Xiberia K5 PC Гејмер Гејмерски Слушалки со Микрофон Led Над-уво Headband Компјутер Тешки Бас USB Гејмерски Слушалки За Лаптоп

Xiberia K5 PC Гејмер Гејмерски Слушалки со Микрофон Led Над-уво Headband Компјутер Тешки Бас USB Гејмерски Слушалки За Лаптоп

20 %

DEN 1546.00

DEN 1932.00

Свеж

Во магацинот

Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти
перформанси на различни тела, како на модел.За Превозот : Секогаш наредби ние ќе брод во рок од 1-3 дена, освен за одмор, транспорт режимите вклучуваат EMS,DHL, FEDEX,UPS-от, ТНТ,Кина Пост,хонг конг Пост,итн, Сите наредби може да се следи на цел детали или Пост веб-Сајт, Доколку не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе песна стоката и да ви даде одговор како е можно поскоро.
Исклучителна изработка и модерен изглед.
Xiberia K5 PC Гејмер Гејмерски Слушалки со Микрофон Led Над-уво Headband Компјутер
Тешки Бас USB Гејмерски Слушалки За Лаптоп
Спецификации :
Бренд : Xiberia Модел : K5
Говорник :
Звучникот дијаметар : Φ50mm Чувствителност(S.
Answer : ___________________________ Note : Ова стоки испорака од кина и русија магацин за факултативна , Кога ќе нарачате, ве Молиме изберете во зависност од потребата,ви благодариме Тоа е пвц пакет во кина warehous,мало пакет во russsian склад. Нашата цел е задоволството на клиентите! (Руски пријатели ве молиме имајте предвид, ве молиме да го користите вашето целосно име и презиме кога ќе цел, ви благодарам !) 2.
повеќе погодна за подолго време се носат. L) : 96±3db
Зачестеност одговор : 20~20000 Hz Отпорност : 32Ω
Микрофон : на Ветер : omnidirectional
Единица : Φ4.
Карактеристики :
Дигитални виртуелна 7.1 опкружувачки звук гејмерски слушалки.
Мека кожа перница глава-подлога и уво-подлога направена од кожа-пријателски материјал.За Време на Испорака : Ова е меѓународен пратката која зависи од локалните поштенски услуги ефикасност,затоа што не можеме да го обезбедат точното време на испорака,на следниот графикон се за повикување само 4.
USB приклучокот со omnidirectional микрофон и контрола на јачина на звук led светло
50mm, Hi-Fi возачот , високо чувствителни и повеќе моќни магнетни сопственост.2 m
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја
на објектот.5 mm Чувствителност : 58±3db
Боја : сребро Кабел должина : Околу.
Одличен звучен ефект и голема аудио квалитет.
Headband автоматски се протега дизајн, меки и удобни за носење. Ви благодариме!
Пакет се вклучени :
1 x Xiberia K5 Слушалки
Поврзани Производи
Мојот пријател, Љубезно ве молиме имајте во предвид овие совети : 1.За продажба на Мало Пакет : Некои од нашите производи без мало пакет, бидејќи мало пакет тоа е голема големина и тежина е тешка, Ние ќе ги искористиме меур торба за заштита на тоа добро, може да го спаси вашиот превозот надомест, Ако се препродавач и треба со мало пакување, ве молиме контактирајте со нас пред цел.За Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!,Вашите повратни информации тоа е навистина важно за нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека може да ни остави голем повратни информации, ви благодарам многу ! Ако имате проблем при користењето на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме најдобро да ви помогне да се реши
.

Чувствителност: 96±3dB
Бренд Име: XIBERIA
Функција: за Видео Игра,HiFi Слушалки,За Интернет Бар
Поддршка СТАН: No
Зачестеност Одговор Опсег: 20-20000Hz
Активен Бучава Отказ: No
Стил: Headband
Безжичен: No
Поддршка Apt-x: No
Контрола На Јачина На Звук: Yes
Линија Должина: 2.2 m
Поддршка За Мемориска Картичка: No
Безжична Тип: Никој
Водоотпорен: No
комуникација: Жичен
Vocalism Принцип: Динамичен
Конектори: USB
Со Микрофон: Yes
Контрола На Копчето: Yes
Отпорот: 32Ω
Број На Модел На: XIBERIA K5 Гејмерски слушалки за pc гејмер
Приклучок Тип: Линија Тип
боја: Сребро.
Над-уво: Yes
Контрола На Јачина На Звук: Yes
Функција: Гејмерски Слушалки со Микрофон LED светла
Тип: USB 7.1 Звук Гејмерски Слушалки
Употреба: За PC Компјутер, лаптоп, КОМПЈУТЕР Гејмер
headphone тип: PC Гејмер слушалки со led светло
Модел: K5 Гејмерски Слушалки со микрофон
слушалки : Гејмерски слушалки за PC Гејмер
Функција: usb виртуелна 7.1 звук/ микрофон/ LED Светла Слушалки

Додатоци на производи

ZAPET Bluetooth Слушалки Безжични Слушалки Спортски Работи Слушалки со помошен Кабел Стерео HD Микрофон за iphone xiaomi паметен Свеж Со попуст
KZ ZSE Двојна Динамичен Возачи Слушалка Во Увото Слушалки Аудио Набљудувачите на Бучава Изолирање на HiFi Музика Спортски Earbuds Свеж Со попуст
SAMSUNG HM1200 Bluetooth Слушалки со Микрофон Црна Во уво Безжична Стерео Бизнис Слушалки со Bluetooth 3.0 Службен Вистински Свеж Со попуст
SAMSUNG HM1200 Bluetooth Слушалки со Микрофон Црна Во уво Безжична Стерео Бизнис Слушалки со Bluetooth 3.0 Службен Вистински

SAMSUNG HM1200 Bluetooth Слушалки со Микрофон Црна Во уво Безжична Стерео Бизнис Слушалки со Bluetooth 3.0 Службен Висти

DEN 648.00 981.12
Marsnaska Про Меки Силиконски Уво Приклучоци Уво Заштита За Звучна Изолација Анти Бучава ' Рчењето Спиење За Патување Редукција Свеж Со попуст
JBL T110 BT Безжична Bluetooth Слушалки за Во Уво Слушалки Спортски Магнетни приклучок за Слушалки Свеж Со попуст
JBL T110 BT Безжична Bluetooth Слушалки за Во Уво Слушалки Спортски Магнетни приклучок за Слушалки

JBL T110 BT Безжична Bluetooth Слушалки за Во Уво Слушалки Спортски Магнетни приклучок за Слушалки

DEN 2558.00 3119.52
1 PIN 2,5 mm Тајните Акустична Цевка Слушалка Слушалка Слушалки за полнење за Motorola Радио - L060 Нова жешка Свеж Со попуст
1 PIN 2,5 mm Тајните Акустична Цевка Слушалка Слушалка Слушалки за полнење за Motorola Радио - L060 Нова жешка

Производ во Боја : Бело+Црно Има далечински микрофон со притисни за разговор копчето можете да клип насе

DEN 103.00 120.96
Сосема Нов Стерео Слушалка За Samsung Галакси A3 Година Earbuds Слушалки Со Микрофон За Далечинска Контрола На Јачина Свеж Со попуст
Оригиналниот Langsdom JM21 JM26 Слушалки со Микрофон Супер Бас Слушалка Слушалки За iphone 6 6s xiaomi слушалка за паметен Телефон Свеж Со попуст
Безжичните Слушалки за телефон Стерео Bluetooth Heaphone Слушалка Слободни раце Слушалки Со Микрофон За Android, IOS iPhone, Свеж Со попуст
Безжичните Слушалки за телефон Стерео Bluetooth Heaphone Слушалка Слободни раце Слушалки Со Микрофон За Android, IOS iPhone,

НИ купувачот може да одберете превозот од сад.Ние ќе брод парцела од нашите НИ склад.Тоа ќе ве однесе око

DEN 856.00 1007.52
Универзална Bluetooth 3.0 Безжична Професионални Гејмерски Слушалки Слушалки Играч за PS3 КОМПЈУТЕР Со Mircophone Паметни Телефони, Свеж Со попуст
Слушалка LS200 За iPhone 6 6S 5 5S Earpieces Со Микрофон 3,5 мм Џек Бас Слушалки За apple Xiaomi sony Huawei Спорт S10 Свеж
Слушалка LS200 За iPhone 6 6S 5 5S Earpieces Со Микрофон 3,5 мм Џек Бас Слушалки За apple Xiaomi sony Huawei Спорт S10

Спецификации : Тип : Клипот Во Уво Слушалка Материјал : Aerospace Метал + TPE Боја : Црна,Бела,Зелена,Сина,Розова

DEN 161.28
A2DC Bluetooth Кабли за ATH-A2DC LS200 LS300 LS400 CKR90 CKR100 LS50 LS70 CKS1100 E40 E50 E70 Слушалки 6N Позлатен Сребрен Жици Свеж Со попуст
A2DC Bluetooth Кабли за ATH-A2DC LS200 LS300 LS400 CKR90 CKR100 LS50 LS70 CKS1100 E40 E50 E70 Слушалки 6N Позлатен Сребрен Жици

A2 DC Bluetooth Кабли за ATHA2 DC LS200 LS300 LS400 CKR90 CKR100 LS50 LS70 CKS1100 E40 E50 E70 Слушалки 6 N Позлатен Сребрен ЖициПараметар1*6 N е

DEN 1251.00 1713.60
М&J J8 Луксузни Серпентина Линија Метал Стерео Слушалки На Уво Earbuds Длабок Бас Subwoofer Слушалки Со Микрофон За PC Телефон Свеж Со попуст
Dacom ОКЛОП IPX5 Водоотпорен Спорт Безжична Bluetooth Слушалка Слушалки Стерео Слушалки Neckband Handsfree за телефонот електроника Свеж Со попуст
нова безжична bluetooth слушалки шапка плетени bluetooth 4.0 капа слушалки топли зимски капи музика слушалка најдобри Божиќ Свеж Со попуст
2018 Најдобра Оригинална Bingle B616 Мултифункционален стерео Безжична со Микрофон FM Радио за MP3 PC TV Audio Слушалки Слушалките Свеж Со попуст
ПОПОВА L-660 Оригинални bluetooth слушалки со микрофон безжична bluetooth слушалки за Iphone, Samsung Xiaomi приклучок за слушалки Свеж Со попуст