VERVES 14 -18 инчен 1 пакет ombre kanekalon Senegalese пресврт капчиња плетенки коса 34strands/пакет синтетички плетење на косата extentions

VERVES 14 -18 инчен 1 пакет ombre kanekalon Senegalese пресврт капчиња плетенки коса 34strands/пакет синтетички плетење на косата

23 %

DEN 233.00

DEN 302.88

Свеж

Во магацинот

90g/pack(14inch), 96g/pack(16inch), 105g/pack(18inch) 34strands/pack 1.поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не се одрази на actural боја на iterm.ве молиме да се разгледа ова пред да купите. 2.ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.
Ако вашата Цел е успешно да се испорача и сте задоволни со објектот, ве молиме кликнете на "Потврди Нарачка Доби" и ме остави 5 Ѕвезда позитивни повратни информации. вашиот позитивен фидбек е голем поттик за мене. ние ќе ви даде голема попуст за вашиот следен orderif имате било какви проблеми,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате прво ,ве молиме да не оставите лош повратни информации, тоа ќе не може да се промени, ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне ,ве молиме да не грижете се,ви Благодарам однапред. 1 .Сите предмети се на залиха и се испратени до вас како е можно поскоро на вашата исплата се примени. 2. Наведете вашите потреби и барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн, во Alibaba Trademanager или е-мејл или порака мене, кога ќе се направи исплата. 3.Ние ќе се обрне внимание на пакување метод, лично пакување на производот, за да се обезбеди дека производот нема да се оштетат, па ве молиме да бидат сигурни дека. Ако постои штета, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се направи сте задоволни со решение 1. зошто бои на коса не изгледа токму онака како што сликите покажуваат или опис вели? Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Овие слики се направени во лице, за вашиот референца само, можеби некоја причина големината и бојата е различно за вистински коса, ве молиме да преовладуваат во вид, ви благодариме за вашето разбирање и поддршка. 2 . Јас сум препродавач,јас би сакал да купи повеќе на вашите производи,што е трговија на големо цена? ако сакате да се купи голема количина,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена, ви благодарам многу! 3. како да чешел косата? Чешел низ мал број на косата со прстите. Нежно чешел косата од крајот на перика со специјален чешел. Се тркалаат на косата бендови во насока на крајот,да се продолжи со користење на времето,тоа е подобро да се исклучи висока топлина

Протегала должина: 14inches, 16inches, 18inches
боја тип: Ombre
Може Да Се Permed: No
Текстура: Senegalese Пресврт
Материјал Одделение: Kanekalon
Предмети по Пакет: 30strands/пакет
Бренд Име: VERVES

Додатоци на производи

Ombre Коса парче 1B/Сино 8inch Бразилецот Тело Бран на Косата Кратко Ткаат Коса Weft Руса Коса Екстензија За Жените Фризура Свеж Со попуст
8-14inch Длабоко Бран Коса Ткаат Синтетички Влакна Снопови Краток Шие во косата Екстензии за Црни Жени 8pcs/пакет Златна Убавина Свеж Со попуст
Желба за коса 1pack 24inch 100g kanekalon синтетички џамбо плетенки ombre боја црна, сива бургундија плетење на косата екстензии Свеж Со попуст
Мис Rola Брановидна Kanekalon Синтетички Влакна Ткаење Целосна Главата Шие Во Косата Ткаат Влакна Средно Долга Коса Екстензии Свеж Со попуст
Ombre Бразилецот коса 8pcs/многу 8inch откачен кадрава длабоко бран Бразилецот Коса ткаат афро откачен коса снопови ombre бургундија Свеж Со попуст
18inch 150g Долго Откачен Кадрава Заврши Околу Синтетички конска опашка HairPiece Екстензии Магија Ставете Едно Парче Мешана Свеж Со попуст
AliLeader Kanekalon Плетење на Косата Екстензии 165G 36 Џамбо Синтетички Влакна За Плетенка 20 Чиста Бои африкански плетење Свеж Со попуст
X-TRESS 14 Синтетички Капчиња Faux Locs Плетење 24 Насоки/пакет Чиста Боја Свиленкаста Коса Екстензии Ниска Температура Влакна Свеж Со попуст
Златна Убавина 8pcs/pack 8-14inch Лабава Длабоко Ткаат Шие во Косата Екстензии Weft Топлина Resiatant Синтетички Влакна Свеж Со попуст
Златна Убавина 8pcs/pack 8-14inch Лабава Длабоко Ткаат Шие во Косата Екстензии Weft Топлина Resiatant Синтетички Влакна

Економски Превозот : e Packet : 715days && (Европската)Кина Пост Воздух Mail : 1025daysНапомена : Итни Потреби : Избор Брз

DEN 1048.00 1310.40
Ombre Црна Зелени 18 Инчен Микро Капчиња КУТИЈА Плетенки Коса Екстензија 24 Корените на косата Плетење за Црни Жени од Silike Свеж Со попуст
Плетење на Косата 1 buc долго 100 cm укината Синтетички Џамбо Плетенки 165g/парче VERVES чиста боја Плетенка на Косата Екстензии Свеж Со попуст
Висока Температура Влакна Синтетички Влакна Продолжување Ombre Плетење на Коса 2 Ѕвонење Црна, Сребрена Сива Боја Sallyhair Свеж Со попуст
1 Пакет 24 Насоки/Пакет 10 18 8 Бои Sallyhair Капчиња Плетенки Коса Екстензија Брави За Црна WomenSynthetic Faux Locs Кадрава Свеж Со попуст
1 Пакет 24 Насоки/Пакет 10 18 8 Бои Sallyhair Капчиња Плетенки Коса Екстензија Брави За Црна WomenSynthetic Faux Locs Кадрава

Производи ДеталиГубење На ОбјектотFaux Locs КадраваМатеријалВрвен квалитет на Висока температура Синтети

DEN 293.00 472.32
Ombre монголски Откачен Кадрава Ткаат Евника Коса Необработени Џери Кадрава Коса Weft 8 Снопови/пакет Лабава Бран Коса Свеж Со попуст
Евника Темен Корен Обоени Ombre Две Тон Тело Бран на Косата Кратко Ткае 8Инчен 1bundle 4piece/многу 100Gram Синтетички Жените Свеж Со попуст
10 парче 30 Насоки/set Crotchet Плетенки синтетички Ombre Плетење на Косата 18 Капчиња Плетенки Коса Екстензии Senegalese Пресврт Свеж Со попуст
Лидија За Црни Жени Синтетички Влакна Продолжување Краток Откачен Директно Ткаење Чиста Боја 10 Инчен Коса Бран 1PCS/Пакет за Свеж Со попуст
Ombre Боб Фризура Синтетички Тело Бран Кратка Коса Ткаат 8инчен Темен Корен Обоени Две Тон T1B/Розова/рус/виолетова/бубачка Свеж Со попуст
Qp Коса 12 Насоки Mambo Пресврт 2X џамбо Синтетички Влакна Kanekalon плетенка Капчиња Екстензии за Коса Свеж
Qp Коса 12 Насоки Mambo Пресврт 2X џамбо Синтетички Влакна Kanekalon плетенка Капчиња Екстензии за Коса

Секој пакет ќе додадете кука не треба купат повторно : Плаќање1 Целосна плаќањето мора да се изврши во ро

DEN 168.00
AliLeader 1-10Pcs Хавана Пресврт Crotchet Плетенка Kanekalon Плетење на Косата За Африканско Американски Црни Жени Афро Синтетички Свеж Со попуст
Sallyhair 6 Пакети 24 Насоки/Pack 8 Бои Faux Locs Кадрава Синтетички Капчиња Плетенки Коса Екстензија Брави Бубачка Црна Русокоса Свеж Со попуст
8 Снопови Црна Жените Hairpiece Бразилецот Откачен Кадрава Коса Ombre Бургундија Лабава Бран Коса 8pcs Одделение 6A Малезија Свеж Со попуст
Feibin Хавана Капчиња Плетенки Афро Плетење на Косата Екстензии 3Packs 60 Насоки 18 инчи B42 Свеж Со попуст
Feibin Хавана Капчиња Плетенки Афро Плетење на Косата Екстензии 3Packs 60 Насоки 18 инчи B42

Боја : # 1 B #2 #4 #27 #30 Должина : 18 инчи Тежина : 100g / пакет Капчиња Пресврт Коса Количина : Обично 6 Пакети Може д

DEN 648.00 863.52
FALEMEI Афро Откачен Марли Коса, Плетенки 18inch 20roots 100g/пакет Ombre Капчиња Плетенки Коса Екстензија Ниска Температура Свеж Со попуст
Руската Руса Коса Бохемски Црна 27/60/99J 28inch Zizi Кутија Плетенка на Косата Синтетички Кадрава Пресврт 3S Кутија Плетенки Свеж Со попуст
X-TRESS Природни Лабава Бран Коса Снопови 4Pcs/Пакет 16 16 18 18inches Ombre Боја T1B/27 Висока Температура Влакна на Косата Свеж Со попуст
X-TRESS Природни Лабава Бран Коса Снопови 4Pcs/Пакет 16 16 18 18inches Ombre Боја T1B/27 Висока Температура Влакна на Косата

Губење На Материјал : 100% Синтетички Kanekalon Плетење На Косата ВлакнаКосата Стил : Коса СноповиБоја : #2,T1 B / 27

DEN 621.00 1018.08
Страв locS Продолжување Капчиња Плетенки 1Packs 20Inch Божица Faux Locs Кадрава Завршува Мека Синтетички Брановидна Брави Плетење Свеж Со попуст