Свилен Насоки Афро Откачен Кадрава Краток Синтетички Перики За Жените Природно Црна Меки Реални Афроамериканец Перики Женски Губење На

Свилен Насоки Афро Откачен Кадрава Краток Синтетички Перики За Жените Природно Црна Меки Реални Афроамериканец Перики Женски

25 %

DEN 612.00

DEN 816.00

Свеж

Во магацинот


Свилен Насоки Афро Откачен Кадрава Краток Синтетички Перики За Црни Жени Природни Меки Реални Афроамериканец Перики Женски Губење На
Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

боја: природни црна
Протегала должина: 6inches
Предмети по Пакет: 1 Парче Само
База Материјал: Еластична чипка
Боја на Чипка: Транспарентна
Перики Должина: Краток
Текстура: Откачен Кадрава
капа големина: Просечната Големина
густина: 130%
Може Да Се Permed: Yes
Бренд Име: Свилен Насоки
Материјал Одделение: Ниска Температура Влакна

Додатоци на производи

StrongBeauty Mens Момчиња Краток Директно Platinum Русокоса Перика Свеж Со попуст
StrongBeauty Mens Момчиња Краток Директно Platinum Русокоса Перика

Трговија на големо директно од фабрика,добар квалитет со конкурентна цена,,Главните Информации : може д

DEN 791.00 878.40
Soowee 24 Бои 80см Долга Права на Жените Партија Природата Црвено Црн Hairpiece Топлина Отпорни на Синтетички Влакна Cosplay Свеж Со попуст
L-e-mail перика Нови Sora не Метод Shione Togawa Cosplay Перики 60см Долги Сина, Црна боја Синтетички Влакна Perucas Cosplay Свеж Со попуст
L-e-mail перика Нови Sora не Метод Shione Togawa Cosplay Перики 60см Долги Сина, Црна боја Синтетички Влакна Perucas Cosplay

Ако не сте задоволни за она што recived, ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да го реши овој пробле

DEN 699.00 932.16
ccutoo 65cm Црвено Жолта Виолетова И Сина Микс Брановидна Долго Со Удира Синтетички Влакна Перики Жените Секојдневно ноќта на Свеж Со попуст
Feibin Краток Перики За Црни Жени Синтетички БОБО Директно Ombre Русокоса Перика Висока температура Влакна D10 Свеж
Мис Rola Перики Синтетички Влакна Медиум Долго Kanekalon Чипка Фронтален Перики За Жените 14inch 4/27 Браун Права Коса, Перики Свеж Со попуст
MSIWIGS Синтетички Кадрава Перика за Црни Жени Природни Кафеава Боја Ombre Коса Мека Краток Афро Перики со Удира Два Модели Свеж Со попуст
L-e-mail перика Сосема Нов Saiki Kusuo ниту саи-nan Cosplay Перики Розова Kusuo Saiki Перика Топлина Отпорни на Синтетички Влакна Свеж Со попуст
StrongBeauty Средна Должина Костен Црвена Сина Огромен Џамбо Афро Перика Синтетички партија Кловн Cosplay Перики Свеж Со попуст
StrongBeauty Средна Должина Костен Црвена Сина Огромен Џамбо Афро Перика Синтетички партија Кловн Cosplay Перики

1 Се чувствува многу како човечки косата и скалпот, точнонаживотот во секој детал2.удобно за секојдневно

DEN 940.00 1190.40
QD-Tizer Коса Тело Бран Црна Боја Чипка Пред Перики Природни Удира со Долга Брановидна Синтетички Чипка Пред Перика за Убавина, Свеж Со попуст
Yiyaobess Микро Плетенка Чипка Пред Перики За Црни Жени Топлина Отпорни На Синтетички Средна Должина Обурн Браун Перика Два Свеж Со попуст
РАДОСТ и УБАВИНА Синтетички Влакна Долга Брановидна Перика Игра на Престоли Daenerys Targaryen Cosplay Перика Висока Температура Свеж Со попуст
Yiyaobess 6inch Топлина Отпорни на Синтетички Природен Кратка Коса Перика Стилови Со Удира Директно Црна Перики За Жените Кавказкиот Свеж Со попуст
Yiyaobess синтетички влакна директно ријана перика кратка црна перики за жените Јапонски влакна Свеж Со попуст
Yiyaobess синтетички влакна директно ријана перика кратка црна перики за жените Јапонски влакна

1 Испорака метод : Бесплатен превозот од Кина пост воздух mail и eпакет за повеќето земји.2 Превозот Време :

DEN 1041.00 1531.20
Mcoser 100cm 39.37Кафена долга права Партија Синтетички жени, девојки Висока Температура Влакна перики ПЕРИКА-564E Свеж Со попуст
Mcoser 100cm 39.37Кафена долга права Партија Синтетички жени, девојки Висока Температура Влакна перики ПЕРИКА-564E

C Тежина : 310 Golor : браунДолжина : 100 CM ( 39.74 инчи)Внимание Ве Молиме : Сите наши производи се проверува и паку

DEN 540.00 1199.52
StrongBeauty Жените Долга Права Коса Светло виолетова Ombre Перика Синтетички Целосна Перики Свеж Со попуст
StrongBeauty Жените Долга Права Коса Светло виолетова Ombre Перика Синтетички Целосна Перики

Нашите hairpieces се направени на еден од најдобрите aterials се користи во оваа индустрија. Kanekalon Kanekalon беше поте

DEN 2230.00 2822.40
Soowee 70cm Долго Жените Ombre Коса Боја на Висока Температура Влакна Перики Розова Сина Синтетички Влакна Cosplay Перика Peruca Свеж Со попуст
Sallyhair Средниот Дел 12inch Јапонски Висока Температура Влакна Синтетички Краток Ombre Црно Вино Црвена Боја Боб Перика За Свеж Со попуст
Soowee 24 Бои 32inch Долга Права Cosplay Перики Пурпурна Црна Партија Коса Додатоци Синтетички Влакна Перика за Жени Свеж Со попуст
Soowee 24 Бои 32inch Долга Права Cosplay Перики Пурпурна Црна Партија Коса Додатоци Синтетички Влакна Перика за Жени

1 Материјал : 100% висок квалитет увезени висока температура отпор влакна.2 НЕТО Тежина : Околу 25 0g , можеби

DEN 404.00 505.44
StrongBeauty Жените Краток Директно Bloned Микс Синтетички Целосна Перики Свеж Со попуст
StrongBeauty Жените Краток Директно Bloned Микс Синтетички Целосна Перики

Жените Краток Директно Ombre Аглеста Боб Фризура перика Синтетички Целосна Перики1 Се чувствува многу как

DEN 838.00 1088.64
MCOSER Macross Meiyun Jinnumeier Жените Cosplay Долго Боја Мешани Лолита Партија кадрава Перика Свеж Со попуст
MCOSER Macross Meiyun Jinnumeier Жените Cosplay Долго Боја Мешани Лолита Партија кадрава Перика

Macross Meiyun Jinnumeier Жените Cosplay Долго Боја Мешани Лолита Партија кадрава ПерикаМатеријал : 100% Висока Температ

DEN 794.00 1301.76
MSIWIGS Долги Плетенки Cosplay Перики за Жените Виножито Ombre Плетење Синтетички Брановидна Перика Природни Виолетово-Сина Свеж Со попуст