3D LED Ноќ Светлата Мало Куче со 7 Бои на Светлината за Домашна Декорација Светилка Неверојатни Визуелизација Оптичка Илузија Страшни

3D LED Ноќ Светлата Мало Куче со 7 Бои на Светлината за Домашна Декорација Светилка Неверојатни Визуелизација Оптичка Илузија

DEN 575.52

Свеж

Во магацинот


Неверојатни 3 D LED Светилка Мало Куче Форма LED Ноќ Светла со 7 Бои Магичен Панел 3 D оптичка илузија LED светло
Карактеристики :
1. 8 променливи боја начини, вклучувајќи Цијан, Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта и Виолетова, како и светкави режим што ги прикажува сите бои
2. Допир копче : Притиснете едно време, една боја светлината нагоре, притиснете го повторно, тоа се исклучи. Притиснете, и трето, една боја светне.
3. Автоматски боја менување на режимот. Притиснете го допрете копчето за да минатата боја, потоа притиснете го повторно, авто боја се менува режимот на работа.
4. Напојување : usb кабел или 3pcs ААА батерии
5. Energe штедење. Моќ поминуваат : 0.5 W; LED животен век : 10000 часа
6.Тоа може да се користи во спалната соба, детската соба, дневна соба, бар, хотели, продавница, кафуле, ресторан и слично како декоративни светлина. исто така, може да се како фестивал, birthday (роденден), Божиќни подароци.
Производ Големина : 9.7 : 6.7 : 3.4 инчен
База : 3.4 : 3.4 : 1.7 инчен
Пакетот вклучува :
1 * лесен водич плоча стакло
1 * светилка база
1 * usb кабел
1 * use manual

Тип На Објект: Ноќ Светла
Е Батерии Се Потребни: No
сертификација: CE,FCC
Тип На Батерија: Никој
Извор На Енергија: AC
Употреба: празник
Е Батерии Вклучени: No
Тело Материјал: ABS
Енергија: Допир
Wattage: 0-5W
Извор На Светлина: LED Светилки
Е Светилки Вклучени: Yes
Обликот: Животните
Број На Модел На: aodog02
Тип: ноќ светлина
Бренд Име: MYDKDJL
Напон: 5V

Додатоци на производи

LED Ноќ Светлина Круна Форма Marquee Знак Писмо Спалната соба Светилка 3D Круна LED Ноќ Светилка За детски Роденден на Божиќ Свеж Со попуст
Дома декор Ѕид Светилка L40/50/60/70cm LED Огледало Светилка за Тоалет/Бања/Спална соба/Дневна Соба Ѕид Светла 85-265VAC суета Свеж Со попуст
модерната LED ѕид sconce LED дневна соба foyer спални бања ѕид светлина круг плоштадот LED светилка ѕид Свеж Со попуст
модерната LED ѕид sconce LED дневна соба foyer спални бања ѕид светлина круг плоштадот LED светилка ѕид

Производот За ТрофеиМатеријал : Железо + СтаклоИзвор на светлина : LED чиповиОдговараат за местото : спалн

DEN 1080.00 1200.00
TDL-7120 10 IR LED Инфрацрвениот Детектор на Движење Безжични Сензорски Плакарот Кабинет Светлина Светилка во Светот Продавница Свеж Со попуст
Модерната LED Ѕид Светилка За Бања Спалната соба 12W Ѕид Sconce Бела Затворен Осветлување Светилка глобална напојување за AC100-265V Свеж Со попуст
12V LED Лента 1.2 M Сензор за Движење Ноќ Светлина Топло бела Dimmable Кревет Светлина со Автоматско Исклучување на Тајмерот Свеж Со попуст
Златни сребрени црни алуминиумски огледало пред светлината led бања светилка за на доградба на акрилни ѕид кабинет sconce 110V Свеж Со попуст
Топла Далечински Управувач USB Полнење LED Ноќ Светлина Топол Воздух Балон Батерија Ѕид Светилка Лустерот Светла Деца Бебето Свеж Со попуст
AC85-265V/12V/24V 2W Надземни Led Ѕид Светилка За кревет Со Приклучок Во Свеж
AC85-265V/12V/24V 2W Надземни Led Ѕид Светилка За кревет Со Приклучок Во

5 mEmitte боја : бела 60006500k) ( / топло бела( 30003200k) / netural бела(4200k)Приклучок;со ЕВРОТО,САД,велика БРИТАНИЈА,АУ при

DEN 360.00
FUMAT Обоено Стакло Ѕид Светилки Барок Светлина Тела Ѕид Sconces За Дневна Соба Огледало Пред Светилка Ноќни LED Светла Ѕид Свеж Со попуст
Отворено Сијалица E27 Луксузни Ѕид Sconces Светилка Светилки Водоотпорен Гроздобер Градина Улица Led 220V Осветлување Вила Балкон Свеж Со попуст
2W Ѕид Светилка Право и Надолу Осветлување Ѕид-Монтирани Алуминиум Шарени LED Sconce Затворен Декорирани за Спалната соба Дневна Свеж Со попуст
12VAC IP68 базен/СПА par56 ѕид монтирани Нерѓосувачки челик 300мм 19W/27W/32W ,Базен светлина ,120degree лер подводни светилки Свеж Со попуст
12VAC IP68 базен/СПА par56 ѕид монтирани Нерѓосувачки челик 300мм 19W/27W/32W ,Базен светлина ,120degree лер подводни светилки

Вториот дел : LED светла од брзо да се забави обратна, време е за 30 ГОДИНИ За RGB : Далечински Контролер, Авто

DEN 3835.00 3835.20
Алуминиум Модерна Ѕид Sconce скала-во облик на 4w Кул Бело LED ѕид светлина декорација Дома осветлување AC85-265V Ѕид монтира Свеж Со попуст
Модерната Сјај Кристал Led Ѕид Lamp, Chrome Метал Спалната Соба Led Ѕид Светла Тела Трпезарија Ѕид Светлина Foyer Led Ѕид Sconce Свеж Со попуст
HOTOOK RGB DMX Подводни Помали Ѕид монтирани LED базен светла базен басен за Базени и Бањи + DMX512 Контролер + Напојување за Свеж Со попуст
HOTOOK RGB DMX Подводни Помали Ѕид монтирани LED базен светла базен басен за Базени и Бањи + DMX512 Контролер + Напојување за

Далечински Контролер може да се реализира долги далечински управувач и промена на работата.Внатрешни ф

DEN 16373.00 18192.00
5V Smart Кампови LED Ноќ Светлата Отворено Шатори Осветлување Батеријата Oprated Спалната соба Рака Табела Светилка Детска Соба Свеж Со попуст
Ретро Едноставна Европската Класична Железо, Стакло Led E14*2/3/4 Глави Огледало Светлина За Бања Кабинет Спалната Соба Водоотпорен Свеж Со попуст
AC85-265V Модерна Ѕид Светилки Железо 10W Sconce Спалната соба Ноќни Applique Murale Топло Бела LED Ѕид Светилка Скалите Aisle Свеж Со попуст
AC85-265V Модерна Ѕид Светилки Железо 10W Sconce Спалната соба Ноќни Applique Murale Топло Бела LED Ѕид Светилка Скалите Aisle

Следните предмети повеќе од 50% попуст : Карактеристики : Светилка тело е направен од чист Алуминиум, поли

DEN 1488.00 2976.00