V., ТИ Единствен Фунта Тајландски Сребро Црни Камења Приврзоци Мажите Накит Рок Стил Посебни Рацете држи мушка Pendant парична Казна Накит

V., ТИ Единствен Фунта Тајландски Сребро Црни Камења Приврзоци Мажите Накит Рок Стил Посебни Рацете држи мушка Pendant парична

15 %

DEN 592.00

DEN 696.96

Свеж

Во магацинот


V., ТИ Единствен Фунта Тајландски Сребро Црни Камења Приврзоци Мажите Накит Рок Стил Посебни Рацете држи мушка Pendant парична Казна Накит
Тежина : околу 11.5 g
Answer : ___________________________ Note : само pendant, не се вклучуваат синџирот
Поради Прирачник за мерење, можеби малку грешки.
Поради Прирачник за мерење , можеби малку грешки.
!!! Answer : ___________________________ Note :
Сите производи се рачно изработени, на Дебелина, Ширина, Должина, Тежина прирачник мерка, таа може да има некои отстапувања, ако ти пречи ова, ве молиме да се разгледа повторно пред место цел, ви благодарам. Ако синџир / нараквица/ обетки е збрчкана сакал оваа слика, тоа е нормален феномен(сребрен накит е sofrer од други накит), кои не влијаат да се користи. откако ќе го носат некое време, тоа ќе се прави повторно, или можете да го исправи тоа директно, тоа се прави лесно. На правилен начин да се измери накит ( мора да се користи професионална алатки)
Ние, исто така, продажба на подарок кутија, ако е потребно, ве молиме кликнете на сликата за да купи>>
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1. Дали има некој попуст за крупни цел? Да,ние може да обезбеди трговија на големо цена. Голема цел од голем попуст.s 2. Дали ви поддршка пад на превозот? Лак,ние поддршка пад на превозот. Што ни остави на примачот адреса и телефонски број на Aliexpress кога ќе го поставите цел,тогаш ние ќе испрати пакет на адресата што сте го напуштиле.

Тип На Објект: Приврзоци
Парична казна или Моден: Моден
Стил: Хип/Рок
Материјал: Полу-скапоцени камења
Обликотшема: Круг
Компатибилност: Сите Компатибилен
is_customized: Yes
Метали Тип: Тајландски Сребро,Сребро.
Бренд Име: V. YA
Пол: Мажи
Број На Модел На: 925 сребрен pendant
Приврзоци Тип: Лизгајте
Функција: Никој
Метал Печат: s925
Материјал: 925 Sterling Silver + Природата Ахат Камен
забелешка: оваа производи е без синџир
Стилот 1: Црн Камен Приврзоци За Мажи Машки Татко Татко
Стил 2: Фунта Сребрени Приврзоци Камења
Тежина: about 11.5g
Продажбата на начин: трговија на големо , Капка Шпедиција , Продажба на Мало

Додатоци на производи

20pc Геометриски Нерегуларни Природен Камен Earring Капка Lapis Lazuli Конектор Diy Изработка на Кварц Хривнија Шарм Накит Наоѓање Свеж Со попуст
Нова Мода Тибетската Сребро Pendant потковица чевли Ѓердан Ѓердан Шарм Црна Кожа Кабелот Фабрика Цена рачно изработени накит Свеж Со попуст
Година Кристално Стакло Јасно Ѓердан Жените Кристал Pendant Ѓердани Лента Ѓердан Лигавче Јака Ѓердан Женски Додатоци Свеж Со попуст
Нова мода накит додатоци сон catcher tassel пердув pendant ѓердан подарок за жените девојка промет на големо со бесплатен превозот Свеж Со попуст
CMJ8084 Водоотпорен Шупливи надвор круг со куче шепа печати cremation urn накит пепел pendant Куче Спомен Urn ѓердан Свеж
CMJ8084 Водоотпорен Шупливи надвор круг со куче шепа печати cremation urn накит пепел pendant Куче Спомен Urn ѓердан

Ако вашата цел е повеќе од $100, вие исто така може да ни остави порака, а потоа можете да уживате во слобод

DEN 408.00
dongsheng Накит Вампир Дневници Шупливи Срцето Pendant Ѓердан Цинк Легура Синџир Колиер Жените и Мажите за Денот на Вљубените Свеж Со попуст
3D Гроздобер Мачка Ѓердан Животинско Уникатен Антички Накит за подарок идеја--12pcs/Многу(Антички Сребрен/Античкиот Бронза/Пиштол Свеж Со попуст
300Pcs Шарм Приврзоци Лекар Стетоскоп, Антички Сребрен Тон DIY Накит Занаети Наоди 23mmx8mm Свеж
300Pcs Шарм Приврзоци Лекар Стетоскоп, Антички Сребрен Тон DIY Накит Занаети Наоди 23mmx8mm

300 Pcs Шарм Приврзоци Лекар Стетоскоп, Антички Сребрен Тон DIY Накит Занаети Наоди 23mmx8mmСостојба 100% НовиСти

DEN 959.52
Светат во темница Ѓердан , Црна Мачка Магија pendant, ноќта на Вештерките ѓердан стакло уметност фото ѓердан Блескав Накит Свеж Со попуст
Був Пеперутка Ангел Љубовта 30мм Diffuser 316 од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Арома Locket Етерично Масло Автомобил Diffuser Свеж Со попуст
Був и Книга Ѓердан Wicca Птица Pendant Животинско Накит Wicca Ѓердан Стаклена Купола Синџир Џемпер Neckless Жените Шарм HZ1 Свеж Со попуст
1PC 10X12MM Murano Стакло Етерично Масло Apple со Метална Капа Етерично Масло Ароматерапијата Шише стакло Pendant Свеж Со попуст
1PC 10X12MM Murano Стакло Етерично Масло Apple со Метална Капа Етерично Масло Ароматерапијата Шише стакло Pendant

1 PC 10 X12 MM Murano Стакло Етерично Масло Apple со Метална Капа Етерично Масло Ароматерапијата Шише стакло PendantКа

DEN 223.00 234.24
Нова Мода Тибетската Сребро Pendant фудбал чизми чевли Ѓердан Ѓердан Шарм Црна Кожа Кабелот Фабрика Цена рачно изработени накит Свеж Со попуст
година Нови Црн Сомот Ѓердан Ѓердан од Злато Синџир Бар Chokers Chocker Ѓердан За Жените collares mujer колиер рас du cou Свеж Со попуст
година Нови Црн Сомот Ѓердан Ѓердан од Злато Синџир Бар Chokers Chocker Ѓердан За Жените collares mujer колиер рас du cou

Напомена : Почитувани купувачи,нашата продавница е minimun цел е $ 8 ( може да се меша различни објекти во наш

DEN 28.00 41.28
Филмот Алиса во земјата на Чудата Античкиот Свет Мапата Ѓердан Мапа explorer ѓердан Пиратски богатство карта Експедицијата pendant Свеж Со попуст
Нова Мода Тибетската Сребро Pendant елен еленов Ѓердан Ѓердан Шарм Црна Кожа Кабелот Фабрика Цена рачно изработени накит Свеж Со попуст
Steampunk Гроздобер Часовник Ѓердан Круг часовник види џеб pendant Уметност фото Pendant Стаклена Купола Часовник Pendant накит Свеж Со попуст
yiustar Нови Пристигнување Куче Шепа Печати Ѓердан Намали Мечка Дланка во Облик на Животно Долг Синџир на Pendant Ѓердан за Свеж Со попуст
Белата Сова Ѓердан Зелени Очи Накит од Стакло Cabochon Време Гем Pendant Птица Слика Џемпер Ѓердан Жените Мода Накит HZ1 Свеж Со попуст
2.4 Дијаметар 12pcs/Многу 18/20/22/24/26/28/30/32 Инчен од Нерѓосувачки Челик, Титаниум Плима Диви Бамбус Мушка Синџир Ѓердан Свеж Со попуст