DL-D03F Кат Клешти Алатка За Керамички Плочки Израмнување Систем Облицовка Инсталација одговара Оптоварување и Клипови

DL-D03F Кат Клешти Алатка За Керамички Плочки Израмнување Систем Облицовка Инсталација одговара Оптоварување и Клипови

15 %

DEN 598.00

DEN 703.20

Свеж

Во магацинот


Пакет Се Вклучени :
1 x Кат Клешти Алатка
1 x Замена Црвено Insert
Карактеристики :
Модел : DL-D03 F
Боја : Портокалова
Материјал : Метални + пластика
За Јазот : 1 мм~ 2 mm
За дебелината на керамичка плочка меѓу 3 и 16 mm
Отстранети во работењето е многу лесен и удобен, работењето на повеќе лесно
Погоден за израмнување на теренот плочка
Answer : ___________________________ Note :
Уривањето мора да биде сува по цемент, или лесно да се донесе на плочка ќе се појави рамност грешка.
По употребата на чиста ножот, за да се обезбеди непречено користење на повторна употреба.
Прилагодете го стега за најчесто користени железо алатки кои се користат за да се спаси сува и сува средина, за да се спречи рѓа.

Број На Модел На: Кат Клешти Алатка

Додатоци на производи

Печатење на Хартија Рака Shaper Ознаки Картичка Занает DIY Бележник Удар Машина Алатка YH304 Свеж Со попуст
Печатење на Хартија Рака Shaper Ознаки Картичка Занает DIY Бележник Удар Машина Алатка YH304

Ние ќе го испрати случајно се однесуваат на нашите акции(постојат и некои други бои, кои не се showen на сли

DEN 334.00 370.56
ПЛАСТИЧНИ ВТИСНУВАЊЕ ПАПКА писма роденденска торта бележник албум картичка подарок пакување декорација сечење умира хартија, Свеж Со попуст
50Pcs Шила Studs Конус Footful Замена Чевли Шила за Спортски Работи Песна Чевли Тренери Screwback Gripper 8ММ Свеж Со попуст
50Pcs Шила Studs Конус Footful Замена Чевли Шила за Спортски Работи Песна Чевли Тренери Screwback Gripper 8ММ

Опис : Бренд Нови50 Pcs Замена Чевли Шила РаботиОбјектот Специфики : Материјал : ЧеликСтил : Трчање, Крстот

DEN 616.00 684.96
4pcs Мушка Reamer Дијамант Падна Reaming Датотека Beading Дупка Enlarger Алатка Постави Нови Свеж Со попуст
4pcs Мушка Reamer Дијамант Падна Reaming Датотека Beading Дупка Enlarger Алатка Постави Нови

Опис : Бренд НовиBeading Дупка Enlarger Постави АлаткаОбјектот Специфики : Материјал : Алуминиум & ABS Пластика Ра

DEN 89.00 126.72
Scrapbooking алатка картичка DIY албум маскирање спреј насликани образец цртање торта stencils ласерски сече шаблони Балет девојка Свеж Со попуст
YPP ЗАНАЕТ Кокос Дрво Пластика Втиснување Папки за DIY Scrapbooking Занает Хартија/Картон Прави Декорација Материјали Свеж Со попуст
Практична 10Pcs Прилагодливи Молив Lengthener Носителот Училиште Уметност Пишување Extender Алатка Свеж
Практична 10Pcs Прилагодливи Молив Lengthener Носителот Училиште Уметност Пишување Extender Алатка

Нашата цел е тоа, нека вашиот живот да стане удобно.*10 Pcs Прилагодливи Молив Lengthener Носителот Училиште Уме

DEN 142.56
YLEF076 Часовник од Пластични Втиснување Папка За Бележник Stencils DIY Фото Албум Картички Хартија Прави Декорација Scrapbooking Свеж Со попуст
3pcs/Set 16mm/18mm/20mm Cambered Површината Прстен со Силиконски Калап Калап За Епоксидна Смола Накит Изработка на Дизајн-1 Свеж Со попуст
KSCRAFT Часовник од Пластични Втиснување Папки за DIY Scrapbooking Занает Хартија/Картон Прави Декорација Материјали Свеж Со попуст
KSCRAFT Часовник од Пластични Втиснување Папки за DIY Scrapbooking Занает Хартија/Картон Прави Декорација Материјали

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да конт

DEN 132.00 146.88
7.5 cm, 4.7 cm, 3.5 см, 2.4 cm шест petal форма занает удар поставите Scrapbooking училиште Хартија Перфоратор ева дупка удар Свеж Со попуст
7.5 cm, 4.7 cm, 3.5 см, 2.4 cm шест petal форма занает удар поставите Scrapbooking училиште Хартија Перфоратор ева дупка удар

Транзит време може да се разликува одлагање, особено за време на сезона Без тоа, Царинската ќе се врати с

DEN 299.00 408.96
Рака Алатка L-форма Мини Двојна Глава Штекер Клуч Погоден За Рутински Шрафцигер Битови Комунални Алатка Свеж Со попуст
Рака Алатка L-форма Мини Двојна Глава Штекер Клуч Погоден За Рутински Шрафцигер Битови Комунални Алатка

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Јаглероден челик & Пластични Боја : Како на слики прик

DEN 71.00 74.40
Неправилни Монистра со Силиконски Калап Калап За Епоксидна Смола Накит Обетки Studs Earbob Eardrop Одлуки DIY Додаток Свеж Со попуст
Неправилни Монистра со Силиконски Калап Калап За Епоксидна Смола Накит Обетки Studs Earbob Eardrop Одлуки DIY Додаток

Тоа е одлично за DIY изработка на накитСостојба : 100% Сосема новКоличина : 1 парчеЗадоволството на клиентит

DEN 230.00 287.52
Точки Пластични Втиснување Папки за DIY Scrapbooking Занает Хартија/Картон Прави Декорација Материјали Свеж Со попуст
Точки Пластични Втиснување Папки за DIY Scrapbooking Занает Хартија/Картон Прави Декорација Материјали

Големина : 15 *10.5 смМатеријал : ПластикаПакување : 1pcs / многуФантастичен дизајн за вашите покани / картичк

DEN 167.00 177.12
37micron најлон мрежа колофон филтер кеса за екстракција притиснете 3x6 инчен - 10 паркови Свеж
37micron најлон мрежа колофон филтер кеса за екстракција притиснете 3x6 инчен - 10 паркови

Материјал100% најлонВообичаена Големина3"x 6" 25 / 90 / 120micronФилтрација3"x 6" 25 / 90 / 120micronТехникаТкаатТкаат шемаХ

DEN 720.00
50pcs Висока Темперамент PTFE Teflons Појас За FR900 Запечатување Машина Бендови Филм Торба Sealer Лента Свеж Со попуст
50pcs Висока Темперамент PTFE Teflons Појас За FR900 Запечатување Машина Бендови Филм Торба Sealer Лента

Име : Teflons ПојасМодел : 507755СпецификацииМатеријал : PTFE(Polytetrafluoroethylene)Боја : КафенаШирина : 15mmОбемот : 750mmПрим

DEN 949.00 1355.52
Срцето Импресионира Челик Дизајн Врежана Печат Рака Удар Отпечаток Алатка Накит Занает Embossers Уметности И Занаети Комплет Свеж Со попуст
НОВИ 30/60/90/120ml Гума Вшмукување Уво Перење Шприц Стискаш Сијалица Лабораторија Алатка Z07 Пад на Превозот Свеж Со попуст
НОВИ 30/60/90/120ml Гума Вшмукување Уво Перење Шприц Стискаш Сијалица Лабораторија Алатка Z07 Пад на Превозот

Опис : инструмент за воведување на течности во или повлекување на нив од контејнери На compressible гума сијал

DEN 49.00 59.52
Пластични Втиснување Папка Пеперутка Шема за Scrapbooking DIY Фото Албум Занаети Подарок Дефиниција Свеж Со попуст
Пластични Втиснување Папка Пеперутка Шема за Scrapbooking DIY Фото Албум Занаети Подарок Дефиниција

Втиснување ПапкаГолемина : 10.5* 14.8 cmМатеријал : ПластикаПакет : 1 bucУпотреба за Покани, Evelope, Декоративни Ка

DEN 86.00 95.52
YPP ЗАНАЕТ Музички Пластични Втиснување Папки за DIY Scrapbooking Занает Хартија/Картон Прави Декорација Материјали Свеж Со попуст
YPP ЗАНАЕТ Музички Пластични Втиснување Папки за DIY Scrapbooking Занает Хартија/Картон Прави Декорација Материјали

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да конт

DEN 159.00 177.12
ПЛАСТИЧНИ ВТИСНУВАЊЕ ПАПКА плоштадот геометриска фигура бран мрежа транспарентен DIY бележник албум картичка подарок матрицата Свеж Со попуст
YLEF070 String Стрелка Пластични Втиснување Папка За Бележник Stencils DIY Фото Албум Картички Прави Декорација Scrapbooking Свеж Со попуст
YLEF070 String Стрелка Пластични Втиснување Папка За Бележник Stencils DIY Фото Албум Картички Прави Декорација Scrapbooking

ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе и

DEN 154.00 192.00
4pcs/set Снегулка Занаети и Scrapbooking Алатка Хартија Удар За Фото Галерија декорација DIY Подарок Картичка Удари Втиснување Свеж Со попуст