Askmeer IPX8 Водоотпорен 4G/8G Mp3 Пливање Подводни Спорт MP3 Плеер за Музика Стерео Слушалки со FM Клипот на Екранот за Сурфање

Askmeer IPX8 Водоотпорен 4G/8G Mp3 Пливање Подводни Спорт MP3 Плеер за Музика Стерео Слушалки со FM Клипот на Екранот за Сурфање

29 %

DEN 1272.00

DEN 1791.36

Свеж

Во магацинот


Ова е IPX8 водоотпорен спорт MP3 со екран Опис на Производот Модел:KYK-4425 висококвалитетен стерео звук 10 M/32.8 ft maximun водоотпорен функционална длабочина FM радио функција Клип дизајн, полесно за вас да се носат Водоотпорен слушалка со 2 големина на удобни, меки силиконски уво перници Водоотпорен MP3 плеер наменета за пливање, сурфање и други спортови на вода Боја : црна Водоотпорен оценка : IPX8 Максимална подводни длабочина : 10 M/32.8 ft Контрола тип : Копчето Меморија : 4 GB/8 GB факултативна Медиумски поддржани датотеки : MP3, WMA FM : 87 MHz-108 MHz(ве молиме да користите FM На слободен простор) во Согласност со USB 2.0 Напојување : Вграден-во литиум на Наполнетост на батеријата време : 2 часа Играње време : 12 часа Полнење ве молиме имајте во предвид : 1.Полнење преку USB кабел за приклучок во mp3 домаќин прво,како подолу на сликата. 2.Поврзете компјутер или полначот 3.Се забранува поврзување на компјутер/Држачи за првиот,инаку,mp3 домаќин е оштетен,благодарение Пакет се Вклучени : 1x MP3 Плеер 1x Слушалки 2x Уво Перници 1x USB Кабел 1x Ткаенина за Чистење 1x Упатство (англиски)
Поврзани Производи
Мојот пријател, Љубезно ве молиме имајте во предвид овие совети : 1.За Превозот : Секогаш наредби ние ќе брод во рок од 1-3 дена, освен за одмор, транспорт режимите вклучуваат EMS,DHL, FEDEX,UPS-от, ТНТ,Кина Пост,хонг конг Пост,итн, Сите наредби може да се следи на цел детали или Пост веб-Сајт, Доколку не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе песна стоката и да ви даде одговор како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите! (Руски пријатели ве молиме имајте предвид, ве молиме да го користите вашето целосно име и презиме кога ќе цел, ви благодарам !) 2.За продажба на Мало Пакет : Некои од нашите производи без мало пакет, бидејќи мало пакет тоа е голема големина и тежина е тешка, Ние ќе ги искористиме меур торба за заштита на тоа добро, може да го спаси вашиот превозот надомест, Ако се препродавач и треба со мало пакување, ве молиме контактирајте со нас пред цел. 3.За Време на Испорака : Ова е меѓународен пратката која зависи од локалните поштенски услуги ефикасност,затоа што не можеме да го
уверувам точното време на испорака,на следниот графикон се за повикување само 4.За Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!,Вашите повратни информации тоа е навистина важно за нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека може да ни остави голем повратни информации, ви благодарам многу ! Ако имате проблем при користењето на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме најдобро да ви помогне да се реши

Меморија Големина: 4GB, 8GB
Балансиран Од: No
Бренд Име: ASKMEER
Поддржува EBook Читање: No
Функција: FM Радио
Пакет: Yes
Bluetooth: No
Број На Модел На: KYK-4425 Пливање MP3 Плеер слушалки
DSP: водоотпорен mp3 за сурфање
WIFI: No
Батеријата Спецификација: Литиум Батерија
Надворешна Меморија: No
Екранот: Yes
Чување Тип: Флеш Меморија
Операцијата На Владата: Допрете Тон
Траење На Батеријата: 10 - 20 часа
Поддржува Снимање Функција: No
DAC: водоотпорен спорт mp3
Тело Материјал: Пластични
Големина На Екранот: Никој
Аудио Формат Поддршка: WMA,Mp3
Поддржува FM: Yes
Димензии (WxHxD): 5 x 6 x 2.5 cm
Signal Noise Ratio: ≥90dB
Има Говорници или не: No
Стил: спорт mp3 плеер
Водоотпорен Ниво: IPX8 Водоотпорен
Mp3: Водоотпорен пливање Mp3 Плеер
Објектот: Водоотпорен mp3 плеер+Стерео слушалка
Име: Подводни Спорт MP3 Плеер за Музика
mp3 плеер: ASKMEER
Употреба: за пливање/Нуркање/Сурфање Подводни спорт
Funtion: IPX8 Водоотпорен MP3 плеер со FM Слушалки
боја: Црна
Изгради-во stroage меморија: 4G/8GB Факултативна
Тип: спорт MP3 Плеер стерео слушалки

Додатоци на производи

Замена Аудио Сребро Кабел со Далечински Микрофон За Зајнхајзер HD 2.30 HD 2.20 s Over/На Уво Слушалки Свеж
Замена Аудио Сребро Кабел со Далечински Микрофон За Зајнхајзер HD 2.30 HD 2.20 s Over/На Уво Слушалки

Замена Аудио Sliver Кабел со Далечински Микрофон За Зајнхајзер HD 2.30 HD 2.20 s Over / На Уво Слушалки Лизгачки конт

DEN 815.52
NEWYES 10.5 инчен LCD Пишување Цртање Одбор Преносни Хартија Ултра Тенок Ракопис Графички Подлога Свеж Со попуст
NEWYES 10.5 инчен LCD Пишување Цртање Одбор Преносни Хартија Ултра Тенок Ракопис Графички Подлога

Ние веруваме ние може да ви даде задоволителен одговор и решение, ние ќе се подобри со навремено и подоб

DEN 950.00 1727.52
Shanling CD-T2000 CD-T100MKII Вакуум Цевки CD Player HI-END PCM1792 24bit/192KHz DAC Коаксијален USB влез XLR излез Свеж
Shanling CD-T2000 CD-T100MKII Вакуум Цевки CD Player HI-END PCM1792 24bit/192KHz DAC Коаксијален USB влез XLR излез

Добредојдовте на Queenway продавница!За производи детали, ние внимателно да ви кажам : овие специфики произ

DEN 117600.00
1.3 м Замена Слушалки Слушалка Кабел За Зајнхајзер HD25 HD 25-1 HD25-1 II HD25-13 HD25-C LN005929 Свеж
1.3 м Замена Слушалки Слушалка Кабел За Зајнхајзер HD25 HD 25-1 HD25-1 II HD25-13 HD25-C LN005929

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Оваа цена е за 1pcs 1.3 м кабел како што можете да видите од сликата.

DEN 618.24
Рачно Изработени 5N 4 Јадра DIY MMCX Џек Еден Кристално Позлатен Сребрен Надградба Кабел за SE846/SE535/SE425/SE315/SE215 UE900 Свеж
Со Слајд Блок Оклопна Слушалка Кабел За Etymotic ER4B ER4PT ER4S ER6I ER4 LN005486 Свеж
Со Слајд Блок Оклопна Слушалка Кабел За Etymotic ER4B ER4PT ER4S ER6I ER4 LN005486

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Оваа цена е за 1pcs 1.2 м кабел како што можете да видите од сликата..

DEN 1098.24
Заменете перница за Panasonic Техника RP-F30 слушалки на уво влошки.(earmuffes/уво подлога/earcap) Свеж
Заменете перница за Panasonic Техника RP-F30 слушалки на уво влошки.(earmuffes/уво подлога/earcap)

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Earpads Компатибилен Со Panasonic Техника RPF30 RPHT370 RPHT376 RPHT379 RPHT455 RPH

DEN 671.52
TPE Кожата Hi-OFC Аудио Кабел За Б&W Bowers & Wilkins P5 P7 Слушалки Слушалка Свеж
TPE Кожата Hi-OFC Аудио Кабел За Б&W Bowers & Wilkins P5 P7 Слушалки Слушалка

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Овој кабел е наменета за : B&W Bowers & Wilkins P5 P7 Слушалки270 степен 3,5 mm П

DEN 633.60
MP2A5060 ZIP Оригиналот На Акции 5PCS/МНОГУ Бесплатен Превозот Свеж
MP2A5060 ZIP Оригиналот На Акции 5PCS/МНОГУ Бесплатен Превозот

♦ Ја испорача стоката на нашите клиенти со брзина и прецизност.♦ Поради акции статус и временската зон

DEN 420.00
10 Пара 20 Компјутери Во Уво Слушалки на Уво, влошки За Samsung Опрема Круг R130 Eartips Опфаќа слушалки Earpads Earbuds Силикони Свеж Со попуст
10PCS/МНОГУ KTY81/210 KTY81-210 ДО 92 MARKING81 210 Бесплатен Превозот Свеж
10PCS/МНОГУ KTY81/210 KTY81-210 ДО 92 MARKING81 210 Бесплатен Превозот

Повратни информации♦ Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата слу

DEN 261.60
WILTEEXS Преносни Мини Фрекфентна Модулација Дигитален LED Дисплеј FM Радио Приемник Процесирање на Сигналот Со Слушалка Свеж Со попуст
EarPads Бела Замена Уво Влошки headband за Удира од Страна на д-Р Дес Студио 1.0 Слушалки Перница Чаши Капак Поправка Делови Свеж Со попуст
Август MR230 Безжична Bluetooth 4.2 Приемник aptX Ниска Латентност 3,5 мм ПОМОШЕН Bluetooth Аудио Музички Адаптер за Автомобил Свеж Со попуст
150Mbps USB2.0 Со Антената со Голема Брзина 802.11 n/g/б Мрежа LAN WiFi Dongle Безжичен Адаптер Свеж
150Mbps USB2.0 Со Антената со Голема Брзина 802.11 n/g/б Мрежа LAN WiFi Dongle Безжичен Адаптер

Опис : Најмалите 150 Mbps Wi Fi LAN Адаптер за HD ТВ / Player / PSP / итн Уживајте во безжична и висока дефиниција филмов

DEN 287.52
60MM 2 Пара Замена Мек Сунѓер Уво Влошки Опфаќа За Headphone Свеж Со попуст
60MM 2 Пара Замена Мек Сунѓер Уво Влошки Опфаќа За Headphone

2 Пара Замена Мек Сунѓер Уво Влошки Опфаќа За Слушалки Слушалките 60 MMПакетот вклучува : 2 Пара(4 Pcs) X Слуша

DEN 48.00 57.12
3.5 мм До 2,5 mm Замена 5N OFC Кабел Мека Светлина тежина Кабелот за Б&W Bowers & Wilkins P3 слушалки LN004652 Свеж
3.5 мм До 2,5 mm Замена 5N OFC Кабел Мека Светлина тежина Кабелот за Б&W Bowers & Wilkins P3 слушалки LN004652

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Она што е во пакет : Замена 5 N OFC Кабел Мека Светлина тежина Кабел

DEN 864.00
TIVDIO V-113 Стерео FM Радио со Дигитален Радио Приемник Звучници USB Диск ТФ-Картичка MP3 Плеер за Музика Маскирна + Далечински Свеж Со попуст
Нова Жешка Торба Торбичка за JBL Полнење 3 Патување Заштитна Маска Случај За JBL Charge3 Bluetooth Звучник Екстра Простор Plug Свеж Со попуст
Linhuipad 1 Пар 60mm Мека Пена и Замена на Уво Влошки Мек Сунѓер Трајни Перници Earpads Одговараат ATH ES55 ,Rappo H6060 H8000 Свеж Со попуст
Linhuipad 1 Пар 60mm Мека Пена и Замена на Уво Влошки Мек Сунѓер Трајни Перници Earpads Одговараат ATH ES55 ,Rappo H6060 H8000

Linhuipad 1 Пар 60mm Мека Пена и Замена на Уво Влошки Мек Сунѓер Трајни Перници Earpads Одговараат ATH ES55 ,Rappo H6060 H8000Ф

DEN 330.00 383.52
Hifi MMCX Кабел за Безжична Bluetooth Адаптер Спортски Слушалка Кабли за Shure SE215 SE535 SE846 UE900 DIY Слушалки во Конекторот Свеж Со попуст
Hifi MMCX Кабел за Безжична Bluetooth Адаптер Спортски Слушалка Кабли за Shure SE215 SE535 SE846 UE900 DIY Слушалки во Конекторот

Hifi MMCX порта безжична Bluetooth адаптер спортски кабел За Shure SE215 SE535 UE900 Слушалка со Bluetooth адаптер приклучок за

DEN 495.00 575.52
2017 Оригинални RUIZU X18 8G Bluetooth Спорт MP3 Плеер Lossless Рекордер FM Радио, Bluetooth 4.0 Музичкиот Плеер Поддршка 64G Свеж Со попуст
2017 Оригинални RUIZU X18 8G Bluetooth Спорт MP3 Плеер Lossless Рекордер FM Радио, Bluetooth 4.0 Музичкиот Плеер Поддршка 64G

За да го купат Најновиот Оригинални KZ ZS5 2 DD + 2 BA Хибрид слушалка , ве молиме кликнете подолу на сликата : 201

DEN 1060.00 1432.80