Водоотпорен 5M Multicolor 50 LED String Светлина Соларна Енергија Бакарна Жица LED Самовила Светлина Божиќ Свадба Партија Оркестарот

Водоотпорен 5M Multicolor 50 LED String Светлина Соларна Енергија Бакарна Жица LED Самовила Светлина Божиќ Свадба Партија Оркестарот

0 %

DEN 330.72

Свеж

Во магацинот


Спецификација На Производот :
Точка Име : 5 M 50 Led диоди LED Соларна Батерија-Управувана string светлина
Вкупна должина : 5 M
Количината на led светилки : 50
Влезен Напон : 1.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Ако сте задоволни со производот, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 Ѕвезди. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. И купувачот зема на враќање такса.
Потпис и Повратни информации :
1.
Испорака Детали За :
1.
Ви благодариме за гледање!
. Објектот ќе биде предаден од Шенжен или Шангај, Кина, со следење на број, достигнувајќи повеќето земји во рок од 7-15 дена од DHL/UPS/Федекс/ТНТ.
Полу-диригент чип светлина, да биде кршење-доказ и се тресат-poof. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект, но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест за напред и назад товар.
Осветлување Mode : On/Трепка
Забелешки :
АА соларна батерија е вклучена во соларен панел.Ако ви се исполнат некои проблеми во испорака, можете да контактирате со нас и ние ќе ви помогнат да се реши проблемот во легитимен начин.
Водоотпорен 5 M Multicolor 50 LED String Светлина Соларна Енергија Бакарна Жица LED Самовила Светлина Божиќ Свадба Партија Оркестарот
Опис На Производот :
Две копчиња операција дизајн, тоа е полесно да се користи. Откако ќе се пријавите за пратката, ве молиме кликнете на потврда на вашата нарачка на Aliexpress онлајн.
Ако сакате која било друга боја од слики, ве молиме оставете порака прво. Мора да посочуваат детали во пратката. НИЕ НЕ ГИ ПОКРИВААТ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Доколку производот кој сте го добиле има некоја грешка или проблем, ве молиме контактирајте со нас за замена или рефундирање како што е можно поскоро. Ако не, ние не може да се достави пратката. За да бидете сигурни дека ќе добиете светлина со што се ослободени од данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност отколку што всушност платени. Ние гарантираме стил е ист како на сликата прикажана овде. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ве молиме веруваме дека ќе ви помогне да го реши секој проблем, и да ви даде пријатен одговор. Ние не сме одговорни за изгубени парцела предизвикани од погрешни или undeliverable адреса.
Бидат погодни за дома, хотел, гаража, автомобил, мотоцикл, Божиќ, свадби, Денот на Вљубените, партија, кафуле, паб, концерт, модна ревија, прозорец на екранот, итн. Објектот ќе биде доставен во рок од 2-3 работни дена по уплатата примена.2 V ( 1*АА батерија)
Тип на прекинувач : Три тип (On/Трепка/Исклучување)
Животниот век : 10000 часа
Пакет : хартија кутија
Производ Структура : led светилки, бакарни жици, привезоци, соларен панел и носителот. RGB боја значи : Црвена, Зелена, Сина и Жолта се случајно наведени на Секвенца и Квантитет. Ние ќе бидат одговорни за resending такса. За испорачување непречено и брзо, ние може да се испорача предмети преку друг курир/превозникот; и нашата одлука е конечно ефикасен.

Емитуваат Боја: RGB, бела, Топло Бела
Бренд Име: YIcolor
Е Светилки Вклучени: Yes
Соларни Ќелии Тип: NI-МЗ
Напон: 6V
сертификација: CE
Тело Материјал: Пластични
Извор На Светлина: LED Светилки
Стил: Арт Деко
Заштита Ниво: IP65
База Тип: Оптоварување
Гаранција: 1 месец
Е dimmable: No
Број На Модел На: КМ-SC50
Карактеристики: Енергија-заштеда, животната средина и убава
Употреба: празник
Извор На Енергија: Сончевиот

Додатоци на производи

Целосна вати SMD 5730 LED PCB Floodlight светилка плоча 20W 2000lm DC20-39V 600mA SMD парче алуминиумска плоча база Borad за Свеж
Целосна вати SMD 5730 LED PCB Floodlight светилка плоча 20W 2000lm DC20-39V 600mA SMD парче алуминиумска плоча база Borad за

Целосна вати SMD 5730 LED PCB Floodlight светилка плоча 20 W 2000lm DC2039 V 600m A smd парче алуминиумска плоча база Borad за Внима

DEN 627.36
Целосна wattage 100W LED PCB одбор 11000lm 162x94mm led извор на светлина SMD КОЧАН светилки чип 5730 лежиште за надворешна Свеж
Целосна wattage 100W LED PCB одбор 11000lm 162x94mm led извор на светлина SMD КОЧАН светилки чип 5730 лежиште за надворешна

Целосна wattage 100 W LED PCB одбор 11000lm 162x94mm led извор на светлина SMD КОЧАН светилки чип 5730 лежиште за надворешна flo

DEN 2376.00
Пакет Отворено 3 Led Соларна Енергија Енергија Светлина Тревник Градина Безбедност Светилка Земјиште Lampcape Пат Светилка Свеж Со попуст
Соларни Божиќ LED String Светла Соларни отворено Светилки самовила led Градина Гарланд Светлина Амбиент Осветлување Божиќ Дрво Свеж Со попуст
50W 123x74mm Целосна Власт ПРЕДВОДЕНА од Поплави PCB SMD2835 led PCB одбор,5000lm Алуминиумска плоча за led floodlight Свеж Со попуст
50W 123x74mm Целосна Власт ПРЕДВОДЕНА од Поплави PCB SMD2835 led PCB одбор,5000lm Алуминиумска плоча за led floodlight

ОписМоќност : 50 WLED Чип : SMD2835Чип led диоди : 100pcsПрозрачна Флукс : 50005500lmГолемина : 123x74mmОсветлување големина :

DEN 165.00 184.80
Сончевата Светлина Лебди за Базен, Езерца Водоотпорен АБС Боја се Менува ПРЕДВОДЕНА од Сончевата Светлина Свет Ноќ Светлина Свеж Со попуст
Hi-Lumix E27 22LEDs Соларен Панел LED Сијалица Dimmable Светилка со Далечински контролер AC / DC Прекинувач Преносни светла Свеж Со попуст
Hi-Lumix E27 22LEDs Соларен Панел LED Сијалица Dimmable Светилка со Далечински контролер AC / DC Прекинувач Преносни светла

Светлината тип : LED Номинална моќност : 1 W Напон : 6 (V) Сонце часови : 10 (h) Цел : итен случај осветлување, камп

DEN 672.00 908.64
LED Свила Лента String Самовила Светла 4M 40 Led диоди За Божиќ Свадба Партија Декорација Пакет Лента Свеж Со попуст
LED Свила Лента String Самовила Светла 4M 40 Led диоди За Божиќ Свадба Партија Декорација Пакет Лента

LED Свила Лента String Самовила Светла 4 M 40 Led диоди За Божиќ Свадба Партија Декорација Пакет Лента Карактери

DEN 205.00 273.60
LED Бакарна жица Свеќа светлина string 2M Батеријата Напојува Топло бела Водоотпорен Затворен Празник Божиќ Оркестарот Самовила Свеж Со попуст
12W Уличните Светилки 12V 24V AC85-265V12W предводена од уличното осветлување IP65 отворено осветлување светилки тела бесплатен Свеж Со попуст
Соларни светилки Моќ Мозаик LED Градина Светлина Сончева Енергија Отворено Светилка За Трева Свеж Со попуст
Соларни светилки Моќ Мозаик LED Градина Светлина Сончева Енергија Отворено Светилка За Трева

Соларна Енергија Мозаик LED Градина Светлина Сончева Енергија Отворено Светилка За ТреваОпис : Овој сола

DEN 249.00 355.20
Сончевата Светлина LED Соларна Ѕид Градината Светилка Светла Сензор за Движење на Отворено Пејзаж Тело Индукција Светилки Тремот Свеж Со попуст
48 Соларна LED Светла ПИР Човечкото Тело Сензор за Движење Осветлување Home Security Отворено Светло 600LM Соларна Светилка Свеж Со попуст
Dcoo 2 Парчиња Соларна LED String Светла 22m 72ft 200 Led диоди 8 Режими Отворено Осветлување String Светла Градини Водоотпорен Свеж Со попуст
Dcoo 2 Парчиња Соларна LED String Светла 22m 72ft 200 Led диоди 8 Режими Отворено Осветлување String Светла Градини Водоотпорен

Dcoo Бренд Специјализиран во ПРЕДВОДЕНА String Светла : Ние обезбедуваме пријателски, лесназастигне до подд

DEN 1132.00 1641.12
Аквариум led осветлување RGB 10W 12V Предводена Подводни Светлината 16 Бои 1000LM IP68 Водоотпорен Фонтана Базен Светилка Осветлување Свеж Со попуст
100LED Соларен Погон Сензор за Движење Светлина со Соларен Панел , Отворено осветлување LED Безбедност рефлектори за градина/garage/пат Свеж Со попуст
Правоаголникот водоотпорен led ѕид светилка балкон ограда станбени ѕид sconce дворот led отворено градина светла КУПАТИЛА.СИТЕ-OWL0051 Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА/Многу Сончевата Светлина Водоотпорен Отворен Градина Фенер Соларна Светилка Пат Ограда Тремот Светла Ѕид Топло бела Свеж Со попуст
Соларна Енергија Панел 100 SMD LED Потоп Светлината Сензор за Движење на Отворено Градина Двор Улица Пат Пејзаж Seucrity Светилка Свеж Со попуст
AC85-265V 200W 300W 400W LED Floodlight Отворено ПРЕДВОДЕНА од Поплави светлина светилка водоотпорен ПРЕДВОДЕНА од Тунелот светлина Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 2 Пакет-ROXY Отворен и Затворен Водоотпорен Auto 3 Моќ Режими на Соларен Погон LED Фрли Светлина Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 2 Пакет-ROXY Отворен и Затворен Водоотпорен Auto 3 Моќ Режими на Соларен Погон LED Фрли Светлина

Нашите сончевата светлина се посветли, бидејќи тие се стави надвор повеќе ЛУКС од редовните сончевата с

DEN 2880.00 4113.60
10W/20W/30W/50W 12V Водоотпорен IP65 Црвено/Сино/Зелено/ RGB/Бела/Топло Бела/надворешна предводена од поплави светлина Свеж Со попуст
10W/20W/30W/50W 12V Водоотпорен IP65 Црвено/Сино/Зелено/ RGB/Бела/Топло Бела/надворешна предводена од поплави светлина

Карактеристики : 1 Ниска потрошувачка, висока осветленост2 Многу ниска топлина генерирање, покрај заште

DEN 557.00 696.48
BEIAIDI 4pcs/Многу 3W Led Footlight Вградени Агол Светилка 86X86MM Отворено Чекор Скалило Светла Водоотпорен Вдлабнати Подземни Свеж Со попуст
Целосна Моќ Floodling извор на светлина 30W 3000lm led PCB со SMD5730 чип,70x70mm led pcb одбор, Алуминиумска плоча за led floodlight Свеж Со попуст
Целосна Моќ Floodling извор на светлина 30W 3000lm led PCB со SMD5730 чип,70x70mm led pcb одбор, Алуминиумска плоча за led floodlight

ОписТочка Име : 100% целосна моќ led pcb за floodlightМоќност : 30 WПрозрачна Флукс : 30003300lmLED Чип : SMD5730 (0.5 W по чип)Чип le

DEN 125.00 140.64