LED Мулти-Цел Пушеле се Повлече Фиока лупа Две Леќи 3 LED Светла Magnifiers

LED Мулти-Цел Пушеле се Повлече Фиока лупа Две Леќи 3 LED Светла Magnifiers

23 %

DEN 110.00

DEN 143.52

Свеж

Во магацинот


Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи
Ние ќе испраќање вашиот пакет за време на processting време! По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое!
ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем .
Со Почит
Спецификација
Производ материјал : пластични, акрилик оптичка леќа
Производ големина : свитка 92 * 45 * 15 мм се отвори 165 * 45 * 15 мм
Пакување големина : 95 * 49 * 18 мм
Огледало големина : 60 (објектив) 9 mm * 32 mm леќи (мал)
Повеќе : голема леќа (2,5 пати), малите леќи (45 пати)
Три LR1130 ќелија (вклучувајќи ја и батеријата)
Две бела светлина, LED светилка, а УВ yanchao светла
Пакување : ПП торба, Кинески и англиски јазик прирачник, боја кутија
Слика шоу

Со Светлина Или Не: Yes
Стил: Рачни
Извор На Светлина: led светло
Број На Модел На: 9581
Големина: 156*15*15mm
Бренд Име: xinxiang
Материјал: Пластични

Додатоци на производи

2017 НОВИ слабовидните рачен зголемувачот Читање зголемувачот Помош, Дигитални Видео Зголемувачот електронски микроскоп 2-25X Свеж Со попуст
1 Пар Биолошки Стерео Микроскоп Работна Фаза Presser Парче Клипови Од Не ' Рѓосувачки Челик Таблета 4 Големини Свеж Со попуст
1 Пар Биолошки Стерео Микроскоп Работна Фаза Presser Парче Клипови Од Не ' Рѓосувачки Челик Таблета 4 Големини

1 Пар Биолошки Стерео Микроскоп Работна Фаза Presser Парче Клипови Од Не ' Рѓосувачки Челик Таблета 4 Големи�

DEN 342.00 384.00
Cloudray Силикони за Миење 19.05 20 25мм за CO2 Laser, Фокусирајќи се Леќа Огледала Свеж
Cloudray Силикони за Миење 19.05 20 25мм за CO2 Laser, Фокусирајќи се Леќа Огледала

Царина : Сите производи превозот од Кина може да предизвика тарифи Ве молиме да знаат добро за вашата зе�

DEN 144.00
Зголемувачот Стакло Накит Скали Jewellers Loupe Накит Алатки 10x Зголемување со LED Светло Свеж Со попуст
Зголемувачот Стакло Накит Скали Jewellers Loupe Накит Алатки 10x Зголемување со LED Светло

КАРАКТЕРИСТИКИ : 10x зголемување ЈАСНО & ОСТРИ гледање доаѓа со LED Светилки Може да се користи 8 различни с�

DEN 1365.00 1819.20
8X Виткање Копче Прстен Зголемувачот со Клучните Синџир Секојдневно Зголемена Алатка Висок Квалитет Џеб Преносни Секојдневно Свеж Со попуст
110V~240V 2X LED Виткање Светилка лупа Ладно Ligth Операција Кат Shadowless Светилка Зголемувачот за Салон за Убавина Нокти Свеж Со попуст
110V~240V 2X LED Виткање Светилка лупа Ладно Ligth Операција Кат Shadowless Светилка Зголемувачот за Салон за Убавина Нокти

110 V~240 V 2 X LED Виткање Светилка лупа Ладно Ligth Операција Кат Shadowless Светилка Зголемувачот за Салон за Убавин

DEN 1459.00 2560.32
1pcs Нови Дијаметар 37mm Конвексни Леќи од Стакло за Google Картон Виртуелната Реалност VR топла пребарување Свеж Со попуст
1pcs Нови Дијаметар 37mm Конвексни Леќи од Стакло за Google Картон Виртуелната Реалност VR топла пребарување

Карактеристики : Овие се професионални оптичка леќа со 45mm фокус должина, Тоа е многу добро за вас да DIY св

DEN 51.00 63.84
HDMI 2.0 ПРАТЕНИК USB Дигитални Зголемувачот Индустриски Микроскоп Камера 220x Рачни Зголемувачот Со Штанд Стои Стил Зголемувачот Свеж Со попуст
(Брод од ДЕ) Автоматски Црвен Зрак Ротари Ротирачки Ласерски 500m Спектар Само-израмнување на Ротари Ласерски Ниво Далечински Свеж Со попуст
Триаголен боја призмата K9 Оптичко Стакло Десен Агол Одраз Триаголен Призма За Настава Светлосен Спектар Свеж
Мини Џеб 6X 58mm Виткање Накит Зголемувачот Зголемена Око Loupe Стаклена Леќа Свеж Со попуст
Мини Џеб 6X 58mm Виткање Накит Зголемувачот Зголемена Око Loupe Стаклена Леќа

Опис : Материјал : Метал&Пластични Боја : Црна Мини Џеб 6 X 65mm Виткање Накит Зголемувачот Зголемена Око Ста

DEN 74.00 95.04
FYSCOPE Семоќ Двојно Рака база Со Стерео Зум Микроскоп STL2+А1 Свеж Со попуст
FYSCOPE Семоќ Двојно Рака база Со Стерео Зум Микроскоп STL2+А1

Ние сме FYSCOPE, и ние сме професионални микроскоп снабдувач, ние имаме свои фабрика и исто така имаат некол

DEN 15043.00 23143.20
FYSCOPE 0.5 X Barlow Објектив за Индустриски Микроскоп Камера Цел леќа за ZM45 C-ПЛАНИНАТА леќа Свеж Со попуст
FYSCOPE 0.5 X Barlow Објектив за Индустриски Микроскоп Камера Цел леќа за ZM45 C-ПЛАНИНАТА леќа

Ние сме FYSCOPE, и ние сме професионални микроскоп снабдувач, ние имаме свои фабрика и исто така имаат некол

DEN 929.00 1548.00
Luckyzoom Професионални 7X-45X Trinocular Стерео Вертикална Зум Микроскоп 60 LED Светло Лемење Microscopio Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Luckyzoom Професионални 7X-45X Trinocular Стерео Вертикална Зум Микроскоп 60 LED Светло Лемење Microscopio Бесплатен Превозот

Овие трошоци се секогаш на примачот одговорност.5 х Вкупно зголемување : 7x~45x И окуларна цевки мора диопт�

DEN 12703.00 20824.80
60X Мини Преносни Мултифункционален Универзална Клип Вид Микроскоп со LED Светло и УВ Фалсификувани Детектор за Читање на Накит Свеж Со попуст
1Pc 30X Преносни Оптика Loupe Зголемувачот лупа Објектив За Jeweler Монети, поштенски Марки W315 Свеж Со попуст
1Pc 30X Преносни Оптика Loupe Зголемувачот лупа Објектив За Jeweler Монети, поштенски Марки W315

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Одличен производ за да се види одлуки индустрија, �

DEN 197.00 218.88
0.5 X Окуларот Помошни Леќа Адаптер За C-планината Микроскоп Објектив за Зумирање 180X / 300X Модел Свеж Со попуст
0.5 X Окуларот Помошни Леќа Адаптер За C-планината Микроскоп Објектив за Зумирање 180X / 300X Модел

Тоа може да се вклопат за нашите 180x и 300x леќа (окуларот делови се отстранува.) Кога промена нов окуларот д

DEN 1188.00 1320.00
FYSCOPE 3.5 X-45X Бинокуларна Стерео Зум Микроскоп Тело WF10X/20 SZM0.5X Свеж Со попуст
FYSCOPE 3.5 X-45X Бинокуларна Стерео Зум Микроскоп Тело WF10X/20 SZM0.5X

5 X45 X Бинокуларна Стерео Зум Микроскоп Тело WF10 X / 20 SZM0 Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогна

DEN 9328.00 17939.52
10X Headband лупа Око Поправка Зголемувачот LED Светло 1.0/1.5/3.5/10X 4PC Очила Loupe Оптичка Леќа Свеж Со попуст
10X Headband лупа Око Поправка Зголемувачот LED Светло 1.0/1.5/3.5/10X 4PC Очила Loupe Оптичка Леќа

ОписЗголемување : 10 XМатеријал : ABSСо Светлина Или Не : ДаСтил : РачниБоја : ЦрнаКарактеристики : Со монтаж

DEN 414.00 498.72
Висок Квалитет Црвена Линија Ласерски Модул 5mW 650nm Фокус Прилагодливи Ласерски Глава 5V Индустриски Одделение P0.05 Свеж Со попуст
3.5 Х зголемување хируршки loupe добар квалитет antifogging оптички очила стоматолошки стоматолог зголемувачот Свеж
3.5 Х зголемување хируршки loupe добар квалитет antifogging оптички очила стоматолошки стоматолог зголемувачот

Предмет : Стоматолошки / Хируршки зголемувачот Зголемување : 3.5 Х Работи растојание : 280380mm Длабочина на �

DEN 1824.00