PLAYBULB Кометата 2M 6.6 ft Јаже Флексибилни LED Светло Лента Светилка за Полнење RGB Боја се Менува Божиќ Светла Затворен Отворено Декорации

PLAYBULB Кометата 2M 6.6 ft Јаже Флексибилни LED Светло Лента Светилка за Полнење RGB Боја се Менува Божиќ Светла Затворен Отворено

20 %

DEN 2832.00

DEN 3540.00

Свеж

Во магацинот

Bluetooth smart боја-промена на LED светло лента
ЛЕСНО КОРИСТЕТЕ & ИНСТАЛАЦИЈА– Приклучок на полнење DC адаптер и приклучете го на светло лента да PLAYBULB X СТАН, можете да почнете да се контролира светлината лента. Постои само-лепило лента на грбот на PLAYBULB Комета, погодно да се држи на местото што сакате.
SMART CONTROL Безжична Контрола нејзино вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ, Осветленост, боја, колор ефекти и тајмери од вашиот паметен телефон или таблет преку СЛОБОДЕН СТАН, преземени од i OS App Store или Android на Google Play. Контрола до 5 светлосни ленти по група и мулти групи може да биде создадена. Ексклузивно "се ТРЕСАТ КОНТРОЛА" овозможи тресат телефон да го промени бои.
16 МИЛИОНИ БОИ и 4 ЕФЕКТИ-Променете го вашиот паметен PLAYBULB комета до 16,000,000 RGB бои. Пред-сет 4 боја ефекти : ПУЛСИРА , ВИНОЖИТО, БЛЕДНЕЕ, СВЕТКАВИ го постави во движење.
ТАЈМЕРОТ за ПОСТАВУВАЊЕ Поставите тајмер од PLAYBULB X СТАН за да го вклучите / ИСКЛУЧИТЕ во одредено време и боја, и тоа може да функционира како безбедност на алатката за да се избегне крадец кога сте надвор со поставување режим на безбедност.
ШИРОК АПЛИКАЦИИ – Убаво декоративни светлина лента за дома, хотели, театри, клубови, ресторани, трговски центри и така натаму.
Декорација на домот, светне љубов!
Дизајн креативни светлина форми за да ги красат вашата куќа и да се зголеми слатко расположение.
На таванот
Пријатна и топла светлина во кревет прави што и да имате убав сон.
Лепило светлина лента може да се држи на флексибилно

Состојба на Собранието: Подготвени-to-Go
максимална брзина: Никој
Бренд Име: MIPOW
Карактеристики: Блескави
Контрола На Канали: 12 Channels & Up
жиро: Никој
Број На Модел На: BTL501
Скала: Никој
Карактеристики: Далечинска Контрола

Додатоци на производи

Itead Sonoff Допир Луксузни Стакло Панел на Допир LED Светло Ѕиден Прекинувач Smart Home Далечински Управувач Wifi Вклучете Свеж Со попуст
Smart Home Контролер велика БРИТАНИЈА 1Gang WiFi Dimmer Switch,Далечински Управувач Светлина Dimmer Switch 220V,RF433MHz Работа Свеж Со попуст
Smart Home Контролер велика БРИТАНИЈА 1Gang WiFi Dimmer Switch,Далечински Управувач Светлина Dimmer Switch 220V,RF433MHz Работа

Велика БРИТАНИЈА Стандард Dimmer Прекинувач,Ѕиден Прекинувач,Кристално Стакло Панел Безжичен Далечински

DEN 1383.00 2095.20
Xiaomi Mijia Honeywell Оган Аларм Детектор коишто се слушаат И Визуелен Аларм Работа Со Портата Далечински Notication Mihome Свеж Со попуст
Xiaomi Mijia Honeywell Оган Аларм Детектор коишто се слушаат И Визуелен Аларм Работа Со Портата Далечински Notication Mihome

Опис на производот ID : 3458 Xiaomi Mijia Honeywell Оган Аларм Детектор коишто се слушаат И Визуелни Алармантна Работ

DEN 1798.00 1798.08
Завеса Далечински контролер електрични завеса на Два Канал Предаватели Zmlink Smart Home Свеж
Завеса Далечински контролер електрични завеса на Два Канал Предаватели Zmlink Smart Home

Овој контролер само може да се користи за контрола на завеса мотор во нашата продавница.Овој контролер

DEN 576.00
Бесплатен Превозот Еден Сет Транспарентна Кутија Случај Школка за Arduino УНО Р3 Свеж
Бесплатен Превозот Еден Сет Транспарентна Кутија Случај Школка за Arduino УНО Р3

Повеќе детали, ве молиме посетете : https : / / github.com / Smart Arduino / SZDOITWi Ki / wiki1 Поради монитор и вистинските сним

DEN 75.84
3S 3 Серија Литиум Капацитетот на Батеријата Индикатор Модул 12.6 V Сина Екранот Електрично Возило Батеријата Тестер Li-po Li-ion Свеж Со попуст
Sonoff 433Mhz Безжични RF Smart Далечински Управувач wifi светлина прекинувач Со АНТЕНСКИ Безжичен Далечински Управувач за Контрола Свеж Со попуст
Xiaomi MI Безжичен Глушец Оригинални 2.4 GHz 1200DPI Мини Преносни Photoelectricity Глушец За Игри на среќа И Канцеларија Свеж Со попуст
Xiaomi MI Безжичен Глушец Оригинални 2.4 GHz 1200DPI Мини Преносни Photoelectricity Глушец За Игри на среќа И Канцеларија

3)Сите предмети се испраќаат во рок од 5 дена по плаќање процес е завршен, и речиси предмети canbe испрати со

DEN 748.00 935.04
Broadlink MP2 WiFi Моќ Штекер Приклучокот,Безжичниот Далечински Управувач Smart Home Моќ Лента Приклучок 3 Штекер со 3USB Брзо Свеж Со попуст
Sonoff Smart Home RF 433Mhz Ѕидот Безжичен Далечински Управувач Switch Насловна автоматизација / Интелигентни WiFi Центар За Свеж Со попуст
Sonoff Smart Home RF 433Mhz Ѕидот Безжичен Далечински Управувач Switch Насловна автоматизација / Интелигентни WiFi Центар За

Поддршка статус следење, апарати за дома статус навремени повратни информации на вашиот Стан Неисправн

DEN 216.00 240.00
Вистински xiaomi smart електрични велосипеди велосипед преносни mijia Qicycle e велосипед количка pedelec ebike 18 TFT екран Свеж
Вистински xiaomi smart електрични велосипеди велосипед преносни mijia Qicycle e велосипед количка pedelec ebike 18 TFT екран

Вистински xiaomi smart електрични велосипеди велосипед преносни mijia Qicycle e велосипед количка pedelec ebike 18" TFT екра

DEN 49892.64
MAHA Легура Код Комбинација Cam заклучување Keyless Пост Пошта Кутија Кабинет RV 3 Dial црна Свеж
MAHA Легура Код Комбинација Cam заклучување Keyless Пост Пошта Кутија Кабинет RV 3 Dial црна

Легура Код Комбинација Cam заклучување Keyless Пост Пошта Кутија Кабинет RV 3 Dial црнаПакет се Вклучени : 1 x 3Циф

DEN 328.32
Отплата за погрешно работење Свеж
Отплата за погрешно работење

Објектот ќе се разменуваат со замена на сите детали примени (слики / видеа) 7 Време на услугите(По добивањ

DEN 2725.44
Во Sotck Нови Xiaomi Mijia Автоматско Сончево RainyUmbrella Алуминиум Windproof Водоотпорен UVUmbrella Човек жена Лето Зима Свеж Со попуст
Во Sotck Нови Xiaomi Mijia Автоматско Сончево RainyUmbrella Алуминиум Windproof Водоотпорен UVUmbrella Човек жена Лето Зима

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас ВО СВЕТОТ П

DEN 1293.00 1820.64
Itead Sonoff Pow, Безжичната WiFi 16A прекинувач Вати Метар Потрошувачка Мерење, Smart Home Далечински Wattmeter Работа Со Алекса Свеж Со попуст
(USB Полнење ) Xiaomi Mijia Yeelight LED Ноќ Светлина Инфраред Магнетни Далечински Управувач Тело Сензор за Движење За Xiaomi Свеж Со попуст
(USB Полнење ) Xiaomi Mijia Yeelight LED Ноќ Светлина Инфраред Магнетни Далечински Управувач Тело Сензор за Движење За Xiaomi

(USB Полнење ) Xiaomi Mijia Yeelight LED Ноќ Светлина Инфраред Магнетни Далечински Управувач Тело ДвижењеСензор За Xia

DEN 717.00 955.20
2017 Broadlink RM3 РМ pro+ ЕУ RF/IR Smart Home Контролер+Smart Светлина Switch TC2 ЕУ Универзален Далечински Управувач преку Свеж Со попуст
2017 Broadlink RM3 РМ pro+ ЕУ RF/IR Smart Home Контролер+Smart Светлина Switch TC2 ЕУ Универзален Далечински Управувач преку

На Broadlink RM03 е еден универзален далечински управувач за да се контролира инфраред / RF апарати преку ваши

DEN 1099.00 1099.20
Xiaomi Mijia Turok Steinhardt Т Брендот Најлон Поларизирана Нерѓосувачки Сонцето Огледало Леќи од Стакло UV400 за Надворешна Свеж Со попуст
Xiaomi Mijia Turok Steinhardt Т Брендот Најлон Поларизирана Нерѓосувачки Сонцето Огледало Леќи од Стакло UV400 за Надворешна

Xiaomi Mijia Turok Steinhardt Т Брендот Најлон Поларизирана Нерѓосувачки Сонцето Огледало Леќи за Очила со UV400 за Над

DEN 947.00 1435.20
Оригиналниот Broadlink S1C/ S1/ S2 Копче Фоб Далечински Управувач Активирање Одберете Сензори За S1 S1C SmartONE Дома Аларм Свеж Со попуст
Оригиналниот Broadlink S1C/ S1/ S2 Копче Фоб Далечински Управувач Активирање Одберете Сензори За S1 S1C SmartONE Дома Аларм

Најдете интелигентен живот, и го Направи животот едноставен* Копчето Фоб Далечински поедноставува конт

DEN 377.00 579.84
3pcs Нови Sonoff E27 WiFi светилки носителот Slampher RF433MHz СТАН Безжична Контрола Светлина Држачот За Дома Autoamtion IOS Свеж Со попуст
3pcs Нови Sonoff E27 WiFi светилки носителот Slampher RF433MHz СТАН Безжична Контрола Светлина Држачот За Дома Autoamtion IOS

Нови ITEAD Sonoff E27 Wi Fi светилки носителот Slampher RF433 MHz СТАН Безжична Контрола Светлина Држачот За Дома Autoamtion IOS

DEN 1715.00 2090.88
Оригиналниот xiaomi aqara завеса мотор & шини,Zigbee wifi верзија,работа со mi дом стан за xiaomi smart home молчи завеса песна Свеж