Guiyi Природна Свила Жените Лесна Долна Облека Чипка Дише Долна Облека Средината Половината Underpant Дами Подигне Задникот Кратко

Guiyi Природна Свила Жените Лесна Долна Облека Чипка Дише Долна Облека Средината Половината Underpant Дами Подигне Задникот

30 %

DEN 436.00

DEN 623.52

Свеж

Во магацинот


Guiyi 100% Природна Свила Жените Лесна долна облека Чипка Дише долна Облека Средината Половината Underpant Дами Подигне Задникот Кратко TG-011
Големина на разговор :
М : Половината : 62-88 CM;Hipline : 68-95 CM; Crotchlength : 25СМ;
L : Половината : 64-90 CM; Hipline : 70-95 CM; Crotchlength : 26 CM;
XL : Половината : 66-95 CM;Hipline : 73-100 CM; Crotchlength : 27 CM;
Плаќање
1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам.
2.Ние ќе го организира превозот по вашата исплата ,pls бидете сигурни дека вашиот плаќаат успех пред да се затвори страница.
3.Важно царина,даноци и Давачки не се вклучително и во ставка цена или на превозот обвиненија.
Превозот
1.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле.Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување, се надевам, ќе може да се разбере.Превозот време за време на Празници Сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време, ве молиме додадете уште 5-10days како задоцнување,благодарение толку многу за вашиот вид разбирање!
2.Стоките ќе бидат испратени од страна на Ali Express Стандард Превозот за бесплатен превозот,исто така можете да изберете и други Изразат Comapny како : DHL,Fedex,EMS,UPS-от. Но ние не си дозволат поштенски преку има компании,па можете да ја платите за доплата ,ви благодариме за вашиот вид разбирање!
3.Ако вашата вкупна цена е повеќе $150.00, ние ќе брод од нив од Експрес ,не треба да плаќаат дополнителна такса .
Покрај тоа, вашата цел не е повеќе $150.00,но сакате да ги добиваат побрзо, ок,нема проблем, ние се уште може да брод од нив се Изразат , но треба плаќаат екстра $20.00 поштенски
Повратни информации
1.Ние нудиме 100% полн со пари политика за наплата со прашања потврди. Доколку во пакетот се добива изгубена, украдена, оштетена или сте само не се задоволни со тоа, pls контактирајте со нас,ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосна наплата, што е вклучувајќи го и превозот ќе плаќа! Ние веруваме дека сè може да се реши по комуникација ,Ние никогаш нема да се наплаќа restocking надомест од било кој вид, крајна линија е дека нема да изгубите некој денар во било на трансакции.

Големина: M, L, XL
Тип На Објект: Гаќи
Пол: Жените
Шаблон Тип: Цврста
Пораст Тип: Средината На Пораст
Материјал: Свила
Број На Модел На: TG-011
Декорација: Лак
Сексуално Сугестивна: No
Гаќи Тип: Кратко
Материјал Состав: точно свила
Непристојни Слика: No
боја: розова,беж,боја на кожа,
Големина: M,L,XL
Материјал: 100% Природата Свила (42 pin ткаенина)
Функција: Еластична,мека,мазна,удобен,здрав

Додатоци на производи

Секси Гаќи Проѕирна долна облека на Жените Чипка Лесна Памучна Дише Panty 3pcs/многу Гаќи долна Облека Кратко за Жени Свеж Со попуст
6 бои Памук, ЧИПКА Жените Секси Thongs G-string долен Веш Гаќи Кратко За Дами Т-назад,1pcs/Многу 169 Свеж Со попуст
6 бои Памук, ЧИПКА Жените Секси Thongs G-string долен Веш Гаќи Кратко За Дами Т-назад,1pcs/Многу 169

големина на табелата, големина 1 / 2waist должина ( см ) 1 / 2 половината strech должина ( см ) Хип големина(см

DEN 31.00 47.52
HW032 Топла Продажба долна облека на Жените Секси Чипка Кратко Големи Димензии Гаќи Удобност Ниска Половината Лесна Транспарентен Свеж Со попуст
памучна долна облека женски панталони средината на пораст гаќи комбинација плус големина здравје секси долна облека Бремени Свеж Со попуст
Жените 2018 Thongs мрежа G String Секси Чипка Гаќи долен Веш Дами Кратко Подарок Задникот Ниска Половината Свеж Со попуст
Жените 2018 Thongs мрежа G String Секси Чипка Гаќи долен Веш Дами Кратко Подарок Задникот Ниска Половината

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме

DEN 38.00 46.08
Жените Секси Чипка Гаќи Жените е Ниска Половината Кратко долна облека G-Стрингови Thongs Tangas Intimates Свеж Со попуст
Жените Секси Чипка Гаќи Жените е Ниска Половината Кратко долна облека G-Стрингови Thongs Tangas Intimates

Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви

DEN 37.00 49.92
Guiyi 9 Бои Дами Природата Свила Чипка Секси Романтична Виолетова долна облека Млада Девојка е Underpant Торба Хип Средината Свеж Со попуст
Ixuejie 6PCs/Многу XXL 3XL 4XL Мода Жените Гаќи Средината на Половината Памук Печатени долна облека, Плус Големина Дами Кратко Свеж Со попуст
Долна Облека На Жените Памучни Гаќи Breifs Тенок Calcinha Секси Долна Облека Ниска Половината Thongs Panty Плус Големина Calcinha Свеж Со попуст
чипка Жените Секси Thongs G-string долен Веш Гаќи Кратко За Дами Т-назад,1pcs/Многу 3162 Свеж Со попуст
чипка Жените Секси Thongs G-string долен Веш Гаќи Кратко За Дами Т-назад,1pcs/Многу 3162

Постојат многу стилови, сликата е само мал дел, може да се добие производ со различни слика , ако умот не

DEN 32.00 33.12
Бесплатен превозот 3pcs/Г-ѓа многу парче Лесна секси долна облека на жените издлабени перспектива намамат трговија на големо Свеж Со попуст
Жените Секси Thongs G String Секси Еротска долна Облека Топла Чипка Отвори Crotch Секси Гаќи За Секс долна облека Женски Еротски Свеж Со попуст