Прирачник од Нерѓосувачки Челик Кујнски Миксер Полу-автоматска Млеко Frother Јајце Beater Пена Производител на Кафе Пијат Млеко Cappuccino Миксер Миксер

Прирачник од Нерѓосувачки Челик Кујнски Миксер Полу-автоматска Млеко Frother Јајце Beater Пена Производител на Кафе Пијат Млеко

35 %

DEN 156.00

DEN 239.52

Свеж

Во магацинот


Спецификација Материјал : не ' Рѓосувачки челик 304 Боја : како се покаже Големина : 26*6.5 cm Тежина : 80g Функција 1.Полу-автоматско притисни тип,туркање рачката Нагоре и надолу вертикално,на мешање рака ќе биде автоматски да се ротира, моќен и убав рака чувство. 2.BPA-Free,храна-одделение и лесен,што го прави повеќе побезбедни за кафе млеко, cappuccinos, топли чоколади, итн. 3.НЕ батеријата, но со вашиот магија раце,движејќи се вашата рака да се направи вашата деликатна омилени Механички собранието ви се овозможува лесна течност движење во едно притиснување со минимална употреба на сила и напор.Ја спречува рака и рака видови. Само whisk тоа, се вклопуваат тоа, се меша, froth тоа, го победи и камшик тоа и до побрзо отколку со обичните whisk 4.Супер Whisk главата дизајн ви дава крајната aerating whisking акција. Повеќе воздух = повеќе пената! 5.Уживајте во fluffier omelets, полесни палачинки, совршен млеко frother за вашиот омилен кафе, сокови, млеко тресе, шлаг крем, преливи за салата, gravies, сосови, мајонез, бакнеж. 6.Долга рачка и тесен дизајн може да се вклопат во речиси секоја чаша или сад - Направени од издржлив полиран не ' рѓосувачки челик, погодна за тешки ресторан кујна употреба. 7.Лесно да се чисти - топ рек машина за миење садови безбедно или само whisk чиста во сапуница вода, исплакнете и туп сува Употреба се Користи за да се поттикне фузија на белка од јајце и жолчка, со цел да се постигне целта на целосна униформа, се направи храна, Повеќе вкусни и attractively, исто така, може да се користи за Мешање на крем на ротација интеграција. Пакет 1pcs Whisk Миксер
Полу-автоматско притисни тип,туркање рачката Нагоре и надолу вертикално,
на мешање рака ќе биде автоматски да се ротира, моќен и убав рака чувство.
Уживајте во fluffier omelets, полесни палачинки, совршен млеко froth е за вашиот омилен кафе, сокови, млеко тресе, шлаг крем, преливи за салата, gravies, сосови, мајонез, бакнеж.
ectric миксер процесор за Храна мултифункционален електрична мешалка за кујна храна миксер храна миксер машина храна миксер мелница храна миксер во кујната рака portabl

Структура: Рачни
сертификација: УЛ,CE,БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Додатоци: Станот Beater,Жица Камшик
Димензии (L x W x H (Инчи): 26.5*5.5 cm
Број На Модел На: TY-mixer0915-1
Функција: Beater Ejector Копчето,Cordless
Број на Брзина Settings: Никој
Бренд Име: LUCOG
домување: Нерѓосувачки Челик
Моќност (W): Никој
Напон (V): Никој
функција 1: пена производител
Карактеристика 2: прирачник млеко frother
функција 3: Се користи за Кафе, Млеко, Cappuccino, Топло Чоколадо Пенење Производител
карактеристика 4: Нерѓосувачки Челик Рачни Foamer Стапче
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Пакет: 1pcs
Тежина: 80g
SKU: TY-mixer0915-1
Големина: about26*6.5cmm

Додатоци на производи

Електрични риба scaler scraper Свеж
Електрични риба scaler scraper

Електрични риба scaler scraperЕлектрични риба скали scr aperМашина за пакување големина : 28.2*10.5*10.5 cmПакување тежи

DEN 2160.00
1 Тркалаат 25*500cm Вакуум Кеси за Храна Складирање Брза Испорака Вакуум Пакер Храна Торба Професионални 25*500 МАТЕРИЈАЛ за Свеж Со попуст
TINTON ЖИВОТ Кујна Храна Вакуум Торба за Чување Кеси За Вакуум Sealer Храна Свежа Долго Чување 12+15+20+25+28cm*500cm 5 Ролни/Многу Свеж Со попуст
Домаќинство Храна Вакуум Sealer Пакување Машина За Автоматско Производство На Електрична Филм Sealer Вакуум Пакер Запечатување Свеж Со попуст
ZONESUN Прирачник паста пополнување на машина течни пополнување на машина крем пополнување на машина Сос Џем nial полски пополнување Свеж Со попуст
XEOLEO 60mm Конусна Брус Кафе Мелница 150W Електрична мелница за Кафе апарати за Домаќинство Кафе милер White/black 250g Мелење Свеж Со попуст
1roll 22*500cm Вакуум Кеси за Храна Најдобри Вакуум Складирање Торба за Дома Вакуум Sealer Packers Пакување Машина Чувате Храната Свеж Со попуст
JIQI кафематот Капе Тип Машина Полу-автоматска Кафе Americano Еспресо Кафе апарати за Домаќинство Cappuccino Млеко Создателот Свеж Со попуст
ShineYe Домаќинство Храна Вакуум Sealer Пакување Машина за Автоматско производство на Електрична Филм Храна Sealer Вакуум Пакер Свеж Со попуст
500E рачни електромагнетна индукција на Континуиран sealer индукција алуминиумска фолија запечатување машина Свеж
JIQI Домашна Употреба Интелигенција Грав Зеле Машина Голем Капацитет Термостат Зелено Семе Расте Автоматско Грав Никне Машина Свеж Со попуст
AODEJU целосна автоматизација мали комерцијални вакуум храна sealer вакуумско пакување машина семејство трошоци вакуум машина Свеж Со попуст