таванот Свеж Со попуст
1PC Модерната LED Долга Цевка Pendant Светла Едноставна Нордиските Ресторан/Dinning Соба/Бар Цилиндрични Pendant Светилки 5W/7W/10W Свеж Со попуст
Кружни дневна соба светилка кристал светилка S Кралот Торта спалната соба дневна соба светла LED светла Таванот Светла Rmy-071 Свеж Со попуст
Dimmable 3W 9W 12W 18W 25W LED Панел Светлина Топло Бела/ладно Бела плоштадот Суспендирани LED Таванот Место Осветлување Сијалица Свеж Со попуст
1W Мини 1W LED Рефлектори комбинација Затворен Коридор Скалило Осветлување Светилка AC85-265V мини место led 2w 3w 4w 5w 6w Свеж
Бесплатен превозот 6W/12W/18W Круг/Плоштад Led Панел Светлина Површината Монтирани вградна светилка осветлување Led таванот Свеж Со попуст
кристал лустерот Светлина Луксузни Модерни кристал Светилка лустерот Осветлување champage Кристал Врвот K9 лустерот кристал Свеж Со попуст
Модерната LED Pendant Светла Мода Pendant Светилки Затворен Дома Декорација Осветлување Скалите светлина Топло Бела/Кул Бело Свеж Со попуст
Dimmable 3W 9W 12W 15W 25W LED Панел Светлина Топло Бела/ладно Бела плоштадот Суспендирани LED Таванот Место Осветлување Сијалица Свеж Со попуст
Модерниот краток мода стакло топката pendant светилка персоналните дневна соба хром, железо pendant светлина тела e27 крушка Свеж Со попуст
Horsten Минимализам Модерната LED Таванот Светла Креативни Акрилик Алуминиум Таванот Светилка За Дневна Соба и Спалната соба Свеж Со попуст
Dimmable LED вградна светилка Таванот Панел Светлина со возачот AC110V/220V 3W/4W/6W/9W/12W/15W Вдлабнати LED Таванот Одредување Свеж Со попуст
Dimmable LED вградна светилка Таванот Панел Светлина со возачот AC110V/220V 3W/4W/6W/9W/12W/15W Вдлабнати LED Таванот Одредување

LED вградна светилка Dimmable 4 W 6 W 9 W 12 W 15 W 25 W Круг Ultrathin SMD 2835 Моќ Возачот ТаванотПанел Светла Ладно И Топло Бе

DEN 131.00 177.12