IKOKY Електричен Шок Пенисот Прстени Секс Играчки За Мажи Мастурбацијата Еротски Петел Прстен Секс Производи Пенисот Extender Медицински Тематските Играчки

IKOKY Електричен Шок Пенисот Прстени Секс Играчки За Мажи Мастурбацијата Еротски Петел Прстен Секс Производи Пенисот Extender

19 %

DEN 519.00

DEN 640.80

Свеж

Во магацинот

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,
ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Карактеристики :
Пенисот задоцнување се зголеми физичката терапија прстен, со еден прстен без стимулација, потребата за секој поврзан со два прстени, формирање циклус струја. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Вие мора да му кажете ни што дефектот е
и ни даде вашата цел број. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Приватност Гарантира : Вашата приватност е од најголема важност за нас. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа се смета за
се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно
можно со одговор. Додадете 2 парчиња AAA батерија , направи 4pcs пенисот прстен сите допираат кожата, се прилагоди на сила, а потоа да уживате во себе. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да контактирате со нас
веднаш ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ако нема одговор треба да се обидат да го распореди на друга прстен, најдобар Четвртиот Прстен тока универзална. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Спецификација : Материјал : Силикон + ABS Напон : DC 3 V Батерија Тип : 2 x AAA Батерии (Не се Вклучени)
Како да го користите : Инсталација на батеријата потоа отворете домаќин - "Моќ" копчето, ( имајте притиснете 1-3 второ, црвено светло ).

Тип На Објект: Медицински Тематските Играчки
Бренд Име: IKOKY
Број На Модел На: 11772-Arbat
Сексуално Сугестивна: No
Непристојни Слика: No
Материјал: Силиконски & ABS

Додатоци на производи

196mm должина од не ' Рѓосувачки Челик Пенисот plug мастурбацијата Машки анален Монистра Мало dilator Катетер клиторисот massager Свеж Со попуст
Возрасни Игри Електро Шок За Полнење Електрични Анален Plug Голем Задник Plug Вагинален Plug Massager Колекции За Жени Свеж Со попуст
Возрасни Игри Електро Шок За Полнење Електрични Анален Plug Голем Задник Plug Вагинален Plug Massager Колекции За Жени

Возрасни Игри Електро Шок За Полнење Електрични Анален Plug Голем Задник Plug Вагинален Plug Massager Колекции За

DEN 464.00 662.40
Звукот Од Не ' Рѓосувачки Челик Машки Мало Сонда Прстен Клипот Еротски Мало Dilatator Се Протега Plug Секс Производи Пенисот Свеж Со попуст
Секси Око Маска ОДЛИЧНА Маскарада ноќ на ВЕШТЕРКИТЕ ФЕНСИ Мачка Очи Кожа маска за очи Возрасни Игри Флертуваат Секс Играчка Свеж Со попуст
Нови Multicolor Брадавица Стеги Флертуваат Секс Љубовта Еротски Играчки за Возрасни Игри Секси Брадавица Играчки Улога игра Свеж Со попуст
1Set Електро Шок Анален Задник Plug Метал Мало Звучи Катетери & Sounds Секс Производи Секс Играчки За Мажи Стимулација на Простатата Свеж Со попуст
3 Бои Силикони Лисици за Sex Фетиш Ропство Нерѓосувачки Челик Рака Ракави Возрасни Игра Секс Играчки за Женски и Машки G52 Свеж Со попуст
Нови Чипка Ѕвезда Брадавица Стеги Флертуваат Секс Љубовта Еротски Партија Маски Возрасни Игри Секси Брадавица Играчки Улога Свеж Со попуст
2017 Топла нерѓосувачки челик метал ропство лисици со заклучување на роб во bdsm зглоб ограничувања рака ракави фетиш носат Свеж Со попуст
63CM Коњ Исечете Деликатна Род Камшик ,Секс Тепањето Гребло Фетиш СТП Кожен Камшик Flogger Секс Играчки За Неколку Возрасни Свеж Со попуст
Тиери секс Ропство средства за Врзување производи, робови желби лисици anklecuffs Педесет Нијанси на Сива Играчки, Секс Игри Свеж Со попуст
Силиконски Држи Устата Замолчени Cosplay Фетиш Воздржаност Ропство Возрасни Игра за Парови Флерт Секс Производи Играчки Новина Свеж Со попуст
IKOKY 12 Страни Секс Играчки за Неколку Секс Генерал Глупости Хумор Коцкање 4 парчиња/set Смешно Еротски Играчки за Возрасни Свеж Со попуст
Нерѓосувачки челик мало plug пенисот приклучокот,секс играчки за пенисот F131 Свеж
Нерѓосувачки челик мало plug пенисот приклучокот,секс играчки за пенисот F131

Материјал : нерѓосувачки челикТежина : околу 23gСет вклучуваат 25мм прстен и 30мм прстенБесплатен превозот

DEN 153.12
2017 Возрасни Игри Геј Кожа BDSM Фетиш Ропство Секси Т-точка Мажите Улога игра Еротски Секси Секс Играчки За Парови Свеж Со попуст
3Pcs Femal Брадавица Стеги Градите Морон Пичка Пумпа Enlarger Клиторисот Stimulator Брадавица Вакуум Пумпа за Возрасни Секс Свеж Со попуст