Duplicator Далечински Управувач Копија ДОЈДЕ ВРВОТ 432NA Универзална гаражни врати Предавателот - L060 Нова жешка

Duplicator Далечински Управувач Копија ДОЈДЕ ВРВОТ 432NA Универзална гаражни врати Предавателот - L060 Нова жешка

28 %

DEN 120.00

DEN 166.56

Свеж

Во магацинот


Дупликат на вашиот постоечки далечински управувач, како што се ДОЈДЕ ТОП-432 NA, и некои заеднички фиксни и учење код за далечински контроли. Висок квалитет на компатибилен со ДОЈДЕ ТОП-432 NA ,ДОЈДЕ TAM 432 SA, итн. Лесен за употреба, на 4 канал далечински управувач за системот ви овозможува да ја преземат контролата на вашиот gadgets, автомобил, дом и гаража. Примена : 1. Возилото централно заклучување системи 2. Гаража врати 3. Електронски порти 4. Електрични апарати/Насловна автоматизација односно светлата 5. Автомобил sunroofs 6. Автомобил/Мотор аларми Важна Забелешка : Оваа ставка е само 1 парче далечинскиот управувач може да клон "ДОЈДЕ TOP432 NA", само duplicator, не се вклучени "ДОЈДЕ TOP432 NA". Карактеристики : Материјал : Пластични + Метал Боја : Црна+Сребро Големина : 55×28×14mm/2.17×1.10×0.55 во (Прибл.) Оперативен фреквенција : 433.92 MHz Сила од страна на 27 A 12 V копчето батеријата (Батеријата е вклучена ) Растојание : До 100 метри Количина : 1 Сет (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 X Далечински Управувач (Нема мало пакет) 1 X Упатство

Број На Модел На: видете информации
Бренд Име: OOTDTY
Фреквенција: 433 MHz
Канал: 4
Безжична Комуникација: IR
Пакет: No
Употреба: Универзална

Додатоци на производи

Трговија на големо 50 дискови А+ Picasso 6x 25GB Празно Печатени Blu Ray BD-R Дискови Свеж
Трговија на големо 50 дискови А+ Picasso 6x 25GB Празно Печатени Blu Ray BD-R Дискови

СпецификацииОдделение : Одделение А+Складирање на податоци : Многу стабилнаТип : BDRБрзина : 1x да 6x мулти б

DEN 1348.80
YINGRAY Замена Далечински управувач за Midea Превозникот Спрингер клима уред Далечински Управувач R11CG/E R11HG/E R11/BGE R11/BGCE Свеж Со попуст
F970 Батеријата Надворешно Напојување Носителот + AC-PW20 PW20 DC Спојка за Sony NEX 3 3N 5 6 NEX-7 7R 7S A33 A55 A6300 A6500 Свеж
F970 Батеријата Надворешно Напојување Носителот + AC-PW20 PW20 DC Спојка за Sony NEX 3 3N 5 6 NEX-7 7R 7S A33 A55 A6300 A6500

2, поврзете го PW20 DC спојка и F970 батеријата носителот преку DC кабел; 3то, се NPF970 / F750 / F550battery, да го стави на

DEN 1228.80
Професионални Замав Бум Кат Штанд Микрофон Носителот Свеж
Професионални Замав Бум Кат Штанд Микрофон Носителот

12510 Препорачувам За 100% Сосема Нов Главен материјал : Метал цевка + пластични Боја : Црна Висина минимална

DEN 1406.40
MX3 Преносни 2.4 G Безжичниот Далечински управувач за Контрола на Тастатура Контролер Воздух Глувчето за Smart TV Андроид ТВ Свеж Со попуст
Универзална Smart Далечински Управувач Воздух Глувчето Замена за Сите Samsung ТВ РМ-D1078 РМ-D1078+ Плус LCD LED 3D Smart TV Свеж Со попуст
Универзална Smart Далечински Управувач Воздух Глувчето Замена за Сите Samsung ТВ РМ-D1078 РМ-D1078+ Плус LCD LED 3D Smart TV

Најпопуларните производи во нашата продавницаУниверзална Smart Далечински Управувач за Samsung Smart TVИздржли

DEN 170.00 213.12
висок квалитет duplicator DITEC GOL4 433mhz roling код за Далечински Управувач Предавателот гаражни врати Портата Свеж
висок квалитет duplicator DITEC GOL4 433mhz roling код за Далечински Управувач Предавателот гаражни врати Портата

Бидете сигурни дека тие имаат директен контакт2)Кликнете и држете 1 копчето на вашиот оригиналниот дале

DEN 667.20
315Mhz Универзален Безжичен Далечински Управувач Switch AC220V 2CH Реле Приемник Модул и RF 315 Mhz Далечински Контроли Свеж Со попуст
315Mhz Универзален Безжичен Далечински Управувач Switch AC220V 2CH Реле Приемник Модул и RF 315 Mhz Далечински Контроли

За да се префрлате Режим : Притиснете и отпуштете го далечинскиот копчето , реле го активира.се / k06q76qth Bw Р

DEN 337.00 374.40
Freeboss MS-017 Флексибилни Фаза Микрофон Стојат Tripod Кат Микрофон Стојат Радио Микрофон Стојат Свеж Со попуст
Freeboss MS-017 Флексибилни Фаза Микрофон Стојат Tripod Кат Микрофон Стојат Радио Микрофон Стојат

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!Freeboss MS017 Микрофон СтојатВисина : 100150 цм (3959 во) Материјал : Метал и Пла

DEN 1439.52
Тенок LCD LED Плазма ТВ Ѕид Заградата 14~32 Инчен Max VESA 200*200mm Супер Силен 88lbs Тежина Капацитет Свеж Со попуст
Тенок LCD LED Плазма ТВ Ѕид Заградата 14~32 Инчен Max VESA 200*200mm Супер Силен 88lbs Тежина Капацитет

Тенок LCD LED Плазма ТВ Ѕид Заградата 14~39 Инчен Max VESA 200*200mm Супер Силен 88lbs Тежина КапацитетНа ТВ Ѕид е специј

DEN 763.00 763.20
3Pack За Nokia Withings Activite Челик Спортски Smart Watch Анти-шок 7H Нано Екран Заштитник Shield Експлозија-доказ Филм Свеж Со попуст
3Pack За Nokia Withings Activite Челик Спортски Smart Watch Анти-шок 7H Нано Екран Заштитник Shield Експлозија-доказ Филм

3 Pack За Nokia Withings Activite Челик Спортски Smart Watch Антишок 7 H Нано Екран Заштитник Shield Експлозијадоказ Филм

DEN 291.00 364.32
ALITER Далечински Управувач За Philips LCD LED HD ТВ CRP606/01 RC2683203-01 RC2683204-01 Свеж Со попуст
ALITER Далечински Управувач За Philips LCD LED HD ТВ CRP606/01 RC2683203-01 RC2683204-01

Далечински Управувач За Philips LCD LED HD ТВ CRP606 / 01 RC268320301 RC268320401Пакетот вклучува : 1 X Далечински Управувач Кара

DEN 175.00 205.92
Топ Зделки за changhong tv remote control controller E-c910 RL57AX KPT7C RB67B RP57H RL58A RK60B RP57L RP67C KPT9A-4 Свеж
Топ Зделки за changhong tv remote control controller E-c910 RL57AX KPT7C RB67B RP57H RL58A RK60B RP57L RP67C KPT9A-4

Ние нудиме попуст за големо количество Добредојдовте да контактирате со нас!Боја : ЦрнаМатеријал : ABSЗа C

DEN 214.08
Далечински Управувач Погоден за Sony РМ-GD005 KDL-32EX402 РМ-ED022 РМ-ED036 ТВ Телевизија Замена за Далечинска Контрола Свеж Со попуст
Далечински Управувач Погоден за Sony РМ-GD005 KDL-32EX402 РМ-ED022 РМ-ED036 ТВ Телевизија Замена за Далечинска Контрола

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

DEN 196.00 233.28
90cm кабел 16v 0.8 ac адаптер 16 volt 0.8 amp 800ma ЕУ приклучок за внесување 100 240v ac 5.5x2.1mm Напојување Свеж Со попуст
90cm кабел 16v 0.8 ac адаптер 16 volt 0.8 amp 800ma ЕУ приклучок за внесување 100 240v ac 5.5x2.1mm Напојување

90cm кабел 16v 0.8 ac адаптер 16 volt 0.8 amp 800ma ЕУ приклучок за внесување 100 240v ac 5.5x2.1mm НапојувањеКарактеристики : 1...

DEN 1185.00 1247.52
Евро/САД 5V 2A моќ адаптер 5V DC трансформатор 5V 2A AC DC адаптер 110-240V да 5V Конвертор до ВАШИНГТОН 2A Напојување 5.5x2.5mm Свеж
Студио Микрофон Стојат Шок Планината За Компјутер Кондензаторот Микрофон Носителот Метал Shockmount Клип Суспензија Spider Заградата Свеж Со попуст
тест многу добар производ EME450GBB22GV E-Серија E-450, 1.65 GHz, dual-core reball BGA чипсет Свеж
тест многу добар производ EME450GBB22GV E-Серија E-450, 1.65 GHz, dual-core reball BGA чипсет

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чи

DEN 384.00
далечински управувач погоден за Sony Bravia smart TV lcd led рм-ed030 рм-ed018 Свеж
далечински управувач погоден за Sony Bravia smart TV lcd led рм-ed030 рм-ed018

.ова е универзален далечински управувач (не треба set)користите само sony lcd hd led smart tv .Тоа е поголемиот дел о

DEN 287.52
Нови Генерички За Roku ТВ 1 2 3 4 LT HD XD XS IR Замени За Roku Стриминг Далечински Управувач W Youtube Копче Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Супер Верзија Универзална ТВ Далечински Управувач Контролер За ТВ-139F трговија на Големо Smart LCD LED TV Remote Control Controller Свеж Со попуст