Бања Организатор ПВЦ Ѕид Монтирани Двоен Слој Агол Складирање Полица Туш Caddy Шампон Крпа Рек Кујна Складирање Носителот

Бања Организатор ПВЦ Ѕид Монтирани Двоен Слој Агол Складирање Полица Туш Caddy Шампон Крпа Рек Кујна Складирање Носителот

DEN 940.32

Свеж

Во магацинот


Материјал : ПВЦ
Боја : Бела
Големина : Шоу во Слика
Пакетот Вклучува :
1* Бања Агол полица
Ознака : Бања организатор,кујна организатор,складирање за козметички,складирање за туш caddy,складирање за шампон,простор за кујна стоки.
Dual ниво дизајн со куки се овозможи поголем простор за да ги зачувате и прикажете го вашиот кујнски предмети.
Совршен за одржување и прикажување на зачини, кујнски прибор, конзервирана храна, шминка, лак шишиња, чистење материјали, и повеќе во било кој дел од вашиот дом или канцеларија.
МОРА да ги Прочитате Пред Купување
1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)
на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.
и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.
2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка.ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина пост
ВОЗДУХОТ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот.Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка.
3.Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка.кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница.можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .ние
се подготвени да ви даде подарок или некои попуст.
4.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 2-4 работни дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,
тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.

Бренд Име: DINIWELL
Број На Модел На: SQ-1907
Материјал: ПВЦ
Инсталација Тип: Ѕидот Монтирани Тип
Нема. на Групи: Двојно
Пакување: 1
Објектот: бања складирање полица
Материјал: ПВЦ складирање полица
Функција: Козметички складирање,туш caddy складирање,крпа за складирање,шампон за складирање
се применуваат: Бања Организатор,Кујна Организатор
Идејата за: Складирање за козметички,складирање за крпа,складирање за шампон
Обликот: Неправилни бања складирање полица
Употреба: Козметички складирање полица,крпа за складирање полица,шампон за складирање полица

Додатоци на производи

Не ' Рѓосувачки Челик 304 Бања Ролна Тоалетна Хартија Држачот За Мобилен Телефон Носителот Бања Полица Носителот Рек Тоалет Свеж Со попуст
MAIKAMI Plasitc Крпа Бар Ротирачки Крпа Рек Бања Кујнски Ѕид-монтирани Крпа Полиран Рек Носителот Додаток Dropshipping Свеж Со попуст
MAIKAMI Plasitc Крпа Бар Ротирачки Крпа Рек Бања Кујнски Ѕид-монтирани Крпа Полиран Рек Носителот Додаток Dropshipping

MAIKAMI Plasitc Крпа Бар Ротирачки Крпа Рек Бања Кујнски Ѕидмонтирани Крпа Полиран Рек Носителот Додаток Dropshipp

DEN 67.00 95.52
GQIYIBBEI Прилагодливи Пластични Заклучување Тип Двојна Вшмукување Чаша Складирање Полица Крпа Кука За Бања, Кујна Организатор Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Крпа Бар Ротирачки Крпа Рек Бања Кујнски Ѕид-монтирани Крпа Полиран Рек Носителот Хардвер Додаток Свеж Со попуст
1PC Бубамара Морон Четка за заби Носителот Вшмукување Куки Предмети за Домаќинството Бања Четка за заби Рек Бања Полица OK 0383 Свеж Со попуст
Нови Degsin Преносни Чанта Кука Свитлива Торба Закачалка Биро Свитлива Чанта Торба Кука Носителот -25 Свеж Со попуст
Нови Degsin Преносни Чанта Кука Свитлива Торба Закачалка Биро Свитлива Чанта Торба Кука Носителот -25

Нови Degsin Преносни Чанта Кука Свитлива Торба Закачалка Биро Свитлива Чанта Торба Кука НосителотКаракте

DEN 134.00 178.56
2 парчиња/Многу Магија Креативни Преносни Облека Закачалка Со 4 Куки Погодно Универзална Мултифункционален Рек Дома Или Патување Свеж Со попуст
5 парче 5cm транспарентен воздух морон облека кука јамка крпа закачалка торба pothook Кујна бања ropa tendida kleren opknoping Свеж Со попуст
Бања Рек Носителот Полица Крпа Железнички Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Складирање Рек Полица Бар 28 Свеж
Дома Чување Бања Пешкир Носителот Број 9 Обликувани Пластични Сапун Козметика Складирање Рек Ѕид Полица Бања Организатор Свеж Со попуст
Нова Бања Пешкир Носителот Складирање Рек Полица Крпа Полица Крпа Бар Хартија Носителот Крпа Кука Бања Прибор Силна Морон Свеж Со попуст
2017 Нова Златна Сапун Јадење Ѕид Монтирани Бања Магнетни Сапун Носителот Стојат 03 Свеж Со попуст
2017 Нова Златна Сапун Јадење Ѕид Монтирани Бања Магнетни Сапун Носителот Стојат 03

ОписФункција : 100% Сосема нов и висок квалитетОваа Magentic Сапун Носителот : Елиминирање на вашата потреба з

DEN 155.00 224.16
Рачно изработени Етерични Масла Сапун Носителот Кокос Школка Спа Рек Бања Гроздобер Складирање Држач Дрво Перење Сапун Јадење Свеж Со попуст
2017 Нов Висок Квалитет На Еленски Куки Ѕид Декоративни Куки Креативна Личност Елени Глава Ѕид Куки Лесна Копче Ѕид Куки Топла Свеж Со попуст