Кралската Жолта Геометриски Chevron Фрли Перница Шик Перница Покрие Плажа 17X17 Ткаени Лен Промоција Дома Декор Lumbar Перница Случај

Кралската Жолта Геометриски Chevron Фрли Перница Шик Перница Покрие Плажа 17X17 Ткаени Лен Промоција Дома Декор Lumbar Перница

28 %

DEN 172.00

DEN 239.52

Свеж

Во магацинот

Кралската Жолта Геометриски Chevron Фрли Перница Шик Перница Покрие Плажа 17 X17 Ткаени Лен Промоција Дома Декор Lumbar Перница Случај Ставка Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Памук, Лен и Полиестер
Големина : прибл. 17.70x17.70 ВО (45cmx45 CM) (ве молиме овозможи 1-2cm отстапување)
Затворање : Скриен Патент
Пакет содржи : 1 парче на перница капак (перница внатрешна не е вклучена)
Куче раси : Dogo Argentino,Rottweiler,Американски Шпорет Spaniel,Cavalier Кралот Чарлс Spaniel,Lowchen,Краток Haire Ditalian Hound,Јоркшир Terrie,Крв Hound,Австралија Свилен Terrier,Boykinspaniel
Напомена :
1. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела.
2. Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за некоја фотографија цел.
3. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел.
Напомена : Тоа е само перница покрие ,не постои јадро внатре .
Ако ви се потребни две страни печатени ,САМО додадете $1.00. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ние ќе бидеме благодарни ако можете да ни обезбедите позитивен фидбек. Ако имате било какви прашања, Не отвори discute,ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ви благодариме!
Ние сме една фабрика. Ние секогаш се придржуваат до најдобрите производи и услуги за вас и вашите пријатели. Каде што ќе купат производите на компанијата имаат проблеми со квалитетот, ве молиме да се земе слики на нас по приемот во рок од седум дена, ќе се ре-испратете бесплатен вашиот омилен производ, кој е нашата заложба.
ЗАБЕЛЕШКА : Добредојдовте На Големо И Прилагодување 3 D Печатење Перница Капак. Ве Молиме Да Користите Шопинг Кошничка За Да Додадете Стоки, Поголема Цел, Поголем Попуст!!!!!
1. Во светот превозот. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :

Големина: 45x45cm
Бренд Име: Шарени Булдог
Употреба: Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил: Обична
Материјал: Лен / Памук
Број На Модел На: 9450
Обликот: Плоштад
is_customized: Yes
Шема: Печатени
Шаблон Тип: Печати
Техника: Рачно изработени
Употреба: столче маска
Материјал: Полиестер лен
Поддршка: Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина: 17.7*17.7 inch
ткаенина боја: Беж
Use1: Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2: Божиќ,Дома,Хотел,Столче
Тип: Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна: Не пополнување
Модел 1: Стрелка Цик-Цак Ikat Племенски Шари Сина, Црна, Кафеава
Шема 2: Црвено Шарени Карирани Пергола Plaid Крстот Розова

Додатоци на производи

Нови Британски Стил Лондон и Frence Дома Декоративни Троседот Перница Покрие Фрли Перница Случај Гроздобер Памук, Лен Плоштадот Свеж Со попуст
Божиќ Стил Дома Текстил Елени Шема Фрли Перница Перница 45Cmx45Cm Плоштадот Кроења рачно изработени Перница Случај Свеж Со попуст
Симпатична Божиќ Фрли Pillowcase Декорација Топката Мачка Создаваат Ирваси Метла 17 Инчен Плоштадот Еднорог Бонбони Дома Троседот Свеж Со попуст
Акварел Магла Морето на Облаци Розова Сино Зелена Перница Покрие Фрли Перница Памук, Лен Перница Случај Троседот Дома декор Свеж Со попуст
Луксузна Табела Тркачи 275*12CM Bling Светкавиот Дијамант Мрежа Кристал Кристал Свадба Маса Тркач Висок Квалитет 6Colors 1Pcs/многу Свеж Со попуст
Нови Чипка Везени Флорални Стол Перница Опфаќа Поставување Прашина Доказ Покритие за Стол Дома Партија Свадба Декорација Висок Свеж Со попуст
Африкански Националниот Дрес Бохемски Стил Геометриски Дома Декоративни Фрли Перница Опфаќа Лен Етничка Перница Покрие Случај Свеж Со попуст
Ретро Автомобил, Автобус Такси Една Страна Печатење Дома Декор Троседот Столче Декоративни Перница Покрие Перница Случај Capa Свеж Со попуст
Тропски Растенија Перница Перница Есен Перница Случај Маска од Алое Мароко Спална соба За Троседот Дланки Фрли Перница Случај Свеж Со попуст
Нордиските стил Ткаени Боја на Цвет Дрво Софа Кревет Перница Декоративни Фрли Перница Плоштадот Троседот Печатени Перница Маска Свеж Со попуст
1x Гроздобер Перница Случај Композитни Лен Растера Перница Покрие Жолта цик-цак 42x42cm 16.5x16.5 Троседот Столче Фрли Перница Свеж Со попуст
Лист Музика Перница Перница Гитара Перница Покрие Saxophone Кревети Претставува Портокал Фрли Перница Опфаќа Акварел 43x43cm Свеж Со попуст
Симпатична Шарени Листови, Печатени Памук, Лен Перници Покрие Автомобил Спална Соба Троседот 18 Навлаки За Креативни Оркестарот Свеж Со попуст
Лето Стол Декоративни Акварел Стил Предиво Обоени Пердуви Троседот Перница Декоративни 45Cmx45Cm Плоштадот Троседот/Кревет Перница Свеж Со попуст
Декоративни Фрли Перница Перница Покрие Геометриски Lumbar Шарени Подароци За Перници Дома Правоаголник Свеж Со попуст
Декоративни Фрли Перница Перница Покрие Геометриски Lumbar Шарени Подароци За Перници Дома Правоаголник

Декоративни Фрли Перница Перница Покрие Геометриски Lumbar Шарени Подароци За Перници Дома ПравоаголникН

DEN 159.00 186.72
Maiyubo Обичај Перница Покрие Памук, Лен Шарени, Креативни DIY печати ја Вашата сопствена Слика Перница Случај Стол Перница Свеж Со попуст
Европската Британски Стил На Табела Тркач Поставите Полиестер Памучна Крпа Двојно Deers Plaid Моделот Табела Мат И Маса Божиќ Свеж Со попуст
1 Парче Везени сомот перници без внатрешниот кинески класичната декоративни фрли перница цвет cojines гроздобер дома декор Свеж Со попуст