32 80см 5in1 Расклопна Преносни Светлина Рефлектор Diffuser Круг Фото диск Мулти Боја Рефлектор за Студио за Фотографија

32 80см 5in1 Расклопна Преносни Светлина Рефлектор Diffuser Круг Фото диск Мулти Боја Рефлектор за Студио за Фотографија

5 %

DEN 547.00

DEN 576.00

Свеж

Во магацинот

32" 80см 5in1 Расклопна Преносни Светлина Рефлектор Diffuser Круг Фото диск Мулти Боја Рефлектор за Студио за Фотографија
Карактеристики :
5 во 1 : Злато, Сребрена, Бела, Црна и Проѕирна.
На рефлектор со пет различни рефлексивни површини може да се користи за да се пополни, да се одрази, дифузна, се апсорбира или омекне светлина.
Издржливи и флексибилни челична рамка, тоа лесно може да се здипли во мали димензии.
Доаѓа со zippered за носење за удобен за носење.
Спецификации :
Површини : Злато, Сребрена, Бела, Црна и Проѕирна.
Облик : Тркалезна
Големина(Дијаметар) : Прибл. 80см / 32in
Пакет големина : Прибл. 31 * 30 * 4cm / 12.2 * 11.8 * 1.57 во
Пакет тежина : 386g / 13.6 оз
Пакет се вклучени :
1 * 5 во 1 Расклопна Рефлектор
1 * Носење

Големина (WxHxD): 31*30*4cm
Број На Модел На: 80FT05
Тежина: 400g
Обликот: Круг

Додатоци на производи

ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА 10X20 Позадина Фото Снимајте Позадина Vinilos Infantiles Споредено Виолетови Цвеќиња CMS-1883 година Свеж Со попуст
Allenjoy Розови цвеќиња цвет цвеќиња пат градина фотографија украси за дома позадина облека фотографија винил фондови Свеж Со попуст
NeoBack 5x7ft Флорални Прозорец Вратата Потекло Фотографија Backdrops Фото Студио Винил Печатена Фотографија во позадина P2394 Свеж Со попуст
Mehofoto Фотографија Позадина 5x7ft Винил Позадина Прилагодени на Стари дрвени подови Новороденчињата Фотографија Позадина, Свеж Со попуст
ASHANKS Преносни Светлина се Залагаме за Камерата Фотографија 2.1 m/6.8 FT Tripod Стојат Заградата Носителот Softbox Фото Светло Свеж Со попуст
ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Фотографија Позадина Ткаенина Позадина Фотографија Фотографски Графити на Ѕидот MHSX-2746 Свеж Со попуст
Allenjoy винил фотографија позадина гроздобер вратата на Растенијата Скалите лак позадина новороденче photocall оригинален дизајн Свеж Со попуст
Тенка Винил Фотографија Позадина Прилагодите Backdrops Дигитално Печатење Позадина за фото Студио 5X7ft F-1508 Свеж Со попуст
Тенка Винил Фотографија Позадина Прилагодите Backdrops Дигитално Печатење Позадина за фото Студио 5X7ft F-1508

Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас тоа е погоден за еднократна употреба(роден

DEN 414.00 600.00
ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Фото Позадина Фотографија Позадина Потекло Винил Hintergrund Holz Сина И Портокалова MHSX-2883 Свеж Со попуст
ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Фото Позадина Фотографија Позадина Потекло Винил Hintergrund Holz Сина И Портокалова MHSX-2883

Обработка На Време : 3 до 5 дена.Сите наши Крпа потекло се направени во Кина и се печатени во времето на це

DEN 213.00 287.52
ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Toile Де Убави Позадина Tissu Foto Studio Позадина Винил Убави Де Студио Де Photographie Камен Ѕид GCNTZC-030 Свеж Со попуст
РС-60E3 Тајмер Далечинско управување Shutter Ослободување Кабелот За Canon 300D 350D 450D 550D 500D 600D 60D 1000A 1100D Свеж Со попуст
РС-60E3 Тајмер Далечинско управување Shutter Ослободување Кабелот За Canon 300D 350D 450D 550D 500D 600D 60D 1000A 1100D

Опис на производотРС60 E3 тајмер со 85 cm кабел и автотајмерот , интервал тајмер , долго изложување на тајмер

DEN 569.00 618.72
Neewer 2,5 mm-N3 Камера Далечински Управувач Shutter Ослободување Кабел Кабелот за Nikon D90/D600/D610/D5000/D5100/D5200/D5300/D7000/D7100 Свеж Со попуст
Neewer 2,5 mm-N3 Камера Далечински Управувач Shutter Ослободување Кабел Кабелот за Nikon D90/D600/D610/D5000/D5100/D5200/D5300/D7000/D7100

НАПОМЕНА : има промени на нашите во Странство магацин, нашите ЕУ клиенти да нарачате производот од нашит

DEN 273.00 287.52
Allenjoy фотографски позадина Балон светла небото замокот backdrops бебе принцеза фото нов дизајн 150x200cm Свеж Со попуст
Allenjoy фотографски позадина Балон светла небото замокот backdrops бебе принцеза фото нов дизајн 150x200cm

Тогаш нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас.Особено забрзана, Обработени нарачк

DEN 460.00 666.72
Laeacco Гранџ Тебе Солидна Темно Зелена Боја Фото Потекло Прилагодено Дигитална Фотографија Backdrops За Фото Студио Свеж Со попуст
3X3M Прилагодите винил фотографија позадина ѕид од тули дрво компјутер печати позадина за фото студио L512 Свеж Со попуст
3X3M Прилагодите винил фотографија позадина ѕид од тули дрво компјутер печати позадина за фото студио L512

Производство на сликата : Функција : Големина : 3 X3 M (10x10ft)(Доколку имате одредени големината потреби, било

DEN 1598.00 2160.00