2017 Лето Гроздобер Печати Tankinis Постави Високи Половината Жени Бански им Помогнам на Костим за Девојки Плус Големина Костим за капење, Панталони Бикини

2017 Лето Гроздобер Печати Tankinis Постави Високи Половината Жени Бански им Помогнам на Костим за Девојки Плус Големина Костим

DEN 843.84

Свеж

Во магацинот

Драги Пријатели, Се Добредојдени! Многу мило да биде во вашата услуга . Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете порака, ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Не е најевтин облека, како што се стремат супериорен квалитет на производите и најдобра услуга. Ние ќе се потрудиме да овозможи лесен, брз, ефикасен one-stop интегрирани логистички услуги за вас. Ние посакуваме да имате среќен шопинг искуство. **********************~~~~~~~~~ Големина На & Одговара ~~~~~~~~~~*********************** 1. 100% Бренд Нови 2. Бренд : Tonton-Јен 3. Модел фото за повикување само,ве молиме да земете во вистинска Сцена Снимање како стандард.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики. 4.Материјал на платно ви дава пријатно чувство.Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен) ****************~~~~~~~~ ТРГОВСКИ ИНФОРМАЦИИ ~~~~~~~~****************** 1.Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите numberous наредби секој ден. 2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор, ве молиме да забележите ни нова адреса. 3.За Царина Во разгледување на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика. 4.Логистика следење Логистика информации може да се следи на следнава веб-страница по породувањето. http : //www.17track.net/en 5.За успешна испорака време на Превозот Компанија Проценува Време на Испорака Кина Пост 10-30 работа дена Epacket 7-15 работа дена ЕМС 5-15 работа дена DHL 5-7 работа ден 6.пад на превозот : Ние може да не падне превозот во светот за вас, само да се стави во вашите клиенти адреса кога ставате ред. *******************~~~~~~~~ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ И УСЛУГА ~~~~~~~~******************** ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди. 2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни. УСЛУГА : 1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас. 2.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Големина: S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект: две парчиња
Спорт Тип: ПЛИВАЊЕ
Пол: Жените
Бренд Име: Tonton-Јен
Материјал: Најлон
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На: MK1
Шаблон Тип: Геометриски
NO: A0317-МК
Тип На Објект: Жените костим за капење
Поддршка Тип: жица за слободни
Шаблон тип: Солидна костим за капење
Поместена: Yes
Is_customized: Yes
боја: Печати
Боја Стил: Природна Боја
Спорт Тип: ПЛИВАЊЕ
превозот: Пад на превозот

Додатоци на производи

Новодојдени Плажа Caftan Костим за капење Tassels прикривање на Печатење Chiffon Pareo Жените Облека Plage Бански се Облекуваат Свеж Со попуст
Жените Бикини ВРВОТ за Жените Миксер Дијамант Црвено бикини костими за капење бразилецот Секси Тајна Underwire maillot де bain Свеж Со попуст
Плажа Туника Прикривање На Костим За Капење 2018 Фустан Наметка Облека Де Plage Жените Sarong Нов Снег Откачи Фустан Наметка Свеж Со попуст
Zaful 2017 Жените Нови Сомот Високо Сече Костим За Капење Секси Ниска Waisted Солидна Боја Оглавник String Бикини Костим За Свеж Со попуст
TDFunlive нови лето chiffon печатени лабава јакна shawl женски тенка плажа Марами шамија јакна Chiffon секси Бикини покритие Свеж Со попуст
2018 Секси Жени Камшик Челик Завој Костим за капење, Бански Женски Бразилецот Солидна им Помогнам на Гроздобер Бикини Поставите Свеж Со попуст
JABERAI String Бразилски Бикини Поставите 2017 Печати Секси Костим за капење Завој Бикини Bandeau Бански Жените traje де Bano Свеж Со попуст
JABERAI String Бразилски Бикини Поставите 2017 Печати Секси Костим за капење Завој Бикини Bandeau Бански Жените traje де Bano

Бренд:JABERAIМатеријал : 82% Најлон, 18% SpandexЗемја на Потекло : Кина (Копно)Боја : Како На Фотографии100% Нов со До

DEN 540.00 720.00
Austinbem Мажите Пливање Водови sunga Човек Бански бански костуми perfect Боксер Шорцеви Базен Sunga Бикини Mens Пливаат Кратко Свеж Со попуст
BANDEA жените костим за капење 2017 бренд секси бикини шупливи надвор бански солидна костим за капење женски оглавник костими Свеж Со попуст
Ау ЦРНА Жените Ретро Секси Високи Половината Костим за капење, Бански Monokini Push-up Поместена Костим за Капење Beachwear Свеж Со попуст
XXXL Плус Големина Костим за капење, Со Здолниште Trikini 2017 Жените Пливаат Носат Камшик Костим за капење, Облекување Костим Свеж Со попуст
Floylyn Нови Bikins Секси Бразилски Бикини Печати Жените Бански Плус Големина Biquini Им Помогнам На Бикини Постави Висок Квалитет Свеж Со попуст
ХРАБАР ЧОВЕК Бренд Секси Мажи бански костуми perfect Краток Нови костими за капење Пливање Водови Бикини Beachwear Surf Геј Свеж Со попуст
Топла Продажба Плус Големина Машки Пливаат Шорцеви Бански Гроздобер Мрачно Пливање Краток за Мажи Elasitc Вратоврска Секси Човек Свеж Со попуст
Бела Црна Жените Бикини Покрие До 2018 Лето Облека Секси Плажа Облечи Beachwear Дама Костим За Капење Buttoned Долга Кошула, Свеж Со попуст
BWCXFDSZ Жените Бикини Костим за капење, Бански Biquini Strappy 2018 Солидна Боја Отсечени Ниска Половината Плажа Пливаат Носат Свеж Со попуст
RXRXCOCO 2018 Жешки Секси Бразилски Бикини Жените бански костуми perfect Врвот Завој Костим за Капење им Помогнам на костими Свеж Со попуст
2017 Едно Парче Бански Жените во Секси Костим за капење печатени им Помогнам на Monokini Спорт, Пливање Одговараат за Дами Оглавник Свеж Со попуст
Костим За Капење Покрие Прозорци Бански Жените Летен Фустан Пливаат До Памук Шупливи Долг Ракав Облека Де Plage Telo Маре Plavky Свеж Со попуст
Рима Дама завој бикини поставите жените бански тонг дното костим за капење им помогнам на бикини бански костуми perfect две Свеж Со попуст
QIANG YI 2017 Летни стилови контраст боја крстот ремени притисни до секси бикини го поставите жените костим за капење, бански Свеж Со попуст
Нови Поместена Оглавник Бикини Поставите Печатење Шарени Спорт Бикини Плажа, костими за Капење им Помогнам на Костим за капење, Свеж Со попуст
Жените Цврсто Тело Одговараат На Празен Од Едно Парче Костим За Капење Sleeveleess Бански Патент Jumpsuit Врати Крстот Завој Свеж Со попуст