6PCS Полимер Глина Алатки Керамика Керамика Сапун Sculpting Алатка Поставите Керамика Глинени Скулптури Спелеолошки Scraper Торта Моделирање Алатка D3045

6PCS Полимер Глина Алатки Керамика Керамика Сапун Sculpting Алатка Поставите Керамика Глинени Скулптури Спелеолошки Scraper

DEN 143.52

Свеж

Во магацинот


Функција : Може да се користи во Грнчарството & Керамика , Полимер глина , Сапун уметност, Восок резба, Накит дизајн, Рака модел Одличен за мил,керамика глина стружење, втиснување, sculpting,моделирање,мазнење. Работи и на различни материјали за моделирање, вклучувајќи глина, greenware, восок и други материјали. 6 Компјутери Алатка во собата е совршен за фино scultping, со детали, и кроење. Направени од казна, топлина третираат лента челик сет на алуминиумски рачки. Само одговорот за вашиот парична казна sculpting, детали и средување на барања. Материјал : Алуминиум легура Боја : Сребро Количина : 6 компјутери/set Забелешка : Поради рака мерка, големината може да се 1 cm грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика
Тип : торта алатки
Торта алатки тип : торта фондан scuplture алатки
Metarial : Алуминиум Легура
Функција : Еко-пријателски ,порибено
Е-кориснички : да
Боја : Сребрена
Должина 12.5 cm
Внимание : Точка мери со раце па ве молиме оставете малку грешка !ви благодариме .

Тип: Торта Алатки
сертификација: CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција: Еко-Пријателски,Порибено
Торта Алатки Тип: Габи,
Бренд Име: FACEMILE
Непристојни Слика: No
Број На Модел На: алуминиум легура scraper D3045
Сексуално Сугестивна: No
Материјал: Алуминиум легура
каталог: печење & тесто алатка
Објектот: пица алатка
категорија: колаче алатка
Стил: готвење алатка
различни: nozzel & кеси
Класификација: bakewear сет
производ каталог: десерт алатка

Додатоци на производи

KYL063U 24.6 mm Бонбони Флексибилни Силиконски Калап - Декорација Торта, Фондан Занает, Смола, Fimo Глина, Чоколадо, Заболување Свеж Со попуст
FYL372U 21.1 mm Kawaii 3D Куќа Силиконски Калап - за рачно изработени DIY, Cookie Бисквит, Торта Декорирање Алатки, Смола Полимер Свеж Со попуст
DYL189U ненамерно самоповредување, додека 28.2 mm Риба Силиконски Калап - Cupcake Topper, Торта Декорирање, Фондан, Cookie Бисквит, Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот KYL032U Силиконски Калап Кенди Здроби сага - Multicolor 20mm Торта Декорирање Полимер Глина, Калап Сапун Свеж Со попуст
FYL371U 23.7 mm 3D Куќа Флексибилни Силиконски Калап - Sugarcraft Заболување на Паста, Смола Fimo Глина, Фондан, Cookie Бисквит, Свеж Со попуст
Чипка шема граница алатка за декорација Свадба партија торта фондан DIY силикони габи, Полимер Глина Смола Бонбони T0889 Свеж Со попуст
5pcs/set Дрво, Керамика Глинени Скулптури Керамика Калапи Алатка Дрво Алатка Поставите Грнчари Ребро Свеж Со попуст
5pcs/set Дрво, Керамика Глинени Скулптури Керамика Калапи Алатка Дрво Алатка Поставите Грнчари Ребро

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетНежни и мали, лесен за употребаЕкономски и практичниЗа К

DEN 122.00 185.76
PYL583U 39.4 mm Луна Силиконски Калап - Младата Месечина Мувла DIY рачно изработени, Накит, Смола Глина, Бонбони, Фондан, Торта Свеж Со попуст
JYL281U 27mm Божиќ Ѕвона Силиконски Калап - за Фондан, Cupcake Topper, Заболување на Паста, Свеќа, Смола Полимер Глина, Чоколадо Свеж Со попуст
Топла Добар Квалитет Мото Торба Водоотпорен Мотоцикл Кеси Багаж Црна Еден За Јамаха Мотор Кеси Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот QYL343U Плоштадот Чипка COOKIE Силиконски Калап за Фондан Храна Безбедно Полимер Глина Сапун Cabochon Шеќер Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот QYL026U Gingerbread Човекот Мувла Силиконски Калап куклена куќа Минијатурни Слатки Decoden Мувла Кич Fimo Свеж Со попуст
50g Висок Квалитет Polymorph InstaMorph Термопластични Пријателски Пластични DIY ака Polycaprolactone Polymorph Пелети Керамика Свеж Со попуст
50g Висок Квалитет Polymorph InstaMorph Термопластични Пријателски Пластични DIY ака Polycaprolactone Polymorph Пелети Керамика

50g DIY Polymorph Термопластични Polycaprolactone Moldable Пластични ПелетиСпецификација : Добро dissolubilityВисок crystallinity и ни

DEN 86.00 95.52
KYL041U 19.1 mm МЛЕЧНО Чоколадо Силиконски Калап - Sugarcraft, Торта Декорирање, Фондан, Бонбони, Смола, Полимер Глина, Cookie Свеж Со попуст
Силиконски калап девојка лице фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла глина/гума мувла Свеж Со попуст
Силиконски калап девојка лице фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла глина/гума мувла

Опис на Материјалот : Храна одделение силиконски Големина на : 5.5*4.7*2.5 cm Лесно да се користи и чисти,машин

DEN 120.00 185.28
Бесплатен Превозот класичен Помош на Силиконски Фондан печење Ставете Мувла DIY Торта Декорирање Полимер Глина Смола Бонбони Свеж Со попуст
3D Dragonfly DIY рачно изработени Сапун Мувла Полимер Глина Мувла Чоколадо Свеќа Храна Одделение Силиконски Калапи Свеж
Роуз Ангел Сапун Силиконски Калап 3D Занает Самовила Fimo Глина Свеќа Габи Торта Чоколадна Печење Фондан Торта Декорирање Алатки Свеж Со попуст
HYL226U 30.6 mm Зголеми Цвет Силиконски Калап - Sugarcraft, Cupcake Topper, Фондан, Scrapbooking, Свеќа, Накит, Смола Глина, Свеж Со попуст
HYL226U 30.6 mm Зголеми Цвет Силиконски Калап - Sugarcraft, Cupcake Topper, Фондан, Scrapbooking, Свеќа, Накит, Смола Глина,

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувл

DEN 74.00 80.16
Бесплатен Превозот KYL009U Лак Вратоврска Бонбони Силиконски Калап Bowtie Kawaii Деко Слатки Fimo Полимер Глина Накит Шарм Cabochon Свеж Со попуст
DIY Силикони Маж И Жена се Направи Љубов Сапун Глина Мувла Чоколадо Торта Декорирање Форма Свеж Со попуст
DIY Силикони Маж И Жена се Направи Љубов Сапун Глина Мувла Чоколадо Торта Декорирање Форма

Но, ве молиме контактирајте со нас да потврдите дали вашата земја може да биде доставена до...

DEN 295.00 393.60
3D DIY рачно изработени полигон форма вазна конкретни колонист силиконски калап дома занаети декорација цемент planterpot силиконски Свеж Со попуст