А4 големина рачно изработени лаптоп вистинска кожа покријат патните весник додатен kraft хартија гроздобер црна боја училиште sppulies лаптоп

А4 големина рачно изработени лаптоп вистинска кожа покријат патните весник додатен kraft хартија гроздобер црна боја училиште

DEN 96.00

Свеж

Во магацинот


Ако го купите , ние ќе подарок присутни додека да продаваат надвор.
Ако го купите, можете да ја пораката што сакате engrave букви и слика на вашата нарачка. ние слободни engrave помалку од 8 букви.
Ако сакате да додадете "4pcs агол заштита",ве молиме да го купат.

боја: мазна кафеава, Црна, Кафеава, Зелена
Големина: Kraft blank paper, Kraft line paper
Маска Материјал: кожа
Маска Цврстина: Мека Copybook
Стил: Гроздобер
Употреба: Патување Весник
Стил: Спирала
Страна Обврзувачки Режим: Спирала
Со Заклучување: Yes
Употреба: подарок
Внатрешните Страници: 80 Листови
Тип: Дневник
Број На Модел На: NB201601170001

Додатоци на производи

Врзивно Индекс Dividers Б5 А5 А6 Внатрешна Страница организатор Лаптоп Индекс на Хартија за да ги Одвоите Divider Страници 5 Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА На Универзумот Мемо Notepad Лаптоп Мемо Подлога Само Лепило Лепливи Белешки Ознака Подарок Канцелариски Свеж Со попуст
СТП кожа спирала лабава лист refillable патување весник гроздобер dokibook лаптоп filofax излет агенда notepad врзивно А5 А6 Свеж Со попуст
Неделен Излет Агенда Материјал Escolar Училиште Papeleria Канцелариски Cuadernos Мини Planificador Semanal Канцеларија Училиште Свеж Со попуст
Едноставна Симпатична Стил Транспарентен PP Покрие Сребро Двојно Серпентина Прстен Спирала Лаптоп Дневник Празно Точка Мрежа Свеж Со попуст
Деца Виножито Шарени Нула Уметност Комплет Магија Цртање Сликарство Хартија Лаптоп Подарок Свеж Со попуст
Деца Виножито Шарени Нула Уметност Комплет Магија Цртање Сликарство Хартија Лаптоп Подарок

Спецификации : Едноставно нула исклучување на црна слој со вклучени дрвени цртање стап да се открие бои

DEN 46.00 62.88
Креативни Недостасува Хартија за Белешки Налепници Scrapbooking Дневник Налепници Излет Мемо Влошки за Статистика Канцелариски Свеж Со попуст
Новина Мемо Подлога Леплива Забелешка Знамиња Индекс Ознака Налепници Свеж Со попуст
Новина Мемо Подлога Леплива Забелешка Знамиња Индекс Ознака Налепници

Состојба : 100% Нови И Високо Квалитетни Материјали : Хартија Стил : 4 Стилови како Вашиот chioce Големина : 6 M*5

DEN 84.00 93.12
B5/A5/A6/О7 hardcover PP пластичен капак списание со 80 листови хартија, еластична бенд лаптоп вклучуваат хартија refills Свеж Со попуст
B5/A5/A6/О7 hardcover PP пластичен капак списание со 80 листови хартија, еластична бенд лаптоп вклучуваат хартија refills

Ова пластични весник опфаќаат околу 80 листови хартија шарени хартија е 120 листови вкупно.Корисникот мо

DEN 327.00 327.36
2 ПАРЧИЊА Криејтив Канцелариски Лепливи Белешки Мемо Подлога Вода Капка N Пати Смајли Лице Хартија Налепница Објавите Notepad Свеж Со попуст
Пвц џеб налепници (картичка ќеса) за Кожа Патник Лаптоп cowhide дневник спирала добиваат складирање Свеж Со попуст
Пвц џеб налепници (картичка ќеса) за Кожа Патник Лаптоп cowhide дневник спирала добиваат складирање

Џеб Налепници за Патник ЛаптопГолемина : 21.5x11.5cmџеб 1 : карта торба 9.5x6.5cm (одговараат за А5 / стандардна гол

DEN 115.00 143.52
Излет 2018 А5 notepad дневен планер macaron мода faux СТП кожа канцелариски месечно неделно А5 излет организатор А5 симпатична Свеж Со попуст
46 Парчиња/кутија Божиќ Поздрав Мини Хартија Налепница Декорација Diy Дневник Scrapbooking Печат Налепница Kawaii Канцелариски Свеж Со попуст
50 Unruled Празни Страници Notepad Збор Картички, Врзивно Прстен Лесно Флип на флашкарти азбука картички за проучување Свеж Со попуст
Одличен Извор А5 Излет Прстен Врзивно Лаптоп 2018 Дневник Организатор Со Календарот Kawaii Канцелариски Училиштето Обезбедува Свеж Со попуст
6 компјутери/Многу Природата боја стап забелешка Пост меморандуми весник излет налепница Канцелариски Канцелариски прибор за Свеж Со попуст