Smart watch Bluetooth, водоотпорен, спортот, поддршка Andrews IOS pedometer снимање рекордер QQ Жена Хривнија Smartwatch

Smart watch Bluetooth, водоотпорен, спортот, поддршка Andrews IOS pedometer снимање рекордер QQ Жена Хривнија Smartwatch

16 %

DEN 5241.00

DEN 6239.04

Свеж

Во магацинот


превозот 1 По плаќањето, ние организираме на пратката во рок од Три дена (освен празници) 2 Кинески поштенски парцела превозот време е за 15-60 дена, во оддалечените области ќе биде подолг 3.EMS превозот 15 дена или така, UPS-от, DHL, TNT, Fedex обично трае 4-6 дена. 4 производи по многу ниски цени да испратите декларација за намалување на данокот треба да се плати Пакување 1 Сите производи се 100% сосема нов испратени. 2 производот пред да го испратите ние ќе ги тестираат за да се обезбеди без проблеми. 3 транспорт лесно да се оштетат стоки, ние ќе го отстрани оригинално пакување, и да се замени со повеќе робустен пакет (се надевам да ја добиете вашата разбирање) Услуга 1 купувачот добива стоката не се задоволни можете да се вратите во рок од 15 дена од денот на производ 2 дефекти, ќе можат да аплицираат за замена или рефундирање на услуга! Повратни информации Почитувани купувачи, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ако имате прашања во врска со производи или сугестии, ве молиме оставете ни порака! На крај, ви посакувам среќен шопинг! Ви благодариме!

Функција: Хронограф,Големи Три Игли,Притисни Порака,Passometer,Порака за Потсетување,24 часа настава,Повик Потсетник
водоотпорен одделение: Професионални Водоотпорен
СТАН Симнување на Располагање: Yes
Големина На Екранот: 1.3 инчен
ROM: 128 mb
Јазик: Француски,Јапонски,Италијански,Руски,Шпански,Португалски,Турски,Германски,Англиски
Стил: Спорт
RAM меморија: 128 mb
Капацитетот На Батеријата: 300-450mAh
бендот материјал : кожа
систем: андроид носат
ПРОЦЕСОРОТ Модел: MTK2502C
Бендот Кој Се Одвојува: Yes
Компатибилност: ios
Случај Материјал: Благородни Метали
Батеријата Монтажни: Yes
Network Mode: 4G
ПРОЦЕСОРОТ Производителот: Mediatek
Задна камера: Никој
Резолуција: 360*360
Движење тип: Електронски
Екран Форма: Круг
Повеќе Бира: Yes
Апликацијата Возрасна Група: Возрасни
gps: No
SIM Картичка Достапна: No
Механизам: No
Бренд Име: FEIZHOUYING
Тип: На Рачниот Зглоб

Додатоци на производи

Врвка за околу Бенд за Garmin Пристап S3 GPS Види Висок Квалитет со Силиконска Замена Види Рака со Алатка Свеж Со попуст
Врвка за околу Бенд за Garmin Пристап S3 GPS Види Висок Квалитет со Силиконска Замена Види Рака со Алатка

Врвка за околу Бенд за Garmin Пристап S3 GPS Види Висок Квалитет со Силиконска Замена Види Рака со АлаткаКара

DEN 312.00 372.00
Висок квалитет на USB Полнењето 30cm Кабел Замена на Кабелот на Полначот на Жица за Fitbit Алта Smart Watch Свеж Со попуст
Висок квалитет на USB Полнењето 30cm Кабел Замена на Кабелот на Полначот на Жица за Fitbit Алта Smart Watch

Време На Испорака : 1 Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен.Ова е трета страна направен производот, но со

DEN 80.00 95.52
Hiwego Мажите F5 GPS Smart Watch Altimeter Барометар Термометар Bluetooth 4.2 Smartwatch погоден за носене Уреди за IOS Android Свеж Со попуст
Hiwego Мажите F5 GPS Smart Watch Altimeter Барометар Термометар Bluetooth 4.2 Smartwatch погоден за носене Уреди за IOS Android

Barometric притисок ве Придружува на врвот навремено да се избегне височина болест Целосно искористување на

DEN 2784.00 4154.40
За Fitbit Полнење HR Замена Види Рака Силикони Watchband за Fitbit Полнење HR Активност Tracker Метал Тока Зглоб Бенд Свеж Со попуст
За Fitbit Полнење HR Замена Види Рака Силикони Watchband за Fitbit Полнење HR Активност Tracker Метал Тока Зглоб Бенд

За Fitbit Полнење HR Замена Види Рака Силикони Watchband за Fitbit Полнење HR Активност Tracker Метал Тока Зглоб БендКар

DEN 147.84
Arduino piezoelectric керамички вибрации сензор вибрации сензор електронски градежни блокови Свеж
Arduino piezoelectric керамички вибрации сензор вибрации сензор електронски градежни блокови

Aosong Робот Technology Co Ltd започна симулацијата на piezoelectric керамички вибрации сензор, овој производ е да се кор

DEN 287.52
USB Полнење Клип Полначи за Garmin Forerunner 110 / 110W / 210 / 210W / Пристап S1 Smart Watch Полнењето со USB Кабел Свеж Со попуст
USB Полнење Клип Полначи за Garmin Forerunner 110 / 110W / 210 / 210W / Пристап S1 Smart Watch Полнењето со USB Кабел

USB Полнење Клип Полначи за Garmin Forerunner 110 / 110 W / 210 / 210 W / Пристап S1 Smart Watch Полнењето со USB КабелКарактерис

DEN 362.00 431.52
HAOBA Мека Заштитни Случај за Apple Види Серија 1 2 3 Шарени Позлатен Electroplating Покрие Школка за Apple Види 38mm/42 mm Свеж Со попуст
HAOBA Мека Заштитни Случај за Apple Види Серија 1 2 3 Шарени Позлатен Electroplating Покрие Школка за Apple Види 38mm/42 mm

HAOBA Мека Заштитни Случај за Apple Види Серија 1 2 3 Шарени Позлатен Electroplating Покрие Школка за Apple Види 38mm / 42 mmК

DEN 210.00 239.04
Калено Стакло Јасно Заштитна Фолија Guard За Huawei Види 2 watch2 Про Smartwatch Зајакнато Екран Заштитник Покрие Заштита Свеж Со попуст
21CM Силикони Види Бенд Замена врвка за околу Рака за Samsung Опрема Fit2 Про R360 R365 R366 Smart Watch Свеж Со попуст
21CM Силикони Види Бенд Замена врвка за околу Рака за Samsung Опрема Fit2 Про R360 R365 R366 Smart Watch

21 CM Силикони Види Бенд Замена врвка за околу Рака за Samsung Опрема Fit2 Про R360 R365 R366 Smart WatchФункција : Компатиб

DEN 104.00 145.92
5pcs Анти-нула Ултра HD Јасно Мат Заштитна Фолија За Xiaomi Mi Бенд 2 Band2 Miband 2 Wristband Full Screen Protector Маска Свеж
5pcs Анти-нула Ултра HD Јасно Мат Заштитна Фолија За Xiaomi Mi Бенд 2 Band2 Miband 2 Wristband Full Screen Protector Маска

На Тој Начин Ве Молиме Почекајте Трпеливо Кога Не Го Добиете Вашиот Објект На Време Понекогаш Тоа Ќе Бид

DEN 95.52
Замена XIAOMI MI Бенд 2 Tracker Рака wristbands за врвка за рака 10 компјутери Двојна Боја Спортски Силикони Wristband 10-боја Свеж Со попуст
Замена XIAOMI MI Бенд 2 Tracker Рака wristbands за врвка за рака 10 компјутери Двојна Боја Спортски Силикони Wristband 10-боја

Замена XIAOMI MI Бенд 2 Tracker Рака wristbands за врвка за рака 10 компјутери Двојна Боја Спортски Силикони Wristband 10бој

DEN 595.00 661.44
Ultra HD Јасно Калено Стакло со Заштитен Филм Guard За Garmin Vivoactive 3 Smart Watch Зајакнато Екран Заштитник Маска Свеж
Ultra HD Јасно Калено Стакло со Заштитен Филм Guard За Garmin Vivoactive 3 Smart Watch Зајакнато Екран Заштитник Маска

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ПОЛН ИЗНОС ПЛАЌАЊА, По Приемот На Објектот Во Првобитната Состојба И Пакув

DEN 76.32
OOTDTY Силикони Зглоб Бенд Рака Метал Хривнија Тока Замена За DZ09 Smart Watch Свеж Со попуст
OOTDTY Силикони Зглоб Бенд Рака Метал Хривнија Тока Замена За DZ09 Smart Watch

Силиконски Зглоб Бенд Рака Метал Хривнија Тока Замена За DZ09 Smart WatchОпис : Карактеристики : 100% сосема нов и

DEN 58.00 75.36
Црна USB Полнач за Податоци Полнењето Кабел 1m за Garmin fenix 5 5S 5X Forerunner 935 Smart Watch Компактен и лесен Дизајн Свеж Со попуст
Црна USB Полнач за Податоци Полнењето Кабел 1m за Garmin fenix 5 5S 5X Forerunner 935 Smart Watch Компактен и лесен Дизајн

Црна USB Полнач за Податоци Полнењето Кабел 1m за Garmin fenix 5 5 S 5 X Forerunner 935 Smart Watch Компактен и лесен ДизајнКара

DEN 385.00 527.04
За Xiaomi Mi Бенд 2 Хривнија Рака Шарени Рака Wristband Замена Smart Бенд Додатоци За xiomi Ми MiBand 2 Силикони Свеж Со попуст
За Xiaomi Mi Бенд 2 Хривнија Рака Шарени Рака Wristband Замена Smart Бенд Додатоци За xiomi Ми MiBand 2 Силикони

ѕвездаЗа Xiaomi Mi Бенд 2 Хривнија Рака Miband 2 Шарени Рака Wristband Замена Smart Бенд Додатоци За xiomi Ми Бенд 2 Силико

DEN 60.00 74.88
Нов Прилагодлив Силикони Мека Види Бенд За Fitbit Charge2 Хривнија Мулти-дупка Замена Спорт Види Рака за Fitbit Charge2 Свеж Со попуст
Нов Прилагодлив Силикони Мека Види Бенд За Fitbit Charge2 Хривнија Мулти-дупка Замена Спорт Види Рака за Fitbit Charge2

Нов Прилагодлив Силикони Мека Види Бенд За Fitbit Charge2 Хривнија Мултидупка Замена Спорт Види Рака за Fitbit Char

DEN 133.00 170.88
Watchband Smart Watch Smart Часовник Бендови Замена Мажите се Види Спортски Силикони Хривнија Рака Бенд За Fitbit Полнење 2 Свеж Со попуст
Замена на Карбонски Влакна Рака со Метална Рамка за Xiaomi Mi Бенд 2 Watchband за Mi бенд 2 погоден за носене Додатоци врвката Свеж Со попуст