13.3 инчен Приватност Филтер Анти-отсјај екран заштитен филм , SZEGYCHX За Лаптоп 16:10 Лаптоп 28.6 cm*17.9 cm

13.3 инчен Приватност Филтер Анти-отсјај екран заштитен филм , SZEGYCHX За Лаптоп 16:10 Лаптоп 28.6 cm*17.9 cm

36 %

DEN 709.00

DEN 1107.84

Свеж

Во магацинот


Карактеристики : 1.Нови генерички Универзална Приватност Екран Филтер 2.Спречување и заштита на вашиот LCD екран од несакани peepers, додека одржување на LCD екранот чисти и unscratched. 3.LCD екран ќе биде Темен Екран кога се гледа од лево или десно на 45-60 степени агол. 4.Со цел да се вклопи widescreen десктоп LCD монитори со дијагонално мерено 7"гледање на екран и 16 : 10 aspect ratio. 5.Вистински филтер димензии се 11 1/4 "широк x 7 1/16" висок 28.6*17.9 6.Лесен, тенок, frameless дизајн. 7.Го штити екранот од нечистотија, остатоци и гребнатини. 8.Одлично за голем сообраќај области и отворена канцеларија на животната средина. 9.Спречете го вашиот сосед од читање приватни пораки / e-mail. 10.Одлично за спречување на соседи на вашиот бизнис патување од гледање на доверливи информации или само кога ќе се дознае во јавноста во кафуле. Производи вклучуваат : 1*приватност Филм (За приватност екран филмот,Не дисплеј) 1*ткаенина за чистење 1*транспарентна пластика hasp Забелешка : 1.Ве молиме внимателно да се провери големината пред да нарачате компјутер сооднос, така што нема да се купи на погрешен производ. 2.Индивидуалните производ димензии може да постои 1-3мм грешки, но не влијае на нормална употреба. 3. Ако ви треба за да купите други големини, се сеќавам имате било какви прашања обратете се нашата служба за корисници. Ви благодариме што Не се погодни за Apple компјутери, ако треба Apple Macbook Приватност Филтер филм, можете да ги купите на следниот линк, ви благодариме

Употреба: КОМПЈУТЕР / Лаптоп
Приказ На Односот На: 16
Број На Модел На: 13.3(16
Бренд Име: SZEGYCHX
Има Приватност: Yes
Пакет: No
Големина На Екранот: 13.3
Големина: 11 1/4 широк x 7 1/16 висок 28.6*17.9

Додатоци на производи

15 Инчен Сите Во Еден Компјутер Пос Терминал Пос Системот за Допир каса Со MSR POS2119 Свеж Со попуст
15 Инчен Сите Во Еден Компјутер Пос Терминал Пос Системот за Допир каса Со MSR POS2119

15 Инчен Сите Во Еден Компјутер Пос Терминал Пос Системот за Допир каса Со MSR POS2119СОВЕТ Pls забележите оваа

DEN 13954.00 14688.00
Бесплатен Превозот! 65 инчен Multi IR Екран на Допир Панел 10 поени Инфраред Допир Рамка Шалче за полнење Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот! 65 инчен Multi IR Екран на Допир Панел 10 поени Инфраред Допир Рамка Шалче за полнење

25 VНапојувањеГолемина под 52"(вклучуваат 52") USB или PS / 2 Интерфејс, моќ бран max Рамката е интегриран со печат

DEN 9576.00 10080.00
Xintai Допир 42 инчен 2 поени 16:9 IR екран на допир панел, без стакло работа со 42 инчен LCD панел поддршка XP WIN7 систем Свеж Со попуст
Xintai Допир 42 инчен 2 поени 16:9 IR екран на допир панел, без стакло работа со 42 инчен LCD панел поддршка XP WIN7 систем

42 инчен 2 поени 16 : 9 IR екран на допир панел, без стакло работа со 42 инчен LCD панел поддршка XP WIN7 WIN8 WIN10 Систе

DEN 6989.00 7680.00
ZGYNK / 10.4 Отворена Рамка Индустриски монитор/ метал следи со VGA /AV/BNC/HDMI следење Свеж Со попуст
ZGYNK / 10.4 Отворена Рамка Индустриски монитор/ метал следи со VGA /AV/BNC/HDMI следење

Име на производ : 10.4 инчен мониторПроизвод модел : TB10424 : 3 екран област : 10.4 инченНајдобра резолуција : 800 X6

DEN 3420.00 3600.00
20 инчи Приватност Филтер Анти-Шпионски Екран Заштитен филм за 16:9 Widescreen Компјутер 17 3/8 широк x 9 3/4 висока (441mm*248mm) Свеж Со попуст
20 инчи Приватност Филтер Анти-Шпионски Екран Заштитен филм за 16:9 Widescreen Компјутер 17 3/8 широк x 9 3/4 висока (441mm*248mm)

Филтерот помага во намалување на отсјај,кога мат страна е свртена кон надвор Вистински филтер димензи

DEN 1536.00 1616.64
Бесплатен Превозот! 49IR допир рамка мулти 4 поени Инфраред екран на допир панел шалче за полнење за lcd дисплеј Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот! 49IR допир рамка мулти 4 поени Инфраред екран на допир панел шалче за полнење за lcd дисплеј

Бесплатен Превозот! 49"IR допир рамка мулти 4 поени Инфраред екран на допир панел шалче за полнење за lcd дис

DEN 7980.00 8400.00
Исклучително евтини и точни 65 10 поени IR екран на допир инфраред екран на допир панел Свеж Со попуст
Исклучително евтини и точни 65 10 поени IR екран на допир инфраред екран на допир панел

5 мм Х 2,5 mmВандалотдоказНема пауза од 1фунти челик топката намалувањето од 130 cm високаОптичкиСтакло : Без

DEN 9425.00 11088.00
Новиот 7 Инчен за 165mm*100mm Ракописниот Оригинал 7 инчен Автомобил DVD Навигација GPS Екран на Допир Панел Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
НОВ тип 48 инчи Инфраред IR екран на допир за IR допир рамка шалче 10 допир поени Приклучок и работи Свеж Со попуст
НОВ тип 48 инчи Инфраред IR екран на допир за IR допир рамка шалче 10 допир поени Приклучок и работи

започнетекрајот48 инчи 16 : 9 wi де НОВ Тип IR допир рамка multi touch поени 10 допир поени Стандард брод 10 допир по

DEN 6429.00 6767.52
23.0 инчи (Дијагонално Мерено) Анти-Отсјај Приватност Филтер за широк екран(16:9) Компјутер со LCD Монитори Свеж Со попуст
23.0 инчи (Дијагонално Мерено) Анти-Отсјај Приватност Филтер за широк екран(16:9) Компјутер со LCD Монитори

0 инчен (Дијагонално Мерено) АнтиОтсјај Приватност Филтер за широк екран(16 : 9) Компјутер со LCD МониториХо

DEN 2407.00 2831.52
Win10 Компатибилен Widescreen 17 17.1 Инчен 4 Wire Resistive USB Екран на Допир Панел За photobooth/фото киоск/Лаптоп Свеж
Win10 Компатибилен Widescreen 17 17.1 Инчен 4 Wire Resistive USB Екран на Допир Панел За photobooth/фото киоск/Лаптоп

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Враќање&Размена на еу : С

DEN 2352.00
ZGYNK / 7 инчен Отворена Рамка Индустриски монитор/ метал следи со VGA /AV/BNC/HDMI следење Свеж
ZGYNK / 7 инчен Отворена Рамка Индустриски монитор/ метал следи со VGA /AV/BNC/HDMI следење

Бренд Име : ZGYNK Број на Модел : TB7008 големина : 173 X121 X33 MM Апликација : Десктоп Големина на Екран : 7" Време на О

DEN 2832.00
12.1 инчен Лаптоп Приватност Филтер Екран Заштитник Филм за Стандард Екран (4:3) Лаптоп LCD Монитори Свеж Со попуст
12.1 инчен Лаптоп Приватност Филтер Екран Заштитник Филм за Стандард Екран (4:3) Лаптоп LCD Монитори

Ќе видите информации за вашите екранот, додека луѓето од двете страни само што ќе ја видите затемнет екр

DEN 897.00 1055.52
Zhixianda Фабрика Директна Продажба 10.1 Инчен 1280*800 Десктоп Монитор на Допир Екран 16:10 Широк Монитор Со AV/BNC/VGA/HDMI/USB Свеж
Бесплатен Превозот! 24 мулти 10 поени IR екран на допир панел шалче за полнење за киоск Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот! 24 мулти 10 поени IR екран на допир панел шалче за полнење за киоск

USB интерфејс, Интелигентни автоматска калибрација,дискслободни и одржувањеслободни Compatiblewith повеќе сис

DEN 5244.00 5520.00
Бесплатен Превозот! 32 инчен IR Екран на Допир Панел Шалче без стакло / Реалниот 2 Поени интерактивен екран на допир рамка Свеж Со попуст
висок qualitypoint на продажба продавница каса пос сите во еден благајната на машина со парични фиока 80 приемот печатач бар-код Свеж Со попуст
23 инчен Приватност Филтер Анти-отсјај екран заштитен филм ,SZEGYCHX За Лаптоп 16:9 Лаптоп 50.9 cm*28.6 cm Свеж Со попуст
23 инчен Приватност Филтер Анти-отсјај екран заштитен филм ,SZEGYCHX За Лаптоп 16:9 Лаптоп 50.9 cm*28.6 cm

Карактеристики : 1.Нови генерички Универзална Приватност Екран Филтер 2.Спречување и заштита на вашиот LC

DEN 1645.00 2570.88
12.5 инчен Приватност Филтер Екрани со Заштитен филм за 16:9 Лаптоп 10 7/8 широк x 6 3/16 висока (277mm*157mm) Свеж Со попуст
12.5 инчен Приватност Филтер Екрани со Заштитен филм за 16:9 Лаптоп 10 7/8 широк x 6 3/16 висока (277mm*157mm)

12.5 инчен Приватност Филтер Екрани со Заштитен филм за 16 : 9 Лаптоп 10 7 / 8 "широк x 6 3 / 16" висока (277mm*157mm)1 Корис

DEN 706.00 743.04
14.0 инчен Лаптоп Приватност Филтер Екран Заштитник Филм за широк екран(16:9) Лаптоп LCD Монитори Свеж Со попуст
14.0 инчен Лаптоп Приватност Филтер Екран Заштитник Филм за широк екран(16:9) Лаптоп LCD Монитори

Превозот Време Ние се обидуваме се потрудиме да брод од ист ден за плаќање расчисти пред 2 Ќе видите инфо

DEN 979.00 1151.52
НОВ тип 43 инчен Инфраред IR екран на допир за IR допир рамка шалче 10 допир поени Приклучок и работи Свеж Со попуст
НОВ тип 43 инчен Инфраред IR екран на допир за IR допир рамка шалче 10 допир поени Приклучок и работи

започнетекрајот43 инчи 16 : 9 wi де НОВ Тип IR допир рамка multi touch поени 10 допир поени Стандард брод 10 допир по

DEN 6019.00 6335.52